Обществоnashamama.com18 янв.

Головний секрет щасливих пар відшукали вчені

Багато сімейних пар розходяться, зсилаючись на те, що "не зійшлись характерами". Напевно, для того, аби зберегти сім'ю, замало характеру, адже стосунки - це щоденна праця. А науковці виявили головний секрет благополучних відносин.

nk_hauz/-mrjgenzdhcr6hfdsbdv.jpg

Виявляється, що пари, які сплять, тісно притулившись один до одного, набагато щасливіші у відносинах ніж ті, хто цього не робить.

Під час дослідження, проведеного в університеті Хартфортшира в Британії, психологи опитали понад 1000 пар, щоб з'ясувати, в якій позі вони сплять і наскільки вони задоволені відносинами один з одним.

Майже всі партнери (точніше, 86% таких пар), хто спить на відстані менше 5 сантиметрів один від одного, вважають свої відносини абсолютно щасливими і гармонійними, ну а ті, хто спить на відстані більше 50 сантиметрів, задоволені відносинами тільки в 66% випадків.

«Різниця в наявності дотиків, - розповідає співавтор дослідження Річард Уайзмен, - 94% пар, які вночі тілесно контактують один з одним, задоволені своїми стосунками, в той час, як ті, хто не доторкається до партнера під час сну, задоволені лише у 68% випадків».

Крім того, партнери, які лягають в ліжко без одягу, зберігають пристрасть і любов на високому рівні навіть після 5 років стосунків.

До речі, цей секрет щасливих відносин використовує і... Вікторія Бекхем. В одному зі своїх інтерв'ю вона сказала: «Я сплю гола і буду спати голою щоночі, поки сплю з Девідом».

Тому, слідуйте правилу щасливих пар і кохання у ваших стосунках не згасне.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Не нужно звать войну.-Она придет сама. И установит вдруг везде свои права. Не нужно нагнетать истерики в дому. Война ведь не нужна сегодня никому. Американцы нагнетают-"Давай Россия, нападай!". У них уже глаза сияют-"Россия, наше все отдай!" Но неожиданно , быть может , России нужно поступить. Американцев безголовых Тихонько к миру принудить. Война и Мир ...Всего два слова. Но между ними горький вкус побед. Храни Господь,Тебя ,Россия! и сбереги от всяких бед.
!!! АВАЛС МЯОРЕГ
Долой олигархов! Слава клоунам! - как будем делить добро? как завещал Шариков? АБЫРВАЛГ
Гыг
Дойче фольк юмор.
Огигант
Ухудшится? Зима без отопления,цены растут,война и вирус это видимо нормально ещё.
Серж
Полностью с тобой согласен каменякр-симулякр, когда уже эта Россия знайде привiд для розпалювання вйни у : Анголы, Перу, Вьетнама, Ирака, Югославии, Сербии, Сирии, Ливии, Афганистана, теперь уже и Украины, а так же много ещё каких стран в будущем! Ох ты каменякр и долбодятел!
Луна -2
А почему ты решила что это шапкозакидательство ?Ракеты "ЦИРКОН"-танк"Армата"ИМ нет аналогов во всем мире.Гиперзвуковое оружие - пока США Его создадут ,Россия может опять уйти в отрыв.Выдумать такое -чего нет у США, И их союзников. Видишь ли , мир не стоит на месте .-все развивается ..и "Нищая Бензоколонка"-Кто-то так недавно её называл - тоже .... Не нефтью и газом -единым.
---
заявление США о безальтернативности минских соглашений это и есть показатель сил и потенциалов.точка.приехали.А слова о том что буден дан серьезный ответ в случае агрессии говорит о том что весьмирснами не считает пока РФ агрессором.точка приехали.