Як батьки "програмують" дитячі психотравми
Обществоnashamama.com4 дня назад

Як батьки "програмують" дитячі психотравми

До народження і в перші роки життя

1. До народження Не всі в це вірять, та до народження дитина переймає мамині слова, думки, переконання, установки. Наприклад, в період вагітності жінка лається, плаче. Від цього малюку погано, адже він в зв'язці з мамою. Щоб вижити, йому потрібно включити механізм самозахисту. Єдине, що можна зробити, - це зачаїтися, перечекати бурю. Подібна ситуація - підстава для психотравми. Надалі малюк, ставши дорослим, буде при перших ознаках небезпеки впадати в стан скутості, напруги, викликати підсвідоме бажання втекти.

2. Негативна установка Наступний рівень впливу - навіювання. Дитина народилася, батьки твердять їй, що деякі дії можуть призвести до страшних наслідків. В результаті дитина виростає нерішучою тихонею.

3. Виховання Це третій рівень впливу на дитину до 6 років. Виховання - множинні, регулярні, щоденні повторення: «Їж з хлібом, доїдай до кінця, хліб - всьому голова». Формується звичка - і людина вже із зайвою вагою. Так формуються погані звички, але найгірше - комплекси, які подолати самотужки важко будь-якій підрослій дитині.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ой, да ладно Илья, это ерунда, какая-то там Украина, где такая есть и есть ли вообще? Вот событие ВСЕМИРНОГО масштаба – тайная разведка кардинала Франции нашла девственность у 67-летней Брижит Макрон! Вот это событие для французов!
Елена
Лошарам рагуляцким нЭцлава
Луна-2
Привет РО!он мне нравится -его четверостишия- максимы - очень емкие по существу и бьют не в бровь а в глаз Вот именно -"когда рабы приходят к власти -Они куда страшней господ"..
Елена
Рогили идут в Европу чисить парашЫ.
Весёлый Роджер
Почти как в Малиновке: «* Все мои ребята... как один... Стоят за свободную личность! - Значит, будут грабить!» *** Браво пан нЫ мовный министр! Кстати Шмуля, как там с законами в пиндосной колонии? Аваков разве имеет право працювати ны бреша на ляхово-австрийской мове? Не по закону – пора люстрировать, а лучше ыщо и кастрировать!
Злобный гость
Америка- говно.
Сергей
абсолютно безответственно с вашей стороны распространять такое абсолютное непроверенное говно. вот подробное описание, почему это — говно. https://vk.com/wall72657401_18649