Як батьківські почуття впливають на успіх дітей: результати дослідження
Общество24tv.ua23 марта 2020

Як батьківські почуття впливають на успіх дітей: результати дослідження

Батьківська турбота і любов в дитинстві впливають на благополуччя дорослої людини. Так, люди, чиї батьки спілкувалися з ними тепло та з любов’ю, краще реалізовуються у майбутньому.

Цю особливість досліджували вчені Гарвардського університету, пише Psychology Today.

"У нас є досить вагомі докази того, тепле батьківське виховання в дитинстві, навіть через 40-50 років дійсно впливає на різні аспекти розквіту, такі як щастя, самосприйняття та соціальні відносини", – сказав дослідник Тайлер Вандер Віл.

При цьому, за словами вчених, батьківське тепло призвело до зниження ризику депресії, занепокоєння і вживання наркотиків.

Під час дослідження науковці порівняли результати опитування людей, які оцінили свої відносини з батьками у дитинстві та їхні показники розквіту в середині життя, зокрема економічне, психологічне та соціальне благополуччя.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Броунджер
В самую точку!
Броунджер
Тебя дуру слушать-себя не уважать.Сколько уже по твоим нелепым заявкам Украина идёт в Эвропу?Смени заежженую пластинку.Украина только врагов себе наживает.
интересно
Можно узнать, вскрик "слава расее" с поднятой рукой можно считать нацысским лозунгом и приветствием? Или тут двойные стандарты?
Броунджер
Мода не просто на швабр,но ещё и размалёванных тату.
хватит раздувать бредни
Может хватит уже нести всеобщий бред? Какие такие катастрофические последствия? Несколько тысяч пенсов самоликвидировались и все, это естественный отбор, природа сама себя очищает, Китай уже снал карантин. Так ли уж страшен черт как его малюют пропагандонские писаи?
ахахах
Они еще только мечтают, а ты уже ОБОСРАЛСЯ !!!))))
георгий
РОССИЯ НЕ ДОЛЖНА И НЕ ОБЯЗАНА ОКАЗЫВАТЬ ПОМОЩ ФАШИСТСКОЙ- АМЕРИКАНСКОЙ УКРАИНЕ . ПОМОЩЬ ВОЗМОЖНО БУДЕТ РАССМАТРИВАТЬ ПОСЛЕ УНИЧТОЖЕНИЯ ВСЕЙ НЕЧИСТИ В УКРАИНЕ .