Гуманітарна допомога з Німеччини на тиждень застрягла на українському кордоні
Обществоgalnet.org24 марта 2015

Гуманітарна допомога з Німеччини на тиждень застрягла на українському кордоні

Депутат Львівської облради Олександр Ганущин звернувся до начальника Львівської митниці Миколи Горобинського щодо затримки на пункті пропуску «Краковець» гуманітарного вантажу для бійців АТО, що прямував з Німеччини.

Про це повідомляє Galnet, посилаючись на допис О.Ганущина у Facebook.

У зверненні йдеться про те, що митник на ім’я Роман вирішив затримати та опломбувати вантаж, не зважаючи на те, що волонтери надали йому усі потрібні документи. За словами депутата, вантаж досі знаходиться на митниці. У зверненні О.Ганущин вимагає розібратися з ситуацією та притягнути відповідних осіб Львівської митниці до відповідальності за скоєне правопорушення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Да а ты и на копейку потратиться другому человеку никогда не решишься,ибо шмот .
Елена
Кирзовый ,в гранит такое слово
Елена
И на дальнем востоке и на севере России тоже Петлюре? Может и на Луну высадились Петлюре помочь? Только по Белой гвардии историю знаешь,ха,брехло тупое.
Табан
А Вовка на себя не похож! Свидомые его подменили на двойника Лжевовку!
Весёлый Роджер
Дзякую тоби добрий та вельможний пан за наводку! У майбутньому ты прав! "Наловил в Донце я раков, в рожу Шмуле и по сраке!" - ТАкъ? Занятно, надо запомнить!
УВАЖЬ еЛЕНУ
Уважь ,,елену,, - говори на мове - ,,срака,, ! Она сразу к тебе подобреет!
Весёлый Роджер
Смело, я бы сказал, где-то затейливо и конечно же безупречно верно. Ну почти, как у Шмули грязнули, засунуть вилку в …у и поскакать с ней оголённой, не вилкой, у Эуропу, ну называть это место нельзя, хунта запретила, скажем так, засунуть вилку в то место, где у ПРОСТОГО щирого народа находятся мозги. Ну да, а как же…, иначе бы этот народ, не избрал бы себе такую владу!