Обществоukr.mediaSep 7

Як безпечно знайомитися в Інтернеті

Корисні поради щодо безпеки онлайн-знайомств.

nk_hauz/0aQ8TmSnR.webp

Спілкування і зустріч з незнайомою людиною в інтернеті можуть бути небезпечними, якщо ви не будете обережні в захисті своєї особистої інформації. Тому на додаток до захисту вашої справжньої особистості, ось кілька загальних рекомендацій, які допоможуть вам убезпечити себе до зустрічі з містером або міс, інформує Ukr.Media.

Ніколи не розголошуйте особисті дані

Поки ви не дізнаєтеся більше про людину, краще не надайте особисту інформацію про себе або ваше життя. Наприклад, сказати нареченому, що ви живете в місті або районі, — це нормально, але не вказуйте свою адресу або своє справжнє повне ім'я, поки не з'ясуєте його більш детально.

Довіряйте своїй інтуїції

Якщо ваш інстинкт підказує вам, що ваш потенційний партнер дуже хороший, щоб це було правдою, швидше за все, так воно і є. Якщо факти не складаються або історії змінюються з чату в чат, можливо, ви маєте справу з онлайн-хижаком або просто нечесною людиною, яка приховує правду.

Почніть зустріч анонімно

Звичайно, ви повинні надати свою достовірну фотографію, але зробіть знімок в невимушеному місці — на пляжі, в парку, на відпочинку. Не робіть знімок перед своїм будинком, де видно вашу електронну адресу, або на роботі, де незнайомі люди потенційно можуть вас вистежити. І зберігайте безпеку, спілкуючись по електронній пошті або в чатах на сайті знайомств. Таким чином, вам не потрібно відразу повідомляти свій особистий адрес електронної пошти або номер телефону.

Виберіть приватні телефонні дзвінки

Видача номера домашнього телефону може піддати вас небезпеці, якщо цей номер можна відстежити. Навіть якщо це мобільний телефон, можливо, ви розмістили цей номер на загальнодоступних сайтах соціальних мереж, які можна знайти в Інтернеті.

Не відчувайте себе зобов'язаними зустрічатися

Після обміну кількома електронними листами, текстовими повідомленнями і телефонними дзвінками ви можете відчувати себе досить комфортно, щоб зустрітися. Тим не менш, не піддавайтеся тиску на зустріч, перш ніж будете готові. Якщо це дійсно та людина, з якою варто зустрітися, вона зрозуміє вашу необхідність вжити заходів обережності і погодиться зустрітися в громадському місці в денний час.

Зустріч в безпечному, нейтральному місці

Наприклад, погодьтеся зустрітися в громадському місці, далеко від вашого будинку. Не домовляйтеся, щоб вас забрали за вашою адресою. Найкраще призначати зустрічі в громадських місцях, поки ви не переконаєтеся, що візаві той, за кого себе видає.

Оприлюдніть свої плани

Розкажіть кільком близьким друзям або членам сім'ї, куди ви йдете на побачення. І надайте повну інформацію, включаючи місце, час вашої зустрічі і час, коли ви будете вдома. Ви навіть можете попросити їх зателефонувати під час вашої зустрічі, також після того, коли ви очікуєте, що будете вдома.

Не залишайте особисті речі без нагляду

Це включає в себе не залишати свій гаманець (що містить ваші особисті дані і готівкові гроші) або напої (які можуть бути отруєні наркотиками) без нагляду. І завжди обов'язково замовляйте свої власні напої, щоб ви могли стежити за розливом, щоб забезпечити безпечне споживання.

Не пийте занадто багато

Звичайно, нерви будуть на межі при думці про можливість зустрічі з чоловіком або жінкою вашої мрії. Однак не втрачайте з уваги, скільки напоїв ви п'єте разом. Легко трохи випити і відкинути обережність. Замість цього плануйте випити кави на першому побаченні або насолодитися одним напоєм, а потім виберіть воду.

Повертайтеся додому альтернативними маршрутами

На додаток до зустрічей в громадських місцях в перші кілька разів після побачень повертайтеся додому альтернативними маршрутами. Крім того, стежте в дзеркало заднього виду, щоб переконатися, що за вами не стежать до будинку. Або скажіть, що плануєте зустрітися з другом або виконати доручення після побачення.