Обществоwona.com.uaFeb 26

Як перезавантажити мозок і міркувати краще: секрети від психотерапевта

nk_hauz/-m10vc8oph2d3ejgtwji.jpg

Монотонність і одноманітність призводять до деградації. Це безпосередньо відноситься до роботи головного мозку. Не отримуючи належних навантажень, кора головного мозку починає працювати гірше. Кмітливість і пам’ять йдуть у туман, кар’єрне зростання перетворюється в кар’єрний спуск. Як допомогти собі? Ось декілька секретів від психотерапевта, які допоможуть перезавантажити мозок і міркувати краще:

Змінюємо звичний розпорядок

Люди з часом доводять багато дій до автоматизму. Щоб мозок почав працювати, змініть звичний уклад. Почніть з ранку. Введіть на ранок що-небудь незвичайне. Для когось це буде зарядка, хтось звик заправляти ліжко, не заправляйте. Все, що завгодно, нові страви на сніданок, замініть каву чаєм і так далі. Мозок почне реагувати на зміни і працювати активніше.

Як тільки ви відчуєте, що набули нову звичку, змінюйте її на щось нове. На робочому столі зробіть перестановку. Посуньте предмети зі звичних місць. Це буде здаватися незручним тільки перший час. А після роботи, добирайтеся додому новими маршрутами. Це додасть яскравих вражень.

Читання

Згуртовують сім’ю, розширюють емоційний діапазон і збагачують словниковий запас спільні читання вголос. Читайте дітям, читайте чоловікові або дружині, читайте старим батькам. Читання вголос активізує зони мозку, що відповідають за засвоєння інформації і пам’ять, за емоції та уяву, за зір і слух. Людина, яка читає вголос більше залучена у цей процес, ніж людина, яка переглядає фільм або спілкується в інтернеті.

Настільні ігри

Не обходьте увагою і настільні ігри. Вони включають мислення, реакцію та емоційний інтелект.

Зміна діяльності

Вибираємо захоплення, не пов’язане з професійною діяльністю. Перемикаючись, мозок вберігає себе від апатії. Якщо ви поет, займіться спортом, якщо сталевар, почніть вирощувати орхідеї. Пам’ятайте, для ефективної роботи мозку важлива не кількість засвоєної інформації, а якість дій, які ви робите. Живіть усвідомлено і активно!

💬 Последние комментарии
Елена
А го мне развернутый ответ давать,пусть кому надо беспокоится о высокой цене бензина в Литве,мне это до сраки,до попы,так культурнее.
Елена
Украинский бензин,если уже в Украине то украинский.
гость
Кто нибудь читает статьи перед публикацией? В ПХГ хранятся 18 млрд кубометров газа а в этой статье фигурируют и 110 и 130 млрд кубометров. Откуда эти цифры. Украина добывает сама 14 - 15 млрд кубометров газа и для собственного потребления населением (а не промышленностью) ей бы этого хватило, если бы жулики из Нафтогаза не толкали бы этот газ на продажу за рубеж для наполнения своих карманов. Включайте мозги, пожалуйста, когда печатаете статьи (за вами уже неоднократно замечены искажения и ложь в материалах) а то вас перестанут читать и верить вам.
Весёлый Роджер
Шмуля Сруль - цэ слишком развёрнутый ответ для лаконичного и заведомо сформированного отрицания в столь коротком вопросе. Это означает одно, что ты усиленно хочешь навязать мысль, шо мол НЕТ, то не правильный ответ! Що мол у Литве меня НЕТ! Эх, как Игбунчика не хватает с его анализом текста!
Весёлый Роджер
Таки получается шо ты Шмуля Сруль соврал ВСЕМ тут! Ты же писал, шо те мукомольные заводы щирые шумеры уси построили вместе с ДнепроГЭСом!!! Вот же ты брехун - наймит пидпиндосный НИЩЕБРОДНЫЙ, мразь свинорылая, холуй нацисткий!!!
Весёлый Роджер
Ну как же Шмуля Сруль, ты просто всё забыл! Ты же писал, шо все керивники и бизнесмены яки жидобандеровцы - гениальные та вумные? Дать твои цитаты? Ну вот согласился, ну и там же ты про массовое самоубийство евреев написал! Иначе не понятно, а кто же их там, ыщо до приходу немцев, во Львыве убивал? Ты же по этому поводу ПРОМОЛЧАЛ? Эй Сруль - ты зовсим дэбил дедуль? ЭЙ тварь отвечай!
е
а ЧЕЙ бензин продают на Украине, а ТУПАЯ? напомнить, чей бенз на наших заправках? уж ТЕБЕ-то работнице заправки должно быть известно))))