Обществоsimya.24tv.ua21 апр.

Як допомогти дитині позбутися інтернет-залежності: цікаві альтернативи

nk_hauz/-myolwzkx9hsmcnwwnbt.jpg

Сучасні діти не уявляють свого життя без інтернету. Батьків це може хвилювати, адже їх дитинство було іншим. Крім цього, вони розуміють, які ризики ховаються за активним використанням інтернету.

Батьки не просто так мають страх того, що дитина багато часу проводить у гаджетах, зокрема у соціальних мережах. Адже є ризики кібербулінгу, шахраїв чи спільнот, які можуть негативно вливати на життя хлопчиків та дівчат.

Чому дітям подобається віртуальний світ

Якщо дитина має певний внутрішній дискомфорт, вона реагує намаганням сховатися. Її не цікавить оточення, не має порозуміння з батьками, трапляються складнощі у спілкуванні з друзями – в такому випадку шанси занурення у віртуальний світ збільшуються.

Крім цього, батьки самі купують дітям гаджети, бо їм так зручніше. Наприклад, коли приходять змучені з роботи, а дитина сидить чимось зайнята та не набридає питаннями. До того ж не потрібно вигадувати розваги та чим зацікавити її.

Ситуація може дійти до критичної точки — дитині не цікаво нічого, окрім віртуального світу. Й той комфорт, який створювали батьки, перетворюється на проблему.

Які мають бути дії батьків

Головне не варто обирати стратегію жорстких обмежень. Часто батьки вдаються до цього методу, очікуючи на швидкий результат. Насправді ж цим можна тільки погіршити ситуацію, отримавши стрес, зруйновані відносини та постійні конфлікти.

Батькам краще не забороняти, а спробувати запропонувати якусь цікавішу альтернативу. 

• Домашні справи. Здивовані? Насправді безліч дітей залюбки готуватимуть разом із батьками обід. Крім цього, це чудова нагода провести час разом.

• Сюжетно-рольові ігри. Діти 3 – 6 років надзвичайно люблять грати, приміряючи на себе різні ролі. Тут доведеться приділити дитині час та погратися з нею, проте ви точно її зацікавите.

• Настільні ігри. Їх зараз безліч, тому легко можна знайти те, що сподобається, як дорослим, так і дітям. Обирайте найцікавішу гру для родини та проводьте веселі вечори разом.

• Музеї, кіно, театри. Це чудовий спосіб розширити кругозір дитини та здобути нові знання.

• Сімейні традиції. Насправді найважливіше для дитини — це увага та час батьків. Насолоджуйтеся спілкуванням з дитиною, поки вона ще маленька і живе разом із вами.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
------
Биомаса верхов думает только лелеяни,кормлении своей биомасы а не о стране и народе который что то производит ,делает,творит.
-------
В этой стране умные,талантливые не нужны- дно стало властю а там деграданты которые боятся достойных людей.Украиной правит дно общества-истино биомаса типа третяковой и зе.
Авторские статьи