Як музика може допомогти позбутися стресу
Обществоzhyvyaktyvno.org02 октября 2020

Як музика може допомогти позбутися стресу

Коли на йогу і медитацію немає часу, на допомогу приходить музика. Наші пращури слухали шум лісу, спів пташок , музику вітру. Вони вірили в те, що музика зцілює душу, заспокоює, заряджає позитивом, навіть, лікує від важких хвороб. Психологи сьогодні вдаються до музикотерапії, кінцева мета якої – віднайти гармонію душі.  Музика має великий емоційний вплив на людину, вона недарма була частиною «магічних», релігійних  та цілительських ритуалів. Історична довідка: Як свідчить історія античної Греції: Платон та Арістотель вірили в божественне походження музики. Про це можна дізнатися досліджуючи наукові трактати. Платон вірив у божественне походження музики і в те, що вона може заспокоювати богів і стримувати їхній гнів. Саме Арістотелю належить перша теорія про вплив музики на людське життя. Ця теорія - теорія Етосу, яка твердить, що музика створює різні стани душі. Розслабляємось музично: Підберіть музичний твір, що відображає ваш внутрішній стан. Зовсім не важливо яку музику оберете, головне, щоб ця композиція подобалась. Зосередьтесь на мелодії, вслухайтесь в ритм, частоту. Пориньте в те, що слухаєте. Для того, щоб розслабитись під час прослуховування музичних композицій, відганяйте від себе сумні думки та спогади. Закрийте очі та вслухайтесь в кожне слово. Найкраща музика для релаксації та медитації: шум моря або лісу, спів птахів. Порівняно з пращурами, у нас не завжди є час посеред дня заховатися в лісі або вибігти до моря. На допомогу прийде Інтернет, на музичних сайтах можна безкоштовно скачати ці звуки. Зверніть увагу на те, що музику краще слухати не в навушниках, а на комп’ютері чи програвачі. В навушниках ефективність цього методу знижується.  Також музика не повинна грати надто голосно, адже це заважає зосередитись. Приділяйте прослуховуванню улюблених композиції всього 10 хвилин на день і відчуєте, як покращиться настрій і депресія почне відступати. P.S. В Америції в мережах швидкого харчування,  спеціальний менеджер, аналізує потік і кількість відвідувачів . Коли їх багато, в приміщенні починає грати динамічна музика, тим самим покваплюючи людей. І в протилежному випадку, якщо клієнтів мало, то музика грає повільна і розслаблююча, щоб відвідувач якомога довше затримався в закладі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Да ладно тебе, на фоне произведённых всего Т-72 около 30 000 - ТРИДЦАТИ тысяч!!! - эти 30, ну как бы, даже и не подарок, это так, жест доброй воли! Зато запчасти будут закупать ужо за денежку. Хотя может и не так? Всё же Сербия - наш союзник.
тт
жесть...
тт
Глупая внешняя политика США может толкнуть их в объятия друг-друга...
тт
Щедрая страна Россия!))
Весёлый Роджер
Да уж конечно Шмуля_Елена, куда мне до тебя! До твоих продуманных и главное ВЫВЕРЕННЫХ доводов против оппонента, когда ты проигрываешь ему: «Елена -09 июля 2020- Тебе петушара в жопу то хуй и засунуть ,по самые помидорные немогу,а в рот спермы налить три литра,погань уёбищная, потому что Украина идёт в Европу. …. Ты недое́бок хорошо пришибленный…» «Елена …. у меня яйца есть, хоть я и женщина,…» Особливо последнее – это главный твой ДОВОД в споре, про яйки и жинку! Ну и как апофеоз маразма – цэ вот ыщо твой ВЕСОМЫЙ довод: «Елена 13 сентября 2019 Значит гривна укрепляется, … А в это время в Орде доедают последних ёжиков,скоро на ужей и сверчков с саранчой перейдут.» Сала пиндоколонии мечтателей, ползущей с голой сракой до Эуропы раком!
Елена
А при чём тут сериалы и Дикий запад?это жизнь
кипчак
Все чаще под крики "патриотов" и института памяти имени Вятровича возникает вопрос, а сколько в процентном отношении от численности прошедших войну натуральных украинцев служило в армии, ведь нацистская армия стремительно продвигалась и , не сомневаюсь, многих военнообязанных с территории Украины армия не досчиталась в первые, самые тяжелые дни и годы. Не говоря уже о бандеровцах, вклад которых в победу заключался в убийствах красногвардейцев из-за угла , стаей на одного или подлым обманом. Прославились только и стали героями воспитанные советской властью, которую теперь учат ненавидеть. Пока трудно увидеть будущее Украины со всеми этими деятелями, но своей деятельностью они навлекают все большие и большие неприятности на головы неразумных чад, поддавшихся их лжи и искажению фактов.