Обществоnashamama.comSep 5

Як підготувати руку дитини до письма?

nk_hauz/9enokj47R.jpeg

Як підготувати дитячу руку до письма: готуємося до школи в ранньому дитинстві Якщо ви думаєте, що підготовка дитячої руки до навику письма починається за рік до першого класу, то поспішаємо вас розчарувати. Готувати м'язи руки потрібно ще в ранньому дитинстві.

Які вправи потрібно робити дитині? Для дорослих письмо - легке завдання. Але для дитини виводити палички і гачечки - важка праця. Коли починати? Починати готувати до написання текстів потрібно тоді, коли ледь дитина починає хапати предмети. Всі маніпуляції з іграшками розвивають м'язи кисті руки і готують її до майбутнього письма. Дуже важливо розвивати дрібну моторику. Це починають робити ще в дитинстві з допомогою масажу пальців, пальчикових ігор. Після року пропонуйте малюкові ліпити з пластиліну, глини, тіста - це один з кращих "тренажерів" руки. Також вчіть його малювати пальчиковими фарбами. Хороший спосіб розвитку м'язів руки - відщипування паперу. Запропонуйте дитині відщипувати шматочки паперу і скачувати їх у кульки або трубочки. Пальці рук добре розвивають нанизування намистин на нитку, перебирання крупи, застібання і розстібання гудзиків, ігри з прищіпками, вирізання з паперу. Досить непоганий тренажер для рук - невеликий конструктор, граючи з ним також потрібно проробляти зусилля, щоб знімати і одягати дрібні деталі. Однак перед тим, як давати дитині маленький конструктор, пропонуйте грати з великим. У ранньому дитинстві вживають для розвитку письма розмальовки. Приблизно з трьох-чотирьох років дитині потрібно їх пропонувати. Розмальовки допомагають не тільки розвинути м'язи руки, але і визначити межі малювання. Врахуйте, що дитина спочатку буде виходити за лінії або недовго тримати олівець правильно, не сваріть - дитині дуже важко це робити. Для малювання краще використовувати олівці, а не фломастери. Коли рука дитини зміцніла, пропонують обводити фігури - це наступний етап підготовки. Спочатку обводять легкі фігури - коло, овал, квадрат і т.д. У міру оволодіння навичкою, фігури ускладнюються і поступово перетворюються в літери.

💬 Последние комментарии
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Не понял
Так а в чем, собственно, проблема? Какой-то избератель предъявил депутату свой политический аргумент. Здесь нет никакой угрозы для демократии. Напротив, это самый эффективный политический прием и образец для подражания в условиях прямой демократии, прямого волеизъявления. Думаю, что украинскому украинцам срочно нужно брать пример с англичан. И чем быстрее, тем лучше.