Обществоmen.24tv.uaSep 28

Як підвищити самооцінку: три науково перевірені кроки

nk_hauz/ZLSIisN7R.jpeg

Підвищення самооцінки може здатися неможливим, якщо у тебе протягом тривалого часу був низький рівень самовпевненості. Ясна річ, що безліч експертів гарантують, що існує кілька ключів до успіху. Але для цього потрібно придбати спеціальні курси або мотиваційну літературу. Ми пропонуємо обійтися без цього.

Є дуже прості речі, які ми можемо зробити, щоб трохи підняти самооцінку або спробувати бути більш впевненим. І хоч рекомендують звертатися за професійною допомогою, усе можна взяти у свої руки. Тож гайда разом з Men 24 ставати кращою версією себе вчорашнього.

Як підвищити самооцінку

Виконуй вправи

Кілька досліджень показують, що фізична активність може грати важливу роль у нашому сприйнятті себе. Одне з них опубліковане в журналі Neuropsychiatric Disease and Treatment. У ньому аналізували групу людей і виявили, що фізична активність має прямий і непрямий вплив на самооцінку.

Перший стосується того факту, що простий акт фізичної активності може підвищити самооцінку (він також ефективний у боротьбі зі стресом і депресією). Другий – побічний – стосується інших факторів, наприклад, індексу маси тіла.

nk_hauz/DIaIiyNng.jpeg

Носи хороший аромат

Дослідження, опубліковане в Міжнародному журналі косметичної науки, показало: чоловіки, які носили парфуми, демонстрували вищу самооцінку. Це, своєю чергою, впливало на інших людей. Вдалося виявити вплив парфумів під час аналізу групи чоловіків, які використовували аромати і жінок, які оцінювали їх за допомогою відео.

Хоча інші вважають, що одяг має такий же ефект, немає жодних доказів того, що він покращує самооцінку. Але якщо певний одяг змушує тебе почуватися краще, то це однозначно працює.

nk_hauz/ySaImyHnR.jpeg

Використовуй мотиваційні фрази

Декому це може здатися трохи банальним або неефективним способом досягнення цієї мети. Але правда в тому, що мотиваційні фрази показали свою ефективність на людях.

Дослідження, опубліковане в Frontiers in Psychology, проведене на людях з хронічними захворюваннями показало: мотиваційні фрази дійсно можуть впливати на підвищення самооцінки пацієнтів, тим самим покращуючи їхній настрій.

Ти можеш самостійно написати фрази та розвісити їх, наприклад, біля робочого місця. Усе це щодня бадьоритиме тебе та надихатиме на нові звершення.

nk_hauz/YExIiyHnR.jpeg

Ці три прості методи, які, хоча і не можуть повністю гарантувати тобі підвищення самооцінки день у день, вони можуть допомогти тобі стати кращим. Візьми їх на озброєння. Гарантуємо, що з часом ти побачиш результати, які тебе однозначно потішать!

💬 Последние комментарии
Антиелена
Мля, у детей в песочнице более аргументированные ответы! ПНХ ТП!
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.