Обществоnashamama.comAug 16

Як підготувати дитину до школи

nk_hauz/cZ4vTD77R.jpeg

Що повинна вміти дитина перед зачисленням в школу

Одним з важливих етапів в житті дитини є підготовка до шкільних занять. Українська система навчання передбачає, що дитина повинна до початку занять вміти самостійно читати, рахувати і писати. Це є негласним правилом і всі батьки повинні його дотримуватися. Сьогодні є безліч підготовчих шкіл, гуртків, освітніх центрів, які займаються підготовкою до школи. Важливим є не тільки запис на курси, а індивідуальна підготовка з батьками. Перш за все вона включає правильний психологічний настрій, який в подальшому багато в чому визначає успіхи дитини. Головне завдання батьків спростити процес адаптації до нових умов. Правильний настрій дітей дає їм свободу в спілкуванні з однолітками і однокласниками, розуміння того, що відбувається, бажання брати участь у всіх видах роботи. Залученість дитини в процес навчання досягається за допомогою якісної підготовки. До вступу до школи дитина повинна знати: ПІБ (своє і батьків); пори року, дні тижня, кількість місяців в році, перерахувати їх по порядку; назва найпоширеніших тварин, рослин; назва океанів, відомих річок і озер; популярні свята, дату дня свого народження. Результат успішної підготовки до школи: Інтелектуальна готовність Дитина повинна вміти відгадувати легкі загадки, розв'язувати прості логічні задачки. У групі різноманітних речей необхідно знаходити зайві предмети, а також поєднують всі складові. У вже наявну групу необхідно додавати відповідні предмети. Дитина повинна вміти пояснювати чому ця група об'єднується, яких елементів в ній не вистачає. Також необхідно вміти відновлювати послідовність подій. Математичні знання У межах від 1 до 10 необхідно рахувати, проводити прості обчислення. Батьки повинні навчити дитину розбиратися в таких поняттях - "рівне", "менше" і "більше". Малюк повинен без проблем ділити геометричну фігуру на рівні частини, вміти класифікувати геометричні форми. Ступінь розвитку уваги, мови і пам'яті Цей етап роботи включає вміння описувати картинку по пам'яті, копіювати нескладні візерунки, знаходити відмінності, записувати графічні диктанти. Сюди входить уміння розповідати вірші і казки. Обов'язковою є довільна розповідь по картинках. Читання Відмінність приголосних від голосних, підбір слова на задану букву, розподіл слова на склади, знаходження необхідної букви в слові. Сюди входить прочитання простих речень, і розуміння їхнього змісту.

💬 Последние комментарии
эспумизан
Да, прими ты уже эспумизан, забрызгал всех своими экскрементами. Лечись, дятел!
Весёлый Роджер
Ми все тут бачили эту ПРАВДУ!!! "Трата,тата,правду пишу" - так вот она, вот она, на Зеле намотана! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -14 августа 2020- Америка нам поможет,у неё грошей много.Слава Америке!...» «Елена – 14 сентября 2020 - Украина выбрала свой путь,…» «Елена - 9 июля 2021 - Партбилет не отдам, память,…» «Елена- 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,…», а Кролик Сеня - конгениальный вор высшей категории! «Елена -29 августа 2020 - Та ты шо?то же не олигархи,то успешные бизнесмены труженники, он тяжко работали,и заслуженно получили своё вознаграждение…» Ось то да!!! Наэбати 25 млн завистливых щирюков – ось цэ дило! Так Шмуля мудилло? «это ты так тварь утверждаешь,где ответ уёбок?» Покуповати ГАЗ по 1080 грн, а продавати тупым ждунам панувания по 28500 грн!!! Сала хунте та майданутым майдунам!
Весёлый Роджер
Тюю звиняйте менэ панове эуропеиды! А як же фильм о швыдком панувании щирых украинцев - «Ничь на Лысой Гори», дэ пиндосами выращенные раки, у позе раком, засвистели все из сраки – щенывмырло, на мотив старого ляхового гимна. Таки Шмуля, вон и тот мудак, пердовати научился на мотив гимна до темна! Гордись щирая страна – доскакалась до гивна! Житти стало не лучше, зато стало веселее! Скачим уси!
Елена
То у них так,а так во дворах и везде висят, гордятся американцы своей страной.
ера
ну...у каждого...СВОЕ...
лУНА-2
Е-ШКА -можно и по матери -- Так что вы этим Е-шка оскорбляете человека.Вы не уважаете не только его но и саму себя...
Луна-2
Флаг у американцев - не символ, а ткань идущая на трусы...я видела такие плавки на мужчине -забавно было символ государственности на трусах
Авторские статьи
Топ новость2ч. назад
Тариф 90 гривен за куб вместо 7,4. Почему в ЕС вновь обострилась ситуация с газом и что это значит для Украины
Авторские статьи9ч. назад
AUKUS - Россия - Франция - Германия -Китай// Дмитрий ДЖАНГИРОВ и Тарик НЕЗАЛЕЖКО
Авторские статьи10ч. назад
Богатая страна и обворованный народ 1
Авторские статьи11ч. назад
Жизнь без газа, или Чем пахнет зелёная власть? 1
Авторские статьи12ч. назад
Что при Зеленском предлагают праздновать и отмечать жителям Украины 1
Авторские статьи12ч. назад
"Кураторы с двух этажей на Банковой". Как собрали голоса под закон об олигархах и ждать ли отставки Разумкова
Авторские статьи13ч. назад
Вспомнил Путина и нашёл новый объект для критики: как Зеленский съездил на Генассамблею ООН 1
Авторские статьи13ч. назад
Конец идиллии 2
Авторские статьи13ч. назад
Борьба за определение того, когда искусственный интеллект представляет собой «высокий риск» 1