Як дитині адаптуватися в літньому таборі: відповідь педагога
Обществоlemonade.style24 мая 2021

Як дитині адаптуватися в літньому таборі: відповідь педагога

Дитина, як і будь-який дорослий, потрапляючи в новий колектив, проходить етап адаптації. Однак протікати цей процес може по-різному.

Такий період може тривати від двох-трьох діб до тижня.

LeMonade запитав в педагога, як пройти дитині процес адаптації у перші дні літнього табору.

Коли починається табір, це ніби новий етап в житті. Нові знайомства, зустрічі і нові правила. Буває ти їдеш з друзями, але часто ми не маємо знайомих навколо. І коли тебе ніхто не знає це чудова можливість проявити свої найкращі якості, активно брати участь в оформлені кімнати, підготовці презентації своєї групи та спробувати себе у нових ролях. Точно не можна сидіти в сторонці і спостерігати, бо так отримуєш менше задоволення”, — впевнена Марія Макодзеба, вчитель математики у Києво-Печерському ліцеї №171 “Лідер”

Якщо це перший табір без батьків, то просто кожного дня варто дзвонити один раз на день додому і сучасні технології дозволяють неймовірні можливості, переконана педагог.

Однак якщо дзвонити мамі постійно, то просто багато чого можна пропустити. Я нещодавно була на програмі обміну вчителів з 15 країн світу, нікого не знала. Але ми всі були відкритті до спілкування, ставили питання і відповідали один одному, ділилися своїми солодощами, допомагали у навчанні. І коли маєш бажання спілкуватися, різні мови не є бар’єром”, — каже вчитель.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
И у тебя и у е одна извилина на двоих , сзади
трамп
С одним согласен реальная зп меньше официальной статистике... но это также справедливо и к США и к России и к Украине. И не надо писать свою чепуху о том ты там был ты с людьми разговаривал.... а если хочешь поразговаривать так найди наших пенсионеров русских или украинских и спроси у них им пенсии в 13 000 рублей в месяц на ЖИЗНЬ( а не существование) хватает???? Меня просто поражает когда люди сидят по уши в авнище и еще кукарекают... у себя порядок наведите сделайте зп по 2000-3000 баксов и пенсии хотя бы по 1000 а потом будете умничать...
Елена
Живи там,до конца своих дней.
Елена
Ты же подонок писал что золота Горбачев оставил 290 тон,где ещё 40?а получил горбатый около 1200 тонн,чуть меньше,такой же пидар..ас как и ты, Нобелевскую премию получил,хе,ты наверное плакал тогда от зависти,что не ты её получил,чувырло.
Кот Матроскин
Стало быть пенсии военным хер подымут. Нууу, спасибо, деловые партнёры!
Елена
Трудно Луночка трудно жить,такой хорошей и доброй женщине,но такой блондинке, сочувствую, сожалею,но видимо никто не в силах помочь.,а Роджер мерзавец,он за копейку удавится,чем кому-то нуждающемуся дать, тварь.,он тварь.
трамп
я так понимаю что ты совсем деграднул??? твой мозг полностью перестал воспринимать адекватную информацию и это печально... но то такое по официальной информации средння зп в украине 500 долларов в россии 700 долларов а в загнивающих штатах 4000 и этим все сказано)))) То есть моя информации из интернета это ЛОЖЬ а эта статейка из того же самого интернета ЧИСТАЯ ПРАВДА????? Д-ДЕГРАДАЦИЯ)))) твой мозг давно умер человек с ником "е" наверно над ним долго думал напрягая свою одну извилину и то почти прямую)))