Обществоukr.mediaApr 24

Як почати розмову про плани на майбутнє, якщо ви вже довго зустрічаєтесь

Можна вдатися до хитрощів, щоб розпочати розмову про майбутнє з партнером.

nk_hauz/-mz-k0rskqord7l-c8z_.jpg

Дівчата поділяються на три типи — одні мріють про весілля з першого дня зустрічі з чоловіком, інші моляться, щоб він не зробив пропозицію незабаром. А треті особливо не турбуються про весілля до моменту, поки не мине кілька років з початку їх відносин. На наш погляд, третя група — найбільш адекватна, а тому поради сьогодні дамо саме цим дівчатам. Ми допоможемо вам почати "серйозну розмову", як її заведено називати, інформує Ukr.Media.

"Я хочу пройти курси з маркетингу і серйозно зайнятися своєю кар'єрою"

Психологи часто підкреслюють, що починати зміни у парі потрібно з себе. Це означає, що ви власним прикладом повинні показати плани на майбутнє, зробити акцент на тому, яким очікуєте побачити своє життя через рік, три або п'ять років. Не соромтеся говорити про те, що хочете дітей і плануєте народити їх у шлюбі. Якщо ви будете відсувати свої бажання на другий план, то усе життя будете нещасними, коли ваш партнер може навіть не підозрювати, що щось не так.

"Мені здається, що ми застрягли у одній точці"

Є гарна практика зі зближення — потрібно написати по 10 проявів кохання, які є для вас важливими і приємними, і обмінятися аркушами з партнером. Домовтеся, що хоча б раз на тиждень будете виконувати одне для одного один пункт зі списку. Після цього подивіться, чи робить він кроки назустріч або не звертає уваги на ваші бажання. Людина, яка вас кохає, намагатиметься робити вас ще щасливішою. А якщо ні, тоді прийшов час для розставлення крапок над "i".

"Дивись, який кумедний мем з малюком…"

Якщо у вас не вистачає сміливості, завжди можна підійти до розмови з іншого боку. Випадково знайшовши смішну картинку, а краще відео з малюком, ви можете завести розмову про плани на майбутнє. Зазвичай людина, яка дійсно бачить вас поруч з ним у найближчі роки, легко вийде на обговорення таких деталей. А якщо ні, дізнайтеся у коханого, чи планує він весілля і дітей взагалі? У вас можуть розійтися погляди, що теж є нормальним, але тоді й разом залишатися не має сенсу.

"Давай пройдемо тест для пар?"

Тести на сумісність — начебто дурна річ, але все ж таки дієва. Річ у тім, що питання про улюблений колір і страву розслабляють пильність людини, ми не жартуємо! Після цього її простіше вивести на розмову, адже часто навіть останні питання присвячені цій темі. Але не намагайтеся заздалегідь переглядати ролики і обирати їх, інакше будете виглядати нерозумно зі своїми штучними реакціями подиву.

"Уяви, моя шкільна подруга нещодавно вийшла заміж!"

Розповідь про події життя інших людей допоможе вам зрозуміти, що людина відчуває щодо цієї ситуації — чи може приміряти її на себе або категорично йде у заперечення? Можете спитати про друзів коханого і їх історії, найцікавіші весілля, на яких він був, і про те, як склалися відносини його близьких людей з їх партнерами після одруження. Під час розмови навіть не потрібно промацувати ґрунт — ви побачите ставлення коханої людини до цієї теми на власні очі.

А взагалі, дівчата і молоді люди, ми радимо вам відверто говорити про свої наміри. Немає нічого дурнішого, ніж безцільно прожиті роки з людиною, з якою ваші погляди на життя не сходяться. Зазвичай хлопець, якому ви дійсно цікаві і який вас кохає, самостійно почне говорити про більш серйозний етап відносин через кілька місяців після того, як ви зійдетеся. А той, якому з вами просто зручно, буде роками прикидатися дурником, аби не втратити нагріте місце.

💬 Последние комментарии
кипчак
То ли Украина заколдована, то ли помощь Запада имеет свои непостижитмые свойства - за что украинская власть не возьмется по науськиванию и под эгидой Запада, все превращается в дерьмо. Видим как сбывшаяся мечта о регулировании цен рынком, добивает Украину, а заодно и Европу.
кипчак
Нынешние ученики Геббельса на Западе не уступают учителю в способах очернения и демонизации цивилизационного оппонента-противника. Не могут понять, сколько не называй белое черным и наоборот, всегда находится "мальчик" который крикнет, что король голый,а все агрессии против России заканчивались одним и тем же - крахом для интервентов. Страшно, что в качестве жертвенного агнца Запад выбрал Украину и всячески пытаются спровоцировать Путина на нападение. Остается народам Европы на него молиться, чтобы нервы его не подвели, а то из-за Украины втянут в бойню и их тоже,- США помогут, у них свои неразрешимые без больших войн на чужих территориях, проблемы.
кипчак
Зе продолжет "спасать" Европу (мы то знаем, что приходится в турборежиме спасать собственную задницу). Что же, такое временное "просветление" людям на руку, лучше чем ждать, когда полопаются "оставшиеся в живых" трубы, народ замерзать молча или перед тем, порвав зубми всю местную власть.
кипчак
Вот вам яркий образчик культурной, моральной и духовной пустоты "патритов". Что думает Садовой мы не знаем, но, если ему только приходится озвучивать и, ради самосохранения, плясать под дудку нациков, говорит о многом в этом безнадежном в политическом смысле, болезненно гиперактивном крае. Даже такой их вещатель как Юрий Михальчишин (совсем не дурак), то ли из желния обелить соотечественников, то ли из-за духа конкуренции с оппонентами и желания получить на табло баллы о своей перемоге, продолжает дудеть о зраде Донбсса, мечтает наказать их население, обвиняет в сепаратизме, в том, что они развязали войну и т.п. Или у него в этом вопросе полная непроходимость, или выбрал себе роль непобедимого агитатора, или весь ход истории в его голове настолько однобокий, что не предполагает более логичных выводов, а также отрицает наличие Высшей Воли во всех процессах, а может уже сам себя богом считает.
е
да утопят нахрен лоханку в следующий раз....а америкосам ответят их собственными словами: типа ошибка вкралась...ибо нефиг...
е
Елена, это ж твои герои......ты ж за америкосов, а те талибов выращивали столько лет... ну и где твои восторженные вопли на этот счет, а тупая???
е
Елена, так говоришь в твоей америке все супер-пупер современное??? ну-ну..вот тебе в рыло статья...даже Китай уже сделал САМ, а твои амеры только ВОРОВАТЬ чужое способны......и чего твоим америкосам не хватает? денег или мозгов???