Фахівці розповіли, як змусити себе прокидатись раніше
Обществоwworld.com.ua23 апреля 2020

Фахівці розповіли, як змусити себе прокидатись раніше

Ранній підйом має численні переваги. Ви маєте більше часу для виконання завдань, стаєте продуктивнішими та креативнішими, пише Жіночий світ. Ці додаткові кілька годин дають вам більше часу для самоаналізу та планування дня, а також дозволяють вам без поспіху зібратись та поснідати, а не перехоплювати щось на ходу по дорозі на роботу. Також ви можете виявити, що маєте час для фізичних вправ, якщо давно планували ними зайнятись, але не знаходили їм місця в своєму тісному графіку.

Найефективніший спосіб почати прокидатись рано – робити це поступово. 1-3 дні прокидайтесь на 15 хвилин раніше, ніж звикли, потім встаньте ще на 15 хвилин раніше. Якщо ви звикли прокидатись о 8.00, то спробуйте кілька днів вставати о 7.45, потім о 7.30 і так далі. Це значно простіше, ніж одразу встати о 6.00.

Якщо ви намагались прокидатись раніше, але рука все одно переставляє сигнал будильника на 5 хвилин пізніше, скористайтесь такими прийомами:

Підготуйтесь до більш раннього прокидання. Покладіть будильник чи телефон на відстані від ліжка. Якщо ви не можете втриматись, щоб не перемкнути сигнал будильника, то виставте більш ранній час, що поспавши “ще 5 хвилин”, ви все одно прокинулись раніше, ніж звичайно.

Створіть психологічно сприятливу обстановку – почитайте книги або подивіться в мережі ролики про користь раннього прокидання, щоб усвідомити важливість свого завдання та знайти натхнення.

Призначте на ранок завдання, яке насправді вам подобається і якого ви чекатимете з нетерпінням. Це може бути що завгодно – читання книги, поливання рослин, йога, тощо. У вас повинна бути мотивація, щоб рано прокидатись, ви маєте встати з ліжка у піднесеному настрої.

Візьміть на себе відповідальність. Дайте комусь обіцянку передзвонити або відправити листа рано вранці чи просто скажіть дитині, що пограєте з нею у щось.

Добре висипайтесь. Якщо ви не отримуєте якісного відпочинку вночі, то ранній підйом – справжня каторга. Лягайте спати раніше та дотримуйтесь гігієни сну. Відмовтесь від використання смартфону та комп’ютера за годину до сну, краще почитайте звичайну паперову книгу чи журнал. Тільки так ваш організм зможе відпочити та відновитись.

Дотримуйтесь нової звички. Коли ви звикнете прокидатись рано, не давайте собі послаблень. Просто щодня прокидайтесь в один і той самий час, наче ви ще навчаєтесь у школі і поспішаєте на перший урок.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
К ты что Николай II ,что говоришь о себе во множественном числе?а вообще тебя сколько?,ха.
Елена
Что-то в лиси.
Елена
Что-то в лист здохло,у Роджера моё присутствие не наблюдается,ха,знаешь козлоослик, что-то тут не то,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Да Нет, он просто школяр бандеромавпёнок - тупой эбнутый ребёнок!
Весёлый Роджер
Можэ то так, а можэ ы ны так! Тильки одно не пойму, откуда такой гонор у проигравшего, смокчущего пиндосный х.й, причём без масла!? Скики масок холуям паны прислали? Во-во! А не подскажешь дэбил париотичный, ПЯТЬ котлов у xoxлoвермахта цэ дэ було? Алле Карл, ПЯТЬ!!! А в последнем пид Дебальцево за несколько часов вы потеряли почти ДВЕ дивизии салоедов и мечтателей о скидках на ЖКХ и бесплатном проезде!!! Сейчас это преподают в арт. колледжах Британии, как ВЫСШЕЕ мастерство работы артиллерии в современной войне! Так що смокчи и далее – холуй ты и нищебродный моральный урод! Доскакались «до самого краю…»!
продолжение следует-враг буде
Да кстати я не нарик и не пьяница А С нациков смеюсь за идиотов их считаем ...Уж больно лозунги такие как у Гитлера - а чем он кончил -это думаю тебе известно, гитлерюгенд паршивый...
от подстилки кацапской
Зачем брать нам Британию? и Львив ваш гуанистый, и Киев ?Львов сам уйдет к полякам, (Кстати МИЛОК ТЫ ЗАДНИЦЫ СТАРИКАМ МЫТЬ УЧИСЬ _ ПРИГОДИТСЯ), а Киев сам придет к нам -даже проситься будет в состав РФ....игра по -крупному еще не начиналась .