Фінський досвід: школи і бібліотеки України отримали інклюзивні книги
Обществоvechirniy.kyiv.ua18 сентября 2020

Фінський досвід: школи і бібліотеки України отримали інклюзивні книги

Це переклад інклюзивної книги для дітей фінської письменниці Туули Пере «Перлинка, наш метелик». Книга опублікована у київському видавництві «Видавничий центр «12», що займається розповсюдженням інклюзивної літератури в Україні.

Видання розповідає про історію родини, в якій народжується молодша дитина з інвалідністю, про її очікування, коротке, але яскраве життя та смерть, про сприйняття цієї історії старшим братом дитини.

– Враховуючи, що в Україні активно розвивається мережа альтернативних та інклюзивних класів та шкіл, суспільство потребує дієвих комунікаційних інструментів та практик для розвитку інклюзії. Досвід Фінляндії є у цьому контексті надзвичайно корисним, – зазначають у видавництві.

Загалом видано 300 примірників книжки «Перлинка, наш метелик». Книжки безкоштовно розповсюджені по більш ніж 40 бібліотеках України, передані до освітніх установ та українських родин. Книжки були передані до департаментів культури та освіти усіх обласних державних адміністрацій України. Також проводяться онлайн зустрічі з письменницею Туулою Пере.

У Києві книги найближчими тижнями передадуть до Скандинавської гімназіїї, Київського університету імені Бориса Грінченка, альтернативної школи Дарницького району (у якій відбудеться онлайн-зустріч з авторкою) та ще у кілька шкіл та бібліотек.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..