Фрейд не радив довіряти свої секрети навіть надійним людям
Обществоukr.media19 мая 2021

Фрейд не радив довіряти свої секрети навіть надійним людям

На це є вагома причина.

Чи довіряєте ви хоч комусь свої секрети? Робити цього не можна — про це говорив ще Зигмунд Фрейд, про мудрість якого знає кожен сучасник. Він запевняв, що, з нагоди, зрадить будь-яка людина, причому, в більшості випадків, навіть неусвідомлено, інформує Ukr.Media.

Відомий австрійський психолог і психотерапевт точно розумівся на людській сутності. Він був упевнений в тому, що жодна смертна людина не здатна зберігати секрети. Навіть якщо вона буде мовчати, її з головою видадуть хоча б кінчики пальців — з нагоди зрада буде буквально сочитися крізь кожну пору його тіла.

І адже Фрейд дійсно мав рацію, а його мудра цитата цілком застосовна і в наш час, адже люди анітрохи не змінилися.

"Нехай це буде найстійкіша, чесна і стримана людина, яка дійсно бажає зберегти секрет, довірений їй — вона не зможе приховати його перед людиною, яка володіє мовою тіла і навичками психології".

Вся річ у тім, що будь-яка людина волею чи неволею видає думки, які живуть в її підсвідомості. У більшості випадків їх можна навіть почути — люди видають свої думки випадково кинутими фразами і окремими необережними словами.

Думку людини видає абсолютно все: її поза, жести, погляд і навіть рух зіниць. Знаючи тонкощі мови тіла, досвідчені слідчі розкривають найзаплутаніші злочини, аналізуючи дії передбачуваного злочинця, зіставляючи їх зі способом вчинення злочину. Те, як людина щось робить, як вона говорить і подає себе — все це видає її натуру, сутність і особистість.

Звідси випливає ось що: якщо ви дійсно бажаєте зберегти інформацію у таємниці, не варто покладатися на чесність людини і її вміння тримати язик за зубами. Справжні секрети потрібно знати тільки самому, не довіряючи їх нікому — в цьому випадку відповідальність за їх поширення буде лежати тільки на вас самих.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Одна Бабка Сказала
А какое свинячье дело "одного из авторов" проекта постановления, что и кому Белоруссия разрешила провести с гражданином СВОЕЙ страны, а не гражданином Украины? Гончаренко пересосал похоже, переутомился, губы все больше пухнут. А в Европарламент дебила не пускают, заскучал дырявый.
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Предупрежден и вооружен
Вовка с Аваковым у тупых чухов зброю забрали! Вовка ж предупреждал быдло, что не лох!
Весёлый Роджер
Эй Шмуля пердуще, ты свой возраст времён Мыкиты и кукурузы другим не приписывай! Ты какую-то херню написал, тебя уже никто не воспринимает тут - ты ТУПОЕ завистливое БРЕХЛО - которое НИГДЕ не было! Ты лучше про свои татушки на сраке расскажи , как там, ляхи-клиенты, коди тоби, на твоей дешёвой АЗС имеют, не шлепают тоби по ляжкам за бандеровские лозунги? «Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.» Писня пыдара-путаны Шмули, спивается упервые: «Ах АЗС, АЗС, шум в голове, Мы кажется встречались где-то? наверняка! А Он улыбается всем... нет, только тебе, но как-то не взаправду и очень издалека…»
Весёлый Роджер
Ты бы Шмулю_Елен пропахандона побачил, ты бы тоже сказал - шо цэ бабушка, а то дедушка, в ворованных засцанных голубых кальсонах 2-ой свежести, а поверх до колен, красные кружевные майданные труселя – ой .лядь, ой ля-ля. Вот такие вот дела!
Весёлый Роджер
Ну дай хотя бы мои фразы про это? Ну дэ...? Опять ты нагло ВРЁШЬ Шмуля сцука и тильки обсераешь тут всех щирым гивном! Уже не я один тебе об этом пишу! НИ на один вопрос ты по теме не отвечаешь, а только увиливаешь от вопросов и переводишь на Россию! При чём тут Россия - ты мразь никак не напишешь про успехи пиндоколонии писли проплаченного пиндосами майдана! Дэ инвестиции тварь, ты же орал на майдане громче всех про них, про новые дороги и заводы, и наконец - ЭЙ падлюка брехливая - А вот самый простой вопрос - Дэ вакцина от панов? ВСЁ тварь заткнулся! Язык у сраку убежал!
3020
Может кто-то ещё верит, что Кличко с этой же или подобной вартой, возглавлял "мирные" протесты в феврале 2014 в Киеве?
Авторские статьи