Обществоzhyvyaktyvno.org2 окт.

Як музика може допомогти позбутися стресу

nk_hauz/-micliqao3ajhe_n-xux.jpg

Коли на йогу і медитацію немає часу, на допомогу приходить музика. Наші пращури слухали шум лісу, спів пташок , музику вітру. Вони вірили в те, що музика зцілює душу, заспокоює, заряджає позитивом, навіть, лікує від важких хвороб. Психологи сьогодні вдаються до музикотерапії, кінцева мета якої – віднайти гармонію душі.  Музика має великий емоційний вплив на людину, вона недарма була частиною «магічних», релігійних  та цілительських ритуалів. Історична довідка: Як свідчить історія античної Греції: Платон та Арістотель вірили в божественне походження музики. Про це можна дізнатися досліджуючи наукові трактати. Платон вірив у божественне походження музики і в те, що вона може заспокоювати богів і стримувати їхній гнів. Саме Арістотелю належить перша теорія про вплив музики на людське життя. Ця теорія - теорія Етосу, яка твердить, що музика створює різні стани душі. Розслабляємось музично: Підберіть музичний твір, що відображає ваш внутрішній стан. Зовсім не важливо яку музику оберете, головне, щоб ця композиція подобалась. Зосередьтесь на мелодії, вслухайтесь в ритм, частоту. Пориньте в те, що слухаєте. Для того, щоб розслабитись під час прослуховування музичних композицій, відганяйте від себе сумні думки та спогади. Закрийте очі та вслухайтесь в кожне слово. Найкраща музика для релаксації та медитації: шум моря або лісу, спів птахів. Порівняно з пращурами, у нас не завжди є час посеред дня заховатися в лісі або вибігти до моря. На допомогу прийде Інтернет, на музичних сайтах можна безкоштовно скачати ці звуки. Зверніть увагу на те, що музику краще слухати не в навушниках, а на комп’ютері чи програвачі. В навушниках ефективність цього методу знижується.  Також музика не повинна грати надто голосно, адже це заважає зосередитись. Приділяйте прослуховуванню улюблених композиції всього 10 хвилин на день і відчуєте, як покращиться настрій і депресія почне відступати. P.S. В Америції в мережах швидкого харчування,  спеціальний менеджер, аналізує потік і кількість відвідувачів . Коли їх багато, в приміщенні починає грати динамічна музика, тим самим покваплюючи людей. І в протилежному випадку, якщо клієнтів мало, то музика грає повільна і розслаблююча, щоб відвідувач якомога довше затримався в закладі.

💬 Последние комментарии
Пишите правильно
А шо такое, срок годности выходит, пора избавляться? И надо уточнять - передаст за деньги.
НЕ ДАЙ БОГ ЭТОМУ СЛУЧИТЬСЯ!!!
Подорвут америкосы ЧАЭС, обвинят Россию. тем самым убивают "сразу трёх зайцев" - наносят вред Белоруси, России (на украину им наплевать) и развязывают боевые действия, что есть настоящей целью американцев!
Весёлый Роджер
Шановний Ду та Ит тоже! Вы бы не писали тут так, бо тут прапоры ТУПЫЕ и другие Гивняры, шо вас ни фуя не понимают - ни бэ, ни мэ, ни кукареку! Завести бы их всех у реку! Итс рыли дификул фо крайзи пипл! Плиз до нот фогет эбаут ит! Вей манкис браин кан нот ассепт эни инфо вят а порк фат вид синга наци сонгз! Думуваю ес ит из, чую шо вы не маркиз!
ЗНАЧИТ ПРОВОКАЦИЯ БУДЕТ В КУЕВЕ!!!
ТО, ЧТО АМАРИКАНСКИЕ ДИПЛОМАТЫ УЕЗЖАЮТ ИЗ кУЕВА, ГОВОРИТ О ТОМ, ЧТО ПРОВОКАЦИЯ БУДЕТ В кУЕВЕ! АМЕРИКАНЦЫ ПРИМЕНЯТ ХИМИЧЕСКОЕ ОРУЖИЕ (НЕ ДАЙ БОГ!!!) В кУЕВЕ, И ОБВИНЯТ В ЭТОМ РОССИЮ. И - ПОНЕСЛАСЬ....
Весёлый Роджер
Ты Шмуля Писдунович, полетишь VIP классом в гандоле для шасси, бо ты настоящий щиропархатый ГАНДОН! И на высоте 300 метров - тебя выбросят як вже не нужный баласт! Сало не урони, коди лететь будешь! Та щенывмырло ори! Гивну - гивянную смерть!
Утренний Ургант Усамы бин Ладена
Камрады-талибы, обратите внимание как эта дура Елена (не эта, которая поддельная, а та которая настоящая) старательно вылизывает на все стороны и агрессивно стремится захватить лидерство в талибане прямо как всратый бандеровец Порошенко... Я, конечно, понимаю, что лежит в основе такого поведения. Более того, тоже самое лежит и в основе поведения самой широкой демократической общественности. Но еще Платон предупреждал, что это вступает в противоречие с интересами общества. А опять еврей кибернетик Норберт Винер, который сам себя называл математематиком, это только подтвердит. Демократическая общественность - вот главная угроза стабильности! А ведь люди, на самом деле, стремятся не к переменам, а к стабильности!
Дуит
Кен ю, Блинкен? Судя по монологам - таки кен. Слова не мальчика, но мужа мало кто может делать.