Фахівці розповіли як підготуватися до переходу на літній час
Обществоwworld.com.ua09 марта 2020

Фахівці розповіли як підготуватися до переходу на літній час

Зовсім скоро ми перейдемо на літній час та переведемо годинники на годину вперед. Багато людей важко сприймає цей перехід, а нові дослідження показують, що він може не тільки порушити режим сну, а і створити небезпеку для життя та здоров’я людей, пише Жіночий світ з посиланням на WebMD.

В дослідженні, опублікованому в Current Biology на початку цього року, повідомлялося, що з переходом на літній час ризик смертельних ДТП у США зростає на 6%. Інше дослідження, яке опублікували в травні в Sleep Medicine, зафіксувало збільшення кількості звернень до лікарів у зв’язку з фібриляцією передсердь.

“Дослідження показують, що весняний перехід на літній час пов’язаний з негативними наслідками для здоров’я, безпеки та продуктивності праці, і все це може бути пов’язано з порушенням сну, спричиненим зміною часу”, – сказала доктор Келлі Карден.

Як осіннє, так і весняне переведення годинників може порушити режим сну на 5-7 днів.

Щоб мінімізувати наслідки переходу лікарі пропонують:

  • Спати не менше семи годин у ночі до та після переходу на літній час.
  • Почніть змінювати режим сну вже зараз, коли до переходу ще є час.
  • Виходьте на вулицю після того, як прокинетесь. Ранкове сонячне світло допоможе налаштувати ваш внутрішній годинник.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
пиндосы, а как же санкции, а? сами уже ни хрена создать не в состоянии)))
е
таки гэрои прямо как ты.. тоже как до ответа на твои заявления и утверждения доходит так ссышь и группу поддержки вызываешь, которая начинает всех тут уговаривать не обижать тебя такую дуру...
беда беда
Вот дела, скрепаносная срюськая "группа", назвалась непонятными пэндосавскими букавками! Это не сколеновстанно!
е
Ты меня на понял не бери... как маты и оскорбления в мой адрес, так это значит по твоему нормально, так это ты так не трогаешь???... Так что ГДЕ ОТВЕТ тупое ты существо??? и это я тебя тоже не трогаю, просто задаю вопрос американской подстилке, любительнице американских моряков 6-го флота..
е
они ж типа гэрои, а морды прячут.. боятся что отгребут за свои геройства?
кипчак
Дурковатость сейчас в Европе в почете, но это верх рагульской дурковатости, сомневаюсь, что зайдет даже невзыскательной европейской публике . Первое место с конца Украине обеспечено.
Вася
Клоунада, просто пиздец какой-то в этой стране!!! Психи рулят!!!
Авторские статьи