Обществоchangeua.comAug 22

Як йога та медитація впливають на мозок: цікаве дослідження

nk_hauz/MJh1dQ77g.jpeg

Регулярні заняття йогою та медитацією змінюють структуру мозку, з’ясували американські та нідерландські вчені.

У спостережувану групу увійшли понад 3700 осіб, котрі займаються йогою та медитацією – учасники масштабного дослідження із загальною вибіркою у 15 тисяч осіб, пише maximum.fm

Випробовувані заповнили опитувальник про спосіб життя і здоров’я, а також пройшли МРТ-сканування головного мозку. Понад дві тисячі осіб пройшли цю процедуру кілька разів за період дослідження, що дозволило вченим спостерігати зміни.

Учасники, які займалися йогою та медитацією, частіше за інших повідомляли про високий рівень стресу, але 90% з них зазначили, що практики допомагають їм впоратися з напругою.

Учені виявили, що у «йогів» права амигдала та лівий гіпокамп були меншими в обсязі в порівнянні з тими, хто не займався йогою і медитацією, причому ці зони зменшувалися з часом.

Відмінності в обсязі були знайдені тільки у правій амигдалі, не в лівій. Це підтверджують попередні дослідження та пояснюється тим, що права амигдала пов’язана з негативними емоціями та миттєвими реакціями, тоді як ліва відповідає за позитивні емоції і пам’ять, – йдеться в статті.

💬 Последние комментарии
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.
Авторские статьи