Герой нашого часу – хлопець з Києва прибрав 2,5 тонни сміття в лісі
Обществоznaj.ua19 июня 2020

Герой нашого часу – хлопець з Києва прибрав 2,5 тонни сміття в лісі

Киянин під час карантину зміг винести з лісу 2,5 тонни сміття. Владислав Стемковський працював логістом і зараз вирішив зайнятися экоактивістською діяльністю.

За його словами, люди кидають у лісі все підряд – пачки з-під сигарет, поліетиленові пакети, пляшки, скло, шприци і багато іншого.

Спочатку Влад став брати з собою пакет для сміття на прогулянку лісом. Тепер хлопець присвячує цьому заняттю кілька годин на день – в проміжках між дистанційною роботою.

Деяке сміття лежить у лісі п'ять років, а за 15 хвилин прогулянки можна набрати повний пакет "добра". Варто зазначити, що ініціативу Влада підхопили і сусіди.

Влад гордо показує місця на фото до і після, які йому вдалося очистити. Сміття в пакетах киянин вивозить на велосипеді до баків, де сортує його по контейнерах – скляні та пластикові пляшки роздільно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А я и не думал даже выходить за ТВОЮ власть партократии совковой! Они только мешали, причём во всём! Это из-за них и тов. картавого - страна дошла до края пропасти!!! Это эти твари держались за власть и НИКОМУ не давали рубля честно заработать - ну как так - будет кто-то больше их зарабатывать! Ты тварь про ограничения в зарплате в 400руб - знал? Иными словами нагло воровали у работника ЧЕСТНО заработанные деньги!!! Скатинюга ты вороватый! А на каву я своими мозгами заработал, а не красной книжечкой - партейного члена, которому усё було до колена! А помнишь мразь Шмуля - когда в Союзе уже рождались октябрята с "путёвкой" в бохатую жизнь - примеров полно, все дети первых секретарей, на Кавказе особливо. Ну напиши - этого не было, но народ бул за социализм, за нищету и тотальный дюффицит! А Шмуля всё решал ворованными ящиками тушенки! Он честный - денег не давал - только тушёнку для взяток воровал!
7
Леха !!! Не кушай - папу!!!!!!! имеет хороший комплекс и компонент на черном море , и хочет удар не на суше а на море так сказали в палате №6 наркоман и неизлечим .
куку
брехня! флешуку продали - но сначала отформатировали! беспилотник продали но сначала перекрасили. офицер не сбежал! а переоделся на гей парад!
ера
пухом земля...душа-птица
гость
Светлая память.
Скорбим
Царство небесное. Хороший композитор.
ЭТО ЖИЗНЬ ЖИВИ И ГРЕЙСЯ
ТЫ ЗА НЕГРОВ? СТАНОВИСЬ НА КОЛЕНИ! ТЫ ЗА ЛГБТ? СТАНОВИСЬ ,,РАКОМ,,!