Обществоlux.fmFeb 21

Як легко визначити "партнера на одну ніч" - вчені

nk_hauz/-m0zajwjvdrpetxq5g_i.jpg

Науковці розсекретили, що в нашій поведінці здається протилежній статі натяком на секс на одну ніч.

В 2012 році дослідники провели експеримент, аби дізнатися, як чоловіки визначають "дівчат на одну ніч". Тепер схожий дослід провели із жінками. В результаті стало відомо, як протилежні статі обирають партнера для сексу без зобов'язань.

Так, і жінки, і чоловіки, досить просто на підсвідомому рівні визначають легкодоступних партнерів. Схильність до флірту, звичка розслаблятися за допомогою спиртного й емоційна незрілість - риси поведінки, які підказують, що цією людиною можна маніпулювати і будувати які завгодно стосунки, але не міцні й тривалі.

Цікаво, що в процесі обох досліджень стало зрозуміло, що жінки та чоловіки однаково симпатизують партнерам, схильним до флірту.

Але, в той час як чоловіки вважають "легкодоступність" привабливою, жінок, навпаки, ця риса відштовхує.

nk_hauz/-m0zamra67fko8ux8gdw.jpg
💬 Последние комментарии
DeaD Panas 2.0
На Закарпатті разворовали деньги и украли на металлолом нову сонячну електростанцію за 3,2 млн євро - так и не успев построить
ПРО ТЫСЯЧУ МАРТЫШЕК КОТОРЫЕ НЕ УМЕЯ ПЕЧАТАТЬ СЕЛИ ЗА 1000 ПЕЧАТНЫХ МАШИН лучше Омар Хайяма)
гость... СПРОБУЙ карбувать свои думки на ридний мови, или хотя бы загугли значение каждого соего слова... а то вроде бы все буквы - русские , а в итоге каша из набора слов ", - патентуйте пока янки не забили приоритет."
ШАХТАРЬ - ОВЦА ДРАННАЯ !!!
ШАХТАРЬ - МАЛАДЭЦ СРЕДИ ОВЕЦ !!! А ПРОТИВ МОЛОДЦА И САМ ОВЦА !!!
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА НАДРАЛ - 5:0 !!!
Елена
Все будет хорошо.
0:5 ! ШАХТАРЯ ПРОДОЛЖАЮТ СНОШАТЬ !!!
0:5 !!! ШАХТАРЯ ПРОДОЛЖАЮТ СНОШАТЬ!!!
пл0нета 0бицян.Оk!
«Скоро в космос ВСЕ будут летать по РОССИЙСКИМ путевкам».... Илон Маск вчера позвонил Рогозину(шефу Роскосмоса) и попросил СРОЧНО! зарезервировать для него место в Cледующем Российском Членовозе до МКС... Пересмотрев кучу российских видеороликов про успешный полёт/экскурсию на МКС двух рядовых граждан страны - колхозника и колхозницы, американский изобретатель "Летающих водонапорных башен", с горечью признался :- "Будет стыдно упустить такой шанс и на старости лет жалеть о своей потерянной детской мечте при Добром Путине"