Гіпермаркет культури. В Україні запустили онлайн-магазин арт-подій та послуг
Обществоnv.ua22 января 2021

Гіпермаркет культури. В Україні запустили онлайн-магазин арт-подій та послуг

В Україні запустили онлайн-магазин культурних подій та послуг — Гіпермаркет культури. Тут зібрані унікальні пропозиції від культурних інституцій з великих та маленьких міст, що показують, якою несподіваною може бути культура.

Серед іншого тут можна дослідити феномен сквотингу в Києві, навчитися танцювальних рухів під джазову музику або орендувати кінотеатр для компанії. Обрати подію можна за містом, датою, категорією та форматом проведення.

«Гіпермаркет також стане додатковою платформою для креативних підприємців, які зможуть продавати свої консультації та майстер-класи. Проєкт покликаний об'єднати ринок креативних послуг та надати творчим спеціалістам й інституціям більше можливостей під час пандемії та після», — коментують організатори з Port.agency.

Зареєструватися на платформі й викласти свій лот може будь-хто: представники музеїв, театрів, бібліотек, музичних гуртів, громадських організацій чи власних культурних ініціатив. Головна умова — формат, який відгукнувся б широкій аудиторії.

Наразі до Гіпермаркету культури вже приєдналися Музей етнографії та екології Карпатського краю з Яремче, Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки, m.EHUB з Маріуполя, Державний історико-культурний заповідник міста Острога, Ethno Contemporary Ballet з Харкова. Також київські ініціативи — KINO42, Їzhakultura, Radioballet, IST Publishing.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Именно, это не харьковчане.. Банкет за чей счет... Уж не за их так точно
е
Уважаемый, то что вы знаете я и не сомневаюсь.. Хотелось бы услышать мнение свидомых на этот счёт и почему они считают это нормальным..
Гость
Со и ху@*;;
кипчак
"Типа патриотов" могут свозить на поездах "дружбы", хотя в Харькове свой белый вождь Билецкий мог уже воспитать воинство с отбитыми мозгами.
кипчак
Еще не объявился у них фюрер. Появится, дорвется до власти тогда прятаться не нужно, а пока у них временная работа и периодические заработки. Может не все знают, кто они или не все считают себя "патриотами", нанялись по объявлению - деньги не пахнут. Друге дело, что для всех остальных и для них, в будущем, такая безмозглость вылазит боком.
Игбун Хохлов
Хохлатым ебанатам нечем заняться. Никому эта пропагандонская хрень не интересна. Эти шыдэвры и по 5 человек в кинотеатрах не собирают.
Игбун Хохлов
Парашенко в говне разбирается. Он всю страну в него окунул.