Обществоsimya.24tv.uaApr 11

Як батькам навчити дитину правильно реагувати на булінг: важливі дії

nk_hauz/-mxxmzfnirn1okeqt3sr.jpg

Від булінгу можуть страждати, як хлопці, так і дівчата. При цьому цькування відбуваються без будь-якої причини. Що має знати дитина та як діяти – читайте у матеріалі.

Одразу про все розповісти батькам

Потрібно пояснити дитині, якщо батьки мають багато своїх справ — у них все одно є час на дітей. Малюки не повинні залишатися без підтримки рідних.

Крім того, у небезпечних ситуаціях тільки дорослі можуть допомогти прийняти правильне рішення.

Часто, намагаючись навчити дитину самостійності, батьки відвертаються від неї зі словами: "Вчися розв'язувати проблеми самостійно!". У такому випадку дитина ніколи не звернеться по допомогу, як би важко їй не було. Пам’ятайте: наслідки булінгу можуть бути непередбачуваними.

Не переходити межі

Діти, особливо підлітки, не усвідомлюють різниці між з'ясуванням стосунків за законом і "по поняттях". На цьому етапі вони дуже легко можуть перейти від жертви до агресора, навіть якщо діятимуть з найкращими намірами.

Не вважати себе слабшим

Ставши жертвою булінгу, дитина почувається слабшою за когось. Не даси відсіч — будуть цькувати ще більше. Важливо пояснити дитині, що звертаючись до дорослих, вона навпаки виявляє свою розумність.

Не звертати уваги на погрози

Жертв булінгу залякують словами "Розповіси — гірше буде!". Важливо пояснювати дитині, що боятися не потрібно. Будь-якому агресорові можна дати відсіч. Головне — щоб все відбувалося за законом.

Побудувати коло довіри

Дитина має знати, до кого, крім батьків, вона може звернутися по допомогу. Тітка, старший брат, учитель, тренер — будь-хто з дорослих, кому дитина може довіряти.

Не пускати все на самоплив

Коли виникає ситуація булінгу, одразу починайте діяти. Не чекайте, що все само собою минеться. Зверніться до директора школи, соціального педагога, викличте батьків інших дітей, які беруть участь у цькуванні.

У крайньому разі звертатися до поліції, якщо ситуація виходить з-під контролю або знову повторюється.

💬 Последние комментарии
гость
голос с того света
Секреты Полишинеля
Реальным виновником противоречия, как правило, и является сам объект ненависти.
е
..сколько дерьма у тебя в голове...уже через ротовое отверстие вываливается...
Секреты Полишенеля
Совершенно верно! Умница! А в тот момент, когда человек прекращает терпеть начинается борьба. И борьба является единственным средством решения противоречий.
Елена
Это не сумасшедстие,это чумаходам-терпилам показывают кто они на самом деле ,ибо с тобой делают то что ты позволяешь с собой делать, это результат роджеровского наедания пуза между прочим,наело пузо,зато страна стала задротом,этот уёбок Роджер это понять не может,дебил прости Господи.
кипчак
То ли Украина заколдована, то ли помощь Запада имеет свои непостижитмые свойства - за что украинская власть не возьмется по науськиванию и под эгидой Запада, все превращается в дерьмо. Видим как сбывшаяся мечта о регулировании цен рынком, добивает Украину, а заодно и Европу.
кипчак
Нынешние ученики Геббельса на Западе не уступают учителю в способах очернения и демонизации цивилизационного оппонента-противника. Не могут понять, сколько не называй белое черным и наоборот, всегда находится "мальчик" который крикнет, что король голый,а все агрессии против России заканчивались одним и тем же - крахом для интервентов. Страшно, что в качестве жертвенного агнца Запад выбрал Украину и всячески пытаются спровоцировать Путина на нападение. Остается народам Европы на него молиться, чтобы нервы его не подвели, а то из-за Украины втянут в бойню и их тоже,- США помогут, у них свои неразрешимые без больших войн на чужих территориях, проблемы.