Як дефіцит сну впливає на вчинки людей
Обществоchangeua.com07 августа 2020

Як дефіцит сну впливає на вчинки людей

Науковці закликають ставитися значно відповідальніше до питань сну. Недосипання не лише робить вас менш бадьорими та млявими протягом наступного дня. Є й інші не надто приємні наслідки дефіциту сну, про які вам потрібно знати.

Medical News Today пише, що навіть незначний дефіцит сну може суттєво вплинути на стан людини. Норвезький університет науки і технологій провів дослідження за участю 52 здорових добровольців у віці від 18 до 35 років. Протягом 11 днів їх режим сну контролювався вченими.

Упродовж тижня добровольці спали у звичному режимі. Однак останні три дні вони лягали спати на 2 години пізніше, ніж зазвичай, встаючи при цьому в стандартний для себе час. При цьому вранці проводилося тестування на увагу й емоційний стан. Що важливо, добровольцям не дозволяли вживати напої з кофеїном до проходження тестування.

З’ясувалося: вранці після трьох ночей з урізаною тривалістю сну час реакції учасників зменшився, що свідчило про зростання імпульсивності. Протягом трьох днів недосипу вони здійснювали все більше і більше помилок у тестах. Також фіксувалося зниження показників приємних відчуттів (піддослідні відчували менше позитивних емоцій).

Дефіцит сну може вплинути на емоційний добробут людини. Когнітивні й емоційні проблеми підвищать ризик нещасних випадків. А якщо недосип збережеться протягом тривалого часу, у людини погіршиться здатність справлятися зі стресом і негативними життєвими подіями.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Абрам, ты шо, не разделяешь демократические ценности? - Сарочка, за хорошие комиссионные, поровну или по справедливости, я разделю любые ценности.
американцы не верят в ваш бре
Амеры не ведутся на эту пустышку и этот миф о "гиперзвуковом" оружии. Никакой "гонки" не будет. В подтверждении своих слов, напомню как Трамп говорил о создании в Америке "супер-пупер ракеты" это такой тонкий троллинг "руськаго гиперь овонгарда"
кипчак
Мягко стелют - жестко спать! Призывают к единству, для того чтобы кого-то потом добить. С ними нужно держать ухо востро, потому что за красивыми словами всегда скрыты коварные планы и четкие цели. На публику все благостно, вот только искать нужно второе дно в их "чемоданчике".
мысли больного головачлена
Голова Член что то размышляет о меморандуме? Кто вообще разрешил таким даунам что то постить в интернете? Больным на голову разрешено "постить" только в своей больной голове.
кипчк
Есть такая профессия у украинцев, "которые в голове активисты"= шавки у ног хозяина, задницу США и Европе лизать и, по возможности, исподтишка лягнуть Россию. Ну не могут они себе другой радости в жизни найти, бедолашные.
кипчак
Неблагодарность, подлость, глупость до добра не доводят. Запад вам поможет?
вот так новость
А как этот прокремлядский сайт, опубликовал каррикатуру на плешивое пуйло? P.S. а могильный, может читать хоть на китайском, хоть на иврите, может вообще не читать, но КОМУ КАКОЕ ДЕЛО ДО ЭТОГО ?