Як державні органи працюють під час карантину: список
Обществоsud.ua29 марта 2020

Як державні органи працюють під час карантину: список

У період карантину в Україні різні установи працюють по-різному – змінюють порядок роботи, надають лише обмежений перелік послуг та вживають додаткові заходи, щоб убезпечити відвідувачів та працівників. Список дерорганів та обмежень у їх роботі опублікувала прес-служба Міністерства цифрової трансформації.

  • Державна міграційна служба визначила перелік підрозділів, які працюють під час карантину. Особисто можна оформити паспорт громадянина України у разі втрати, викрадення паспорту чи нагальної необхідності для отримання публічних послуг. Також ДМС продовжує вклеювати фотокартки до паспортів при досягненні 25- чи 45-ти років і оформляє закордонні паспорти у разі потреби у лікуванні чи смерті родича. Іноземці та особи без громадянства також можуть отримати посвідки на тимчасове і постійне проживання, якщо це необхідно для отримання послуг.
  • Прийом громадян у ДРАЦС здійснюється виключно з питань державної реєстрації народження, смерті та видачі архівних документів, необхідних для підтвердження при захороненні. Реєстрація шлюбу відбувається лише на підставі заяв, поданих до 13 березня. Громадяни можуть надавати консультацію та подавати документи онлайн за допомогою порталу
  • Сервісні центри МВС продовжують надавати невідкладні послуги, здебільшого дистанційно. Серед них реєстрація транспорту для стратегічних підприємств, відновлення посвідчення водія у разі втрати чи викрадення, перша державна реєстрація нових легкових транспортних засобів. Громадяни можуть надсилати пакет документів на пошту черговим сервісних центрів. Дізнатися про повний перелік послуг та контакти чергових можна тут
  • Більшість ЦНАП також продовжують свою роботу, надаючи невідкладні послуги. Але перед візитом радимо спочатку зателефонувати та уточнити, як працює конкретний ЦНАП.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Марран
Украинцев кидают такие же украинцы,обещая трудоустроить на Западе.Самые большие патриоты Украины это кидалы,ведь они препятствуют оттоку рабочие рук. Но простой люд Украину оттого возненавидит только больше.
сепаратизм блять
Жоппоблок превратился в птатформу зашись! "Экстремизм" знакомое словечко, кремляди его очень часто употреБЛЯют. Статья даже есть за экстремизм но на срашке! Теперь вопрос, о каких городах кукарекают эти кремляди?
в вас проблема
Ну таким как ты долбоебам, проблем никаких, журнашлюха этп тоже видать из вашей охуевшей когорты! Есть закон об авторских правах! Я вот знаю этого человека на фото, а то что на нем это его личное изобретение, распиратор для покраски со сменным фильтром! Но тупая журнашлюха подумала что это смешно, блять. А такие долбоебы как ты не видят проблем.
Елена
🐐 😂😂
Елена
🐐 😂😂
макс
а) мова - это и есть слово обозначающая язык жестов (манить, мановение, маяк, маять, маятник, move и прочие произошедшие из этого праиндоевропейского корня, означают "показывать жестом, двигать руками") б) современный язык глухонемых - не русский и не украинский и не польский и не английский, это просто язык (группа языков), отдельный от аудиальных. Язык жестов может быть переведён на украинский, но не может быть украинским.
е
из окопа пишешь? Нет? А чего? диарея и энурез не позволяют?
Авторские статьи