Феєричний шахрай
Общество13 марта 2020

Феєричний шахрай

Паніка, спричинена чутками про епідемію вірусної інфекції, завжди супроводжується появою всіляких аферистів, що наживаються на людській довірливості. Але в 2009 році, коли Україна тряслась в очікуванні епідемії пташиного грипу, в аптеках зникли «Арбідол» і оксолинова мазь, а Юлія Тимошенко з Петром Порошенком зустрічали в аеропорту «Бориспіль» спецрейс, що доставив загадковий (і як виявилось згодом – нікому не потрібний) препарат «Таміфлю», у Києві появився просто феєричний шахрай – Андрій Пальчевський.

Він ледь не щодня красувався в телевізорі – у булому халаті, за мікроскопом, і, представляючись провідним чи то епідеміологом, чи то вірусологом, давав поради, яка краще вберегтись від інфекції. Попсуй-лікар став настільки популярним, що за кілька місяців, після перемоги на президентських виборах Віктора Януковича, був представлений Ніколаю Азарову й переконав загартованого в апаратних інтригах Ніколая Яновича, що є резидентом Головного розвідувального управління Генштабу Міністерства оборони Російської Федерації, засланим в Україну контролювати грошові потоки. І Азаров, повіривши в казки шахрая, призначив його першим заступником міністра в справах сім’ї, молоді та спорту.

Але пропрацював дурисвіт на державній службі недовго. Десь у квітні 2010 року, побачивши мене в коридорі міністерства (я йшов по своїх справах до міністра Сафіулліна), ця каналія стала мені погрожувати, обіцяючи викликати по урядовому зв’язку наряд СБУ й відправити мене до буцегарні за мої публікації про корупцію в спорті. Я посміявся з убогого, за дві години вже довідався, хто він є насправді й наступного дня в Інтернет-виданні «ОРД» вийшла моя публікація про цього авантюриста – про те, як він, закінчивши інститут перекладачів у Москві, намагався на початку 90-х прилаштуватись на службу в зовнішню розвідку Росії, але був з ганьбою вигнаний. Як намагався заробити копійку на торгівлі пивом, як очолив «Партію шанувальників пива Російської Федерації» та балотувався від цієї партії до Державної Думи, як втік від боргів до Києва, як обманув Азарова й потрапив на державну службу, не здавши російський паспорт…

Коли Азарову поклали на стіл мій пасквіль, гнів прем’єр-міністра, кажуть, був невимовним – його, як останнього лоха, обвів навколо пальця якийсь пройдоха. І вилетів Пальчевський з державної служби, отримавши копняка під зад.

За місяць по тому Пальчевський знову з’явився на телеекранах – але вже як учасник шоу холостяків, де представлявся перспективним нареченим. Це тривало кілька місяців, доки про цього «нареченого» не довідалась його дружина, що жила в Москві, і не приїхала до Києва…

Про унікального афериста Пальчевського я недавно розповів у студії каналу «Я-UA» в передачі «Вільна територія», що була присвячена кандидатам на посаду Київського міського голови. Хоча передача вийшла довгенькою – понад 1 годину – запрошую послухати мої просторікування. Там було не тільки про пройдисвіта Пальчевського, який зараз хоче очолити Київраду, але й про те, чому усілякі шахраї так легко здобувають довіру українців.

volodymyrboyko

2 комментария

Написать комментарий
 • кипчак
  13 марта 2020
  Уникальный, политически живучий болтун, с той разницей, что раньше он изредка мелькал на заднем плане, а теперь не вылазит с экранов телевизора. Киевский голова из него такой же , а скорее всего даже гораздо хуже, чем из Зе президент. Пока он не покрасуется и не процитирует все, что выучил, он никакого указания не сможет дать. Т.е. рабочий день чиновников будет начинаться и заканчиваться выступлением-самолюбованием Пальчевского, а про работу можно будет забыть (забить).
  Ответить
 • Гость
  14 марта 2020
  И НЕЛЬЗЯ ЗАБЫТЬ "преступлений, совершенных нацистами и их пособниками"... однако "хватает приспособленцев, готовых предать память собственных предков". ... Помним, что "не существует Украины, в которой существует фашистский режим" ... "УКРАИНСТВО - ЭТО СЕПАРАТИЗМ"... ХУТОРЯНСКИЙ СЕПАРАТИЗМ... "НЕ ДОЛЖНЫ ДАТЬ БАНДЕРОВСКОЙ УКРАИНЕ" ИЗДЕВАТЬСЯ НАД ЛЮДЬМИ ... а ведь утеснены "миллионы и миллионы украинцев, живущих сейчас под гнетом кучки фашиствующих американских марионеток и их бандэровских приспешников".
  Ответить
💬 Последние комментарии
Авторские статьи