Обществоukr.media16 мая

Як лікувати людей за допомогою слів

Слова здатні лікувати людей.

nk_hauz/-m_pawy5y5e0g8covcaj.jpg

У нашому цинічному світі досить рідко можна зустріти абсолютно здорову людину. Негативні події відбиваються на людині у вигляді постійної депресії. І найдивовижніше, що багато людей вже звикли до такого стану. Мігрень, поганий сон — це усе наслідки складного життя, яке виснажує організм фізично і емоційно. Для втамування фізичного болю люди вигадали таблетки, лікарні, традиційні методи лікування. А ось коли справа стосується труднощів емоційного життя, часто застосовують чудодійні слова вербальної медицини, інформує Ukr.Media.

Методи вербальної медицини поділяються на дві категорії: консервативне лікування і оперативне. Ці методи абсолютно не нові, багато людей їх не визнають, а деякі часто приймають вербальні ліки.

Консервативне лікування

Даний вид лікування застосовується у тих випадках, коли у пацієнта переважає поганий настрій, невпевненість у собі, песимізм, почуття постійної тривоги. На це можуть вплинути нестабільна обстановка у родині, неприємності на роботі, труднощі у особистому житті. Вербальні ліки являють собою певні набори слів, які певним чином діють на людей. Це поради, співчуття, підтримка, компліменти, повчання, жарти.

Порада

Іноді люди зовсім не потребують наших порад, але є випадки, коли правильні слова можуть навіть врятувати людині життя. Важливо пам'ятати, що радники повинні брати відповідальність за свої слова.

Співчуття

Доти, доки людина може співпереживати іншій, вона — людина. Коли це почуття зникає, то вона втрачає у собі усе людське. Добрі слова здатні подарувати зневіреній людині надію на світле майбутнє і віру у себе.

Підтримка

Підтримка потрібна усім і кожному, навіть без наявності проблем. Це особливість людей. Передозування неможливе.

Комплімент

Теплі слова піднімають настрій краще за шоколаду і бадьорять краще за чашечку міцної кави. Приємні слова корисні не лише для дівчат, чоловіки теж цього потребують.

Повчання

Повчання мають цінність, коли їх озвучують мудрі люди, з багатим життєвим досвідом. Цитати з інтернету не мають значення. Повчанная ми часто отримуємо від батьків, але сприймати їх серйозно здатні лише через десятки років.

Жарти

Сміх допомагає відволіктися від проблем, що накопичилися. Але самостійно себе розсмішить важко, тому на допомогу приходять друзі. Після позитивного спілкування з ними є можливість забути про проблеми на якийсь час.

Оперативне лікування

Трапляються такі випадки, коли прості слова не допомагають людям, тоді доводиться застосовувати фрази, які мотивують слухача зібратися з силами і рухатися вперед, перемагати себе.

Цілющий стусан

"Цілющий стусан" особливо корисний, коли відчай повністю поглинув людину і вона припиняє боротися з перешкодами, які виникають на її шляху. Грубе слово може привести її до тями і врятувати від падіння у прірву.

💬 Последние комментарии
е
забыл что это ТЫ начал оскорбления русскоязычных, за что в ответ и получаешь? блин еще один склеротик на нашу голову... когда в окоп чучело упоротое?
Весёлый Роджер
Эй ТВАРЬ щиропархатая, Каменяр у дупу эбаный гивняр! Ответ про существу дэ?
е
вот как только ОТВЕТИШЬ на заданные вопросы, получишь ответ на свой.. В порядке ВЧИНЕННЯ как ты САМ хотел...
Весёлый Роджер
«….радикалы указали на то, что именно 1 декабря 2013 года началась «Революция достоинства», а украинским националистам удалось захватить Октябрьский дворец, Дом профсоюзов и здание Киевской городской государственной администрации (КГГА) и предпринять попытку штурма Администрации президента республики.» ЭЙ долбоЭбы продажные? ЭЙ щирая мразь? А дэ тут Крым и Гиркин?
е
это не мои утверждения , а его!.. так что вопрос не по адресу.. Он требует начать наказывать Гиркина и далее, а то что было ДО этого предпочитает не видеть и не слышать.. на простой вопрос: КТО ответил за захват складов на Западной ответа нет! так как никто! На простой вопрос: КТО ответил за направление "поездов типа дружбы" для усмирения несогласных с переворотом на Донбас ответа нет! так как НИКТО! на простой вопрос: когда ответит Турчинов на отправку танков против мирного населения ответа нет! ГИРКИН появился ПОСЛЕ вышеперечисленных событий как ОТВЕТ на притеснения МИРНОГО населения боевиками с майдана... еще вопросы будут?? хочет правосудия, так впредь пусть начинает как САМ утверждал в порядке ВЧИНЕННЯ..
Каменяр
Які склади пограбував Сергій Кургінян???
Каменяр
Пошукай КУЛЬТУРУ и МЫСЛЬ в дописах Роджера, е, Луна-2 та інших носіїв "РУССКОЙ КУЛЬТУРЫ"