Обществоukr.mediaJun 18

Як безболісно завершити відносини з коханою людиною: поради психологів

Завершити відносини з коханою людиною можна без образ і болю.

nk_hauz/-mcjmkxfvbmicowgtcbn.jpg

Відомі психологи склали певні правила поведінки під час розставання з партнером. У більшості випадків розрив відносин важко переживати, особливо тим людям, чиї почуття не згасли. Це важке випробування для обох сторін. Названа основна манера поведінки, яка забезпечить людині мінімальну шкоду під час розставання, інформує Ukr.Media.

Розмова наодинці

Не варто вирішувати цю проблему у телефонному режимі, не ігноруйте свого обранця, це ні до чого гарного не призведе. Різке зникнення теж не є виходом з ситуації, що склалася. Це буде складна розмова, але цим ви проявите дбайливе ставлення до партнера.

Не використовуйте слова звинувачень

Тема розставання болісно переноситься обома сторонами. Для того, щоб у обранця не сформувалося почуття провини, позбавте його від звинувачень. Побудуйте розмову таким чином, нібито складнощі у відносинах виникли через вашу провину.

Зникнути назавжди

Багато жінок, щоб полегшити розставання, пропонують залишитися друзями. Це категорично заборонено, оскільки одному з партнерів дається даремний шанс налагодити відносини. Найкраще припинити зустрічі, зникнути з життя людини.

Позбутися від нагадувань

Щоб вам і вашому колишньому обранцеві було легше пережити цей неприємний відрізок часу, позбудьтеся від подразників, які будуть постійно нагадувати про існування одне одного: заблокуйте його у соціальних мережах і обмежте спілкування зі спільними друзями.

Не проявляйте турботу

Позбавте свого колишнього партнера від усілякої підтримки, адже усі дії, які будуть спрямовані у це русло, принесуть лише шкоду. Ніхто не обіцяв, що процес буде легким. Навіть якщо після розставання ви максимально дбайливо і коректно відгукуєтеся про партнера, висловлюючи свою повагу до нього, він все одно відчуває біль і розчарування. Але вас у цей момент не має бути поруч. Легше йому через це не буде.

Психологи акцентують увагу на тому, що дуже важливо дбайливо ставитися до психіки іншої людини, однак при цьому вміти правильно відстоювати свої особисті кордони.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!