Обществоnashamama.com25 апр.

Факти про свої стосунки з партнером, які не можна розповідати друзям

Під час розмови з друзями не варто розповідати їм усі деталі стосунків з партнером. Яких тем краще уникати?

nk_hauz/-mz6epylojow2ydrrn4d.jpg

Коли хочеться сказати щось погане про свого партнера Образи на адресу свого партнера – це табу. Мова йде й про те, щоб сказати це в очі та за спиною. Проте, якщо в першому випадку ви ще зможете вибачитися за це перед коханим, то ситуація, коли говорите неприємні речі за його спиною і він про це випадково дізнається, може коштувати вам стосунками. Якщо хочете випустити пар, то замість того щоб набрати номер когось з друзів, сходіть в спортзал або влаштуйте генеральне прибирання будинку.

Коли один з вас зрадив Не всі зради закінчуються розлученням. Деякі жінки цілком можуть пробачити своєму партнеру. Чого не можна сказати про друзів і родичів обманутого. Якщо хочете зберегти нормальні стосунки зі своїми близькими, краще не розповідайте про інцидент. Хоча це поширюється на всі ситуації, які певною міроб не вкладаються в загальноприйняті норми.

Коли у партнера фінансові проблеми Наприклад, чоловіки вкрай болісно сприймають свою фінансову неспроможність. Тому, якщо дівчина почне з подругами обговорювати його провали, це його вкрай засмутить. Не кажучи вже про те, що надалі вам буде складно відновити його репутацію в очах навколишніх.

Коли партнер розповідає про свої фантазії Не варто обговорювати сексуальні фантазії свого партнера. Погодьтеся, що вам би також було неприємно. Якщо партнер поділився з вами найпотаємнішим, постарайтеся виправдати його довіру.