Обществоukr.media2 сент.

Як не зупинятися через труднощі та втому і йти далі: корисні поради

Існують способи, які не дозволяють зупинятися через труднощі та втому.

nk_hauz/sEX9PL47R.webp

Сучасній людині часом важко не зійти з колії. Іноді трапляється таке, що просто опускаються руки і рухатися далі просто немає сил. У такому разі варто прислухатися до порад психологів і навчитися "перезавантажувати" себе, інформує Ukr.Media.

Часу завжди вистачає

Багато людей живуть з установкою, що у них мало часу на усі справи, які, ніби навздогін, нагадують про себе. Але психологи впевнені, що людина може грамотно розподілити усе і залишити хоча б кілька хвилин на улюблене заняття.

Варто лише сильно цього захотіти. Відпочинок є особливо важливим у коловороті сучасної життєдіяльності. Для того, щоб знайти вільний час, треба:

  • починати день зі складних завдань;
  • між певними видами робіт робити перерву;
  • не забувати про "прихований час" (наприклад, шлях з домівки до офісу: замість того, щоб просто мріяти, можна скласти промову для виступу на нараді або перевірити звіт на наявність помилок);
  • не витрачати багато часу на соціальні мережі.

Вміючи жити таким чином, ви не лише будете усе встигати, але й будете менше перевтомлюватися.

Рекорд — не головне

Вже давно доведено, що спорт найкраще бореться з нудьгою і вбиває апатію. Не потрібно бути успішним спортсменом, щоб вранці пробігтися протягом 15 хвилин. Якщо немає можливості піти у парк, це можна зробити і на балконі, бігаючи на місці під улюблену музику. Якщо бігати не подобається, то слід лише відмовитися від ліфта і прогулятися на роботу пішки. Такий спосіб забезпечує повний заряд енергії на весь робочий день.

Ще головною умовою гарного настрою є гарний сон. Якщо недоспати, то тренування буде недоречним (лікарі не рекомендують). До того ж, не виспавшись добре вночі, ви не зможете бути продуктивним робітником вдень.

Нові формати роботи

Зараз люди розуміють, що за необхідності вони зможуть підлаштуватися під будь-які обставини. Дехто навіть відкрив для себе альтернативні формати роботи, які дозволяють заробляти віддалено. Навіть ті компанії, які не уявляли, як можна впоратися з усіма обов'язками, якщо у офісі немає людей, навчилися будувати робочі відносини через інтернет.

Природно, живе спілкування і звичні умови не зрівняються ні з чим, але панікувати у жодному разі не можна. Вихід є завжди, треба лише вміти і захотіти його знайти, тоді обов'язково усе буде добре і усе вдасться.

💬 Последние комментарии
А.Кашпировский
Ипанутые. И только такие же могут поверить в эту туфту.
ALWAS
Именно поэтому у нас люди с дипломами стоят на бирже труда, а без образования ездят на шикарных джипах. Да, образование нужно, чтобы деньги заработать. Но только не наше. Ведь образование при отсутствии ума называют глупостью. А ум- это и есть способность заработать. Но умных то мы и не любим. Гоним в заграницию.....
Гiсть
Дристовича приставьте охранником к Бутусову - может сразу двоих завалят, меньше дерьма будет.
Бесплатно, то есть даром
Но и не забывайте, что толерантное отношение к идиотам может рассматриваться как соучастие в их преступлениях.
Бесплатно, то есть даром
Немцы, типа, толерантными стали... И теперь на рандомных идиотов стараются не обращать внимания - иначе могут обвинить в фашизме. А потом как рванет, а, может, и не рванет.
ALWAS
Конкуренция, панове. А конкурентов у нас не любят. А шарлатанов везде хватает, и в народной медицине они есть. Но есть и методы лечения, проверенные веками. В бане тоже ведь париться опасно. Особенно по пьянке.
Гiсть
Никогда не думал, что немцы такие терпилы - чувак реально напрашивается, чтобы его пинками и пенделями выкинули из Германии, а Гансы его терпят и молчат в тряпочку. Этот поц наверное мазохист - немцы лишают его удовольствия.
Авторские статьи