Як безболісно завершити відносини з коханою людиною: поради психологів
Обществоukr.media18 июня 2021

Як безболісно завершити відносини з коханою людиною: поради психологів

Завершити відносини з коханою людиною можна без образ і болю.

Відомі психологи склали певні правила поведінки під час розставання з партнером. У більшості випадків розрив відносин важко переживати, особливо тим людям, чиї почуття не згасли. Це важке випробування для обох сторін. Названа основна манера поведінки, яка забезпечить людині мінімальну шкоду під час розставання, інформує Ukr.Media.

Розмова наодинці

Не варто вирішувати цю проблему у телефонному режимі, не ігноруйте свого обранця, це ні до чого гарного не призведе. Різке зникнення теж не є виходом з ситуації, що склалася. Це буде складна розмова, але цим ви проявите дбайливе ставлення до партнера.

Не використовуйте слова звинувачень

Тема розставання болісно переноситься обома сторонами. Для того, щоб у обранця не сформувалося почуття провини, позбавте його від звинувачень. Побудуйте розмову таким чином, нібито складнощі у відносинах виникли через вашу провину.

Зникнути назавжди

Багато жінок, щоб полегшити розставання, пропонують залишитися друзями. Це категорично заборонено, оскільки одному з партнерів дається даремний шанс налагодити відносини. Найкраще припинити зустрічі, зникнути з життя людини.

Позбутися від нагадувань

Щоб вам і вашому колишньому обранцеві було легше пережити цей неприємний відрізок часу, позбудьтеся від подразників, які будуть постійно нагадувати про існування одне одного: заблокуйте його у соціальних мережах і обмежте спілкування зі спільними друзями.

Не проявляйте турботу

Позбавте свого колишнього партнера від усілякої підтримки, адже усі дії, які будуть спрямовані у це русло, принесуть лише шкоду. Ніхто не обіцяв, що процес буде легким. Навіть якщо після розставання ви максимально дбайливо і коректно відгукуєтеся про партнера, висловлюючи свою повагу до нього, він все одно відчуває біль і розчарування. Але вас у цей момент не має бути поруч. Легше йому через це не буде.

Психологи акцентують увагу на тому, що дуже важливо дбайливо ставитися до психіки іншої людини, однак при цьому вміти правильно відстоювати свої особисті кордони.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
участник НК
Давно пора!
ЖИРИНОВСКИЙ ВАШ ВЫХОД
Жириновский обещал Днепр перекрыть... Интересно, как бы взвыли все русофобские страны? А ведь стоит сейчас подогнать пару бульдозеров к берегу Днепра и такое начнётся, что мама не горюй!
АЙ ДА МОЛОДЦЫ КИТАЙЦЫ
АЙ ДА МОЛОДЦЫ КИТАЙЦЫ !!!
гость
И дурь на виду...
участник НК
Участники интернет-портала НК, с чем находимся в проживаемом году - 2021 ? С ложью, руганью, обзыванием, матюками? Всё это не может и не должно быть от нас с вами в наших отзывах на различные публикации. ... и кто-то здесь: "сохранил в таком возрасте младенческую ясность ума?" Комментирующие, оставляем записи на публикации, а также отчасти смягчённо поправляем другого комментирующего. Но не надо выяснять отношения между собой. Правильное суждение принимайте, не отрицая. Каждый по своему имеет за собой вину. А самое главное, тому кто умнее среди нас, комментирующих, пора выходит в НК с постоянным обзором на публикации и комментарии.
Луна-2
"кролики =это не только мясо"- не так ли, Грета ? Да, главный кролик -у нас за бугром.
Гость
Не гадь петро не сри петро