Гени впливають на довге перебування у шлюбі
Обществоzdorovia.com.ua18 августа 2020

Гени впливають на довге перебування у шлюбі

Нове дослідження вчених з Єльської школи громадської охорони здоров'я передбачає, що тривалість шлюбу з партнером може бути пов'язана з генами.

Хоча люди закохуються один в одного з різних причин, таким як схожі інтереси, фізичний потяг і загальні життєві цінності, тривалість шлюбу може залежати від версії гена, відповідального за вироблення окситоцину.

Експерти виявили, що якщо хоча б у одного партнера є специфічний варіант в рецепторі гена окситоцину, пара має високу ймовірність довгий час жити в щасливому шлюбі. Окситоцин - це гормон, який відіграє важливу роль в соціальних зв'язках і соціальних процесах, таких як зближення, розвиток довіри і побудова відносин.

В ході випробувань фахівці вивчили 178 подружніх пар. Вік партнерів склав від 37 до 90 років. Кожен учасник розповів про свої почуття, пов'язаних з перебуванням у шлюбі, а також надав зразок слини для генотипування. Було встановлено, що люди, що мали генотип GG в рецепторі гена окситоцину, частіше повідомляли про почуття безпеки в шлюбі в порівнянні з людьми, які мали інші генотипи. У той час як варіант рецептора гена окситоцина був раніше вивчений і пов'язаний з особистісними якостями, такими як емоційна стабільність, співчуття і товариськість, нове дослідження вперше зв'язало даний рецептор з задоволеністю шлюбом.

Вчені також виявили, що люди з генотипом GG рідше повідомляли про тривожну прихильності в шлюбі. Тривожна прихильність - це наявність невпевненості у відносинах, яка розвивається з минулого досвіду і пов'язана зі зниженою самооцінкою, високою чутливістю до критики і поведінкою, що вимагає схвалення.

"Наша робота показує, що на задоволеність близькими стосунками впливає не тільки досвід спілкування з партнером, але і генетична схильність - як власна, так і генетична схильність партнера", - говорить провідний автор дослідження Йоал Монін.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..