Обществоzdorovia.com.ua19 сент.

Як генетика впливає на формування сім'ї

Прагнення до створення великої родини може бути генетичнимю

nk_hauz/QbtD93S7g.jpeg

Нове дослідження вчених з Університету Юти показало, що чоловіки з великих сімей мають більш високоякісні сперматозоїди. Дослідники виявили, що якщо предки чоловіків були плідними, то і у самих представників сильної статі спостерігається підвищений коефіцієнт здорових і високошвидкісних сперматозоїдів. Саме від їх здоров'я і швидкості залежить ймовірність запліднення яйцеклітин. Дослідники порівняли сперматозоїди чоловіків з різною кількістю дітей в попередніх 9 поколіннях сім'ї і з'ясували, що кожен додатковий дитина в сім'ї збільшує кількість сперматозоїдів у чоловіків на 1,8 млн штук. Дослідження також показало, що проблеми із зачаттям теж можуть передаватися у спадок. Так, невеликі за чисельністю сім'ї з кожним новим поколінням все сильніше скорочуються. Це одне з перших досліджень, які вивчають зв'язок між різними поколіннями сім'ї, їх чисельністю і кількістю сперматозоїдів у чоловіків, як маркером чоловічої фертильності і чоловічого безпліддя. Автори дослідження вивчили групу з 2 182 чоловіків, порівнюючи число їх сперматозоїдів із середньою кількістю у чоловічого населення штату Юти, а також відстежуючи число членів сімей цих чоловіків до 1935 року і раніше. Встановлено, що у чоловіків, чиї предки мали великі за чисельністю сім'ї, в середньому, було майже на 2 млн здорових сперматозоїдів більше. Відзначимо, що хорошим кількістю сперматозоїдів є від 15 до 20 млн на 1 мл насіння. Якщо їх менше 15 млн, то цей показник вважається низьким, він може бути однією з причин безпліддя.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!