Як перемогти дитячий страх відповідати на уроках
Обществоnashamama.com01 марта 2020

Як перемогти дитячий страх відповідати на уроках

Дитина боїться усних відповідей?

1. Допоможіть дитині з підготовкою. Краще прорепетирувати свою промову кілька разів перед членами сім'ї. Але ні в якому разі не пропускайте відповіді дитини мимо вух - слухайте, задавайте питання, направляйте і хваліть. Не забувайте, що боязкі діти реагують на критику і невдачі гостріше.

2. Помічайте маленькі перемоги: невпевненість в собі і занижена самооцінка йдуть рука об руку, тому важливо, щоб дитина бачила, що ви відзначаєте її успіхи, навіть якщо вони не такі значні.

3. Обов'язково обговоріть ситуацію з учителем. Багато викладачів готові піти назустріч учням і дати можливість відповідати один на один тільки перед вчителем або письмово. Важливо, щоб учитель підтримував і заохочував ініціативу відповідати на уроках, адже часто неграмотна поведінка викладача стає бар'єром для школяра.

4. Побороти боязкість і невпевненість в собі допомагають позашкільні заняття в театральних гуртках. Почніть з міні-груп, де займаються 3-4 людини. Коли дитина відчує себе впевнено, спробуйте перевести її в групу побільше.

5. Спонукайте дитину розповідати про цікаві події, які відбуваються з ним. Візьміть за правило розмовляти в сімейному колі про важливі події та ділитися ними.

6. Найчастіше невпевненість постає не через страх публічних виступів, а через незнання предмета або відсутності інтересу до нього. У таких випадках необхідно допомогти малюкові знаходити цікаве для нього в темі уроку і розповідати про це своїми словами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ммм
Почему все не для людей?
е
так ты и так ни на один вопрос не ответила)) сколько их тут тебе задавал, все игнорируешь... а обзывать как раз ты начала или у тебя амнезия уже гермафродита ты наш..
Илья
Русофобия она такая, постоянно требует чего то или кого то нового. Новых жертв Путинского режима . А если ты уже не жертва - иди проси милостыню или прибей мошонку. Для таких как Сенцов , полгода забвения этот всё , полный крах. Яркий пример Бабченко . Есть правда ещё один вариант....Стать мужем Аллы Пугачёвой.
Елена
Скажу так,есть культуры более богатые, древние и разнообразные,а есть менее,это просто данность, можно сказать что все свою культуру, её истрию приукрашивают и делают гуманнее, пишут так,чем она бвла на самом деле,себя всегда оправдывают,а других обвиняют,это так было всегда.,что мы то за всё хорошее,а они то злодеи и варвары с дураками и извегами,а мы то хорошие ого-го какие,ха.А шо?Если сам себя не похвалишь, устанешь ждать когда это сделает кто-то другой, например Роджер,ха.
гог
Интересно чем все закончится...
Луна-2
ну почему-пока русофобия в тренде его будут держать, в качестве запасного игрока и идеала для украинской молодежи.Добрый вечер сударь
Елена
А зачем прибивать Луночка, зачем такой перформанс?Один дурачок получивший премию Дарвина взял и отпилил себе ручной бензопилоц голову,ха.Дураков на свете много,хотя некоторые прикидываются под них если им выгодно,а Роджер не прикидывается,он самый настоящий колерованный,ха.