Обществоvarianty.lviv.ua3 февр.

Філарет заявляє про підпал храму УПЦ МП у Львові радикалами

Архієпископ Львівський і Галицький УПЦ МП Філарет вважає, що храм УПЦ МП у Львові підпалили радикально налаштовані люди.

Про це йдеться в його коментарі. „Сьогодні в ночі о 2:00, від рук радикально налаштованих людей, було підпалено православний храм“, - сказано у заяві. Філарет вважає, „те, що відбулося у Львові, не вкладається в свідомості людей. Стає дивним коли християни висловлюють свою політичну позицію підпалом храму“. Нагадаємо, сьогодні вночі у Львові, на проспекті Червоної Калини виникла пожежа у церкві УПЦ МП. Невідомими було підпалено храм святого рівноапостольного князя Володимира в мікрорайоні Сихів м.Львова, - стверджує прес-служба Львівської єпархії УПЦ МП. За інформацією Департаменту цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, повідомлення про пожежу надійшло близько 02:20. "Факт навмисного підпалу є беззаперечним, оскільки електроенергія до храму не була підведена, тим паче, прибувши до храму священик та представники єпархіального управління виявили демонтоване вікно, через яке ймовірно і було вчинено підпал", - роз'яснено в повідомлені. За попереднім висновком МЧС: «вогнем знищено обшивку даху, дерев’яне перекриття на площі 100 м2 та церковний інвентар, підлогу та облицювання стін на площі 30 м2, пошкоджено церковний інвентар на площі 40 м2». Правоохоронци проводять розслідування за фактом пожежі.

💬 Последние комментарии
Без подписи
Джипси,на перекрестке будет красная Тойота с номерами ВО.
Зелёный экономист
Да и хрен с ним, небось не пенис - пущай падает.
Зелёный экономист
Отрасль экономики, бля. Планы, тенденции, перспективы развития. Совсем е...анулись.
кипчак
Правильно назвать пана посла предатель -провокатор, Порядочный человек, тем более дипломат обязан работать на мир, а не на войну. Остается предполагать, что он продался зинтересоввнным в войне лицам и верно им служит. К сожалению, не на каждого современного "патриота" (независимо от национальности и места проживания) находятся пранкеры Вован и Лексус, а то бы мы о них много интересного узнали. Общение пранкеров с вождем казхской революции Аблязовым тому яркое подтверждение.
Лейтенант я, старшой
Зима, стой! Раз, два!
Зелёный экономист
Да и гривна в ...опе, не заметил?
кипчак
Удивительно "добрые" люди американцы. Жизнь не в радость, если никому не угрожать, никого не бомбить и не демократизировать