Громадські організації, які опікуються людьми з інвалідністю отримали допомогу
Обществоargumentum5 дней назад

Громадські організації, які опікуються людьми з інвалідністю отримали допомогу

Волонтерський штаб "Слуги народу" продовжує допомагати соціально незахищеним верствам населення, йдеться у повідомленні Штабу на його "Фейсбук"-сторінці, повідомляє видання "Відкрита Україна". 

21 травня, набори з найнеобхіднішими продуктами харчування передали громадським організаціям, які опікуються людьми з інвалідністю. 

Зокрема, допомогу отримали  Хмельницьке обласне товариство Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" та Хмельницька обласна організація Українського товариства сліпих.

"Ми дуже вдячні всій команді волонтерського штабу за те, що вони у такий скрутний час підтримують людей з інвалідністю, - зазначив голова Хмельницького обласного товариства Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України" Анатолій Савчук. – Вже вдруге ми отримали від "Слуг народу" набори з необхідними продуктами харчування. Це вагома допомога для людей з особливими потребами, яка, крім того, позбавить їх зайвих переміщень під час карантину. Сьогодні всі пакунки відправляться отримувачам по області".

У волонтерському штабі підкреслили, що розуміють наскільки зараз важко соціально вразливим верствам населення, тому, не зважаючи на послаблення карантину, згортати свою діяльність не планують. 

Продуктовий набір складається з продуктів першої необхідності: круп кількох видів, цукру, чаю, молока, олії, печива тощо. 

Нагадуємо, що Волонтерський штаб "Слуги народу" було створено народними депутатами від Хмельниччини для допомоги медичним закладам області та соціально незахищеним верствам населення.

Разом із тим, станом на 22 травня в Україні кількість людей, які захворіли коронавірусом COVID-19, від початку пандемії – 20148 (+442 за попередню добу), з них у Хмельницькій області - 299 (+5 за попередню добу). 

"Ар₴ументум"

2 комментария

Написать комментарий
 • Марина
  5 дней назад
  Вдячна цим людям, які об'єдналися і продовжують допомагати самотнім пенсіонерам, людям з інвалідністю, дітям. Добрі справи змінюють суспільство! Не розумію хейтерів які кажуть що це робота міністрів чи президента. Вони сидять високо, а тут на місцях видніше, хто і чого потребує. Тому добре що є цей штаб, тут. Навіть цей пакет з продуктами навряд чи буде комусь зайвим
  Ответить
 • Капустин
  5 дней назад
  Ну и прекрасно. Пускай помогают и чем больше ,тем лучше
  Ответить
💬 Последние комментарии
Гость
И такое бывает, что "обвиняют друг друга в эгоизме и нарушении социальной справедливости".
Гость
И если поживём...
Гость
А "врать самим себе ― дело неблагодарное". ... однако "обещания Зеленского о посадках весной оказалось фикцией, враньем, клоунадой". ... а "на его стороне (пред ним, Зеленским) и дьявол, и ангел, и его место в истории зависит от того, кого Зеленский решит поддержать"...
Гость
И если поживём...
Гость
Жизнь прожить - не поле перейти. И это надо знать.
Гость
И если поживём...
Гость
И знаем теперь, что происходящий "кризис дает (временный) кредит доверия. Это не доверие к конкретному человеку, это доверие к должности, к институту (руководства). … и "важно руководствоваться заботой о людях (обережением их жизней). … Каждый из нас в сложившейся ситуации призван заново осознать ценность и хрупкость человеческой жизни".