Обществоukr.mediaSep 15

Як навчитися розбиратися у людях: кілька психологічних лайфхаків

Деякі лайфхаки допоможуть навчитися розбиратися у людях.

nk_hauz/yBeFmLIng.webp

Спілкування — важлива і невіддільна частина нашого життя. Розповідаємо, які прийоми допоможуть краще і швидше розбиратися у людях, інформує Ukr.Media.

Нас інтуїтивно притягують люди, які схожі на нас, погляди яких збігаються з нашими, проте ми не можемо оточити себе лише "зручними" і "безпечними" співрозмовниками. З тих чи інших причин, нерідко всупереч нашим бажанням, ми змушені контактувати з великою кількістю людей. Якщо навчитися розпізнавати, хто насправді стоїть перед нами, визначати модель поведінки з цією людиною буде легше. Ми розповімо, на що варто звернути увагу під час спілкування у першу чергу і як використовувати отриману інформацію.

Оцініть зовнішній вигляд співрозмовника

Зовнішній вигляд впливає не лише на перше враження про людину — цей аспект допомагає дізнатися більше про риси особистості і характер. Так, чисте взуття говорить про педантичність і любов до порядку, а стоптане, але зручне часто є у людей творчих професій, які надають останнє значення зовнішньому вигляду. Суворі костюми і образи "з голочки" говорять про цілеспрямованість, працездатність, нерідко свідчать про натуру кар'єриста, готовність підкорятися керівництву і порядку в цілому.

Проаналізуйте ходу

Впевнена і вільна хода — ознака цілеспрямованості людини. Вона зібрана, на неї можна покластися, у її голові усе розкладене по поличках, і вона завжди дотримується вибудуваного плану. Якщо під час ходьби голова опущена, рухи уповільнені, можливо, перед вами закомплексована і слабохарактерна людина. Крім того, така хода може говорити про проблеми і стрес, у яких у цей час "вариться" її володар. Якщо ваш новий знайомий ходить, оглядаючись по сторонах, про нього можна сказати, що він є людиною, яка захоплюється, проте іноді є трохи розсіяною.

Зверніть увагу на привітання

Впевнені у собі люди завжди вітаються і подають руку першими. Міцне рукостискання властиве емоційним, товариським людям, у той час як м'яке говорить про сором'язливість і невпевненість у собі.

Поспілкуйтеся

Багатий лексикон і добре поставлене мовлення говорять про ерудованість, освіченість і начитаність співрозмовника — така людина володіє певним набором знань, досвідом, впевнено почувається на публіці. Людина, що припускається помилок у мовленні, запинається під час вираження своєї думки, найчастіше є сором'язливою. Проте вона може бути гарним працівником, легко йти на контакт, і від неї навряд чи можна чекати на якусь підлість.

А ось з любителями поговорити ні про що треба бути обережнішими. Вони полюбляють обговорювати керівництво, колег, нерідко "товаришують" проти когось. Пам'ятайте, що якщо вони легко обговорюють інших, вони не забудуть "перемити кісточки" і вам.

Оцініть пунктуальність

Зверніть увагу, у який час людина прибула на зустріч — якщо вона прийшла вчасно або за кілька хвилин, на неї можна покластися. Вона не підведе у роботі, виконає весь обсяг завдань, а ще, зазвичай, така людина є приємною і легкою у спілкуванні, що є важливим фактором. Люди, які приходять на зустріч завчасно, частіше схильні до неврозів — вони тривожні, страждають через ряд страхів і комплексів.

Люди, які постійно запізнюються, зазвичай, не є зібраними, у їх будинку і голові наявний творчий безлад, а ще вони полюбляють відкладати виконання усіх справ на останній момент. Іншими словами, вони схильні до прокрастинації.

Пообідайте разом

І зверніть увагу на те, як людина їсть. Ретельно пережовуючи, наче смакуючи їжу? Такі люди цінують життя і хочуть, щоб усе у ньому відбувалося під їх контролем. Люди, які їдять повільно, є розважливими, полюбляють філософські розмови, процес виконання роботи у них може затягуватися, але водночас вони зроблять усе без помилок і дуже сумлінно. Ви лише почали їсти, а ваш співрозмовник вже майже спустошив свою тарілку? Зазвичай, такі люди усе роблять похапцем, у них ні на що не вистачає часу, пункти їх плану ніколи не є викресленими повністю. І ще вони можуть помилятися.

Всеїдні люди — ризикові шукачі гострих відчуттів, а прискіпливі їдці — люди неспокійні і нервові. А якщо ваш співрозмовник полюбляє відокремлювати різні продукти на своїй тарілці, то він дуже обережний і орієнтований на деталі.

І сфотографуйтеся

Спокійні і врівноважені люди схильні фотографувати себе знизу, а відповідальні і сумлінні не полюбляють демонструвати особистий простір на задньому тлі. Усміхнені обличчя на фото демонструють люди, які відкриті для нових вражень, а ось "качине обличчя", як виявилося, є ознакою невротичної особистості.

Зверніть увагу на почерк

У людей товариських, але водночас таких, що потребують уваги і визнання, букви, зазвичай, є великими. Володарі дрібного почерку є інтровертами і відрізняються високою концентрацією уваги. Почерк з ухилом вправо говорить про доброзичливість і імпульсивність, а ухил вліво демонструє стриманого індивідуаліста. Відсутність нахилу передбачає, що людина є логічною і прагматичною.

Почерк з сильним натисканням вказує на емоційність і швидку реакцію, а слабке натискання — ознака невимушеної і легкої на підйом людини.

💬 Последние комментарии
Украина времён СССР
При СССР в УССР: 1). Полки книжных магазинов ломились от книг на украинской мове! Газеты, журналы на украинском языке - сотни! 2). Украинцы получали БЕСПЛАТНЫЕ КВАРТИРЫ! Очереди? Да! Но - БЕСПЛАТНЫЕ КВАРТИРЫ! 3). Квартплата - 13-15 рублей 3-х комнатная квартира. Вместе с газом, водой и электричеством!!! 4).Цены на квартплату не менялись десятилетиями!!! 5). В театрах постоянно шли спектакли на украинском языке! 6), В сёлах у колхозников в каждом доме по 2-3 мотоцикла, или автомобиль + мотоцикл! 7). Была у всех украинцев работа и своевременно, без задержек выплачивалась зарплата! 8). Бесплатное и качественное медицинское обслуживание! 9), Железнодорожный билет "туда-обратно" Луганск - Москва = 25 рублей 10), Авиа билет Луганск - Москва = 25 рублей. 11), Вы когда нибудь были на украинских свадьбах в селе или в городе во времена УССР? Пир - горой, море подарков, счастливое веселье! 12), Песни в эти времена были добрые, душевные, мелодичные! И девушки моложе были !!! И пусть не брешут те кто заявляет про пытки и массовые расстрелы миллионы сидящих в тюрьмах. В городах был порядок, жители жили спокойно и ничего не боялись!
анархист
А как там Мистрали , не сняться
Упс.
А кто про ГУЛАГ написал, а? Чувак в фотостудии свои фотографии в ушанке сделал. Гулаг - Это конц лагеря Британии в Ланкастере?
Ганс
Урсулочка как там супруг? Бонусы от ПФайзер уже получил за контрактики 2023 года.
США
Давай до свиданья! Меркель
Ева
А зачем вам Тесла. Мировой лидер Загрязнения Планеты. Куда будем батареи девать то а? Кто не помнит Волли гляньте это будущее
ЛГБТ ихне все
Какая же это спина это в рамках традиций ЖОПА. Все по ценностям Гейропы.
Авторские статьи
Геополитика19м. назад
Если завтра война. Чего опасается Лукашенко и почему так важны учения «Запад-2021»
Авторские статьи1ч. назад
Израиль на Днепре и большая война с Россией от Зеленского. Руслан Бизяев. РЗВДК о внешнем векторе UA
Авторские статьи2ч. назад
Украина: «воля» или смерть
Авторские статьи2ч. назад
$3000 подъемных и репатриация для всех. Как РФ хочет упростить получение гражданства для украинцев
Авторские статьи2ч. назад
Украинским спортсменам раздали правила поведения на зарубежных соревнованиях
Авторские статьи3ч. назад
Альтернатива «москитному флоту»
Авторские статьи3ч. назад
День в истории. 17 сентября: начался Польский поход РККА
Авторские статьи3ч. назад
Почему папа Римский проклял советский фильм
Авторские статьиSep 16
Раскол в ЕС, латинизация Украины, "Вагнер" и плёнки судьи Вовка. Золотарёв, Богатырёв, Лозовский