Обществоukr.media16 сент.

Як гарно презентувати себе під час співбесіди: корисні поради

Під час працевлаштування важливо гарно себе піднести.

nk_hauz/S1oiHUIng.webp

Трапляється таке, що навіть найкрутіше резюме не настільки сильно вражає, як грамотна самопрезентація кандидата. Співбесіду можна порівняти з першим побаченням, де важливо правильно себе піднести, адже перше враження завжди найважливіше. Тоді як саме не провалити зустріч з рекрутером? Про це ми й збираємося поговорити, інформує Ukr.Media.

Ніякої скутості

Коли ми сильно переживаємо, мимоволі усі наші м'язи стискаються і усі наші жести здаються неймовірно скутими. Ми займаємо неприродну позу, заходячи у кабінет рекрутера, а також може з'явитися нервове посмикування під час розмови. Погодьтеся, картина гнітюча. Гарний фахівець впевнений у собі і власних рухах, звичайно, повністю позбутися від стресу, особливо якщо ми претендуємо на посаду мрії, досить важко. Щоб позбутися від затискачів і дати тілу розслабитися, спробуйте вранці перед співбесідою увімкнути улюблену музику і трохи потанцювати, тим самим відігнавши напругу. Також можна зайнятися йогою, добре розтягнувши усі м'язи. Витратьте на це пів години вранці, щоб отримати необхідний настрій перед важливим діловим заходом.

Слідкуйте за власним мовленням

Не настільки важливим є те, що написане на папері перед рекрутером, як те, що ви збираєтеся сказати. Вірніше, як саме ви будете це робити. Ви можете вважати, що ви відмінно ведете переговори, проте слова-паразити можуть зіпсувати усе враження про вас. Крім цього, важливо стежити, щоб у вашому мовленні не прослизали слова, що виражають сумнів — не на кожній посаді необхідна людина, яка сумнівається. Щоб зрозуміти, чи усе гаразд з вашим мовленням, запишіть невеликий монолог на диктофон, при цьому беріть думки з голови, а не завчені фрази. Робіть цю вправу кілька разів на тиждень, щоб повністю позбутися від "небезпечних" слів і фраз у вашому мовленні. Пам'ятайте, що рекрутер уважно вслухається у кожне ваше слово.

Не забуваємо хвалити себе

Природно, не робіть це занадто відверто. Не варто заявляти рекрутеру, наскільки ви гарні, і що без вас компанія зруйнується. Також під час розповіді про себе намагайтеся не приписувати собі усі досягнення, заздалегідь складіть об'єктивну розповідь про свою діяльність на минулих місцях роботи. При цьому бути дуже скромними не потрібно, хоча саме цю проблему й мають багато претендентів. Якщо ви ще перед співбесідою починаєте сумніватися у власних силах, сядьте і складіть "щоденник досягнень". Ретельно розпишіть усі успіхи, якими ви можете похизуватися, прочитайте цей список кілька разів і пропустіть через себе. Ви побачите, наскільки зміниться ваш настрій.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну шо вы як дитятки! Беня захотел что-то оттяпать у Ринатки, понятно что-то ну ОЧЕНЬ дорогущее, ну ему надо чтобы Ринатка свалил к себе, во дворец, во Францию, типа он заговорщик и на пожизненно там. Писли вони с Зелей поделят это имущество, ну мабутно ыщё с группой сотоварищей.... Никто сейчас не вспоминает такого Фирташа, папу майдана, но чаму-то попавшего в немилость к пиндосам, ну и ... сидит у Вене и рыдает по неньки и тому що у него сприватизировали Пети анд Ко. Или як Шмуля тут пишет - ...сидит на ступеньках кафе, аккурат напротив Венской оперы и жалобно просит ... Подайте бывшему щирому олигарху на пропитание.... Подайте колишньому щедрому олигарху на прожиток ... Гимер зи битте айне цыгаретет...
Луна-2
Понимаешь Роджер, я не то чтобы боялась прививки -я уколов не боюсь .Если надо уколюсь -Дело в другом в последствиях после прививки - Вот сделала короновак себе- укол немного болезненный Спросила у девчонок , которые кололись, они говорят -что да ,тоже ощущали Врачиха говорит, что так и должно быть. .А вот мама - она не ощущает .Вот такие дела.Насчет фонарика - пока нормально -свет есть - что будет потом -посмотрим ..Может купим ... Где-то есть свечи .
Весёлый Роджер
Это гениально подмечено!!! Вот к примеру, наш щиропархатый пропа_Хандон Шмуля_Елен, ну тот шо тут сховался у жиночий труселях до колен, вот он тоже любит на других орать типа алкаш, а сам, нищеброд завидущий, сильно до буряковки с Червоной Шапкой выпиваш! Или кричит, шо мол вин нЫ пыдарас, а самому на заправке дальнобои порвали шаровары та подбили глаз. Ось воно як.
Весёлый Роджер
Ну с почином тебя! Если ничего не пишешь, значит прошло гладко... без градусов. Ну вот, а ты боялась, даже ... не помялась! :-)) Я про куртку! :-)) Зря ты фонариком ещё не обзавелась, когда веер вас накроет ... помяни моё слово, всё с прилавков, подобное, как волной смоет. Это психология, работает во всех странах. Ну там ещё про жареного петуха, ну который клеваться любит, помнишь...
ЭТО ОДНОЗНАЧНО !!!
А КТО ГРОМЧЕ ВСЕХ ОРЁТ ЧТО РОССИЯ НАПАДЁТ? ТОЛЬКО ТОТ КТО САМ СОБИРАЕТСЯ НАПАДАТЬ !!!
Весёлый Роджер
Дивлюсь тоби понравилось Шмуля Сруля, про тоби писня, про щиропархатых долбоЭбов, ждучих покращення: "Шизофрения - дулче мелодие,.." мабуть неё сейчас спиваешь та Сало Русское шматом большим нарезаешь? А ведь сука ты склеротная, когда-то брехал що мол ...Сало ны ыим! - Вот же ты пиСдабол сраный, МРАЗЬ холуйская! И так во всём ты, МУДАК тупой и неучь завистливая - от плашек до выплавки металла! Да мне по фую за кого ты там меня считаешь, да хоть за китайца, у которого большие ... Нихау - да ни фуяу!
Луна -2
Кт о кого -Зеленский -Ахметку, либо Ахметов -комика.Тотализатор открыт - делайте ставки ,господа!