Обществоukr.media24 апр.

Як почати розмову про плани на майбутнє, якщо ви вже довго зустрічаєтесь

Можна вдатися до хитрощів, щоб розпочати розмову про майбутнє з партнером.

nk_hauz/-mz-k0rskqord7l-c8z_.jpg

Дівчата поділяються на три типи — одні мріють про весілля з першого дня зустрічі з чоловіком, інші моляться, щоб він не зробив пропозицію незабаром. А треті особливо не турбуються про весілля до моменту, поки не мине кілька років з початку їх відносин. На наш погляд, третя група — найбільш адекватна, а тому поради сьогодні дамо саме цим дівчатам. Ми допоможемо вам почати "серйозну розмову", як її заведено називати, інформує Ukr.Media.

"Я хочу пройти курси з маркетингу і серйозно зайнятися своєю кар'єрою"

Психологи часто підкреслюють, що починати зміни у парі потрібно з себе. Це означає, що ви власним прикладом повинні показати плани на майбутнє, зробити акцент на тому, яким очікуєте побачити своє життя через рік, три або п'ять років. Не соромтеся говорити про те, що хочете дітей і плануєте народити їх у шлюбі. Якщо ви будете відсувати свої бажання на другий план, то усе життя будете нещасними, коли ваш партнер може навіть не підозрювати, що щось не так.

"Мені здається, що ми застрягли у одній точці"

Є гарна практика зі зближення — потрібно написати по 10 проявів кохання, які є для вас важливими і приємними, і обмінятися аркушами з партнером. Домовтеся, що хоча б раз на тиждень будете виконувати одне для одного один пункт зі списку. Після цього подивіться, чи робить він кроки назустріч або не звертає уваги на ваші бажання. Людина, яка вас кохає, намагатиметься робити вас ще щасливішою. А якщо ні, тоді прийшов час для розставлення крапок над "i".

"Дивись, який кумедний мем з малюком…"

Якщо у вас не вистачає сміливості, завжди можна підійти до розмови з іншого боку. Випадково знайшовши смішну картинку, а краще відео з малюком, ви можете завести розмову про плани на майбутнє. Зазвичай людина, яка дійсно бачить вас поруч з ним у найближчі роки, легко вийде на обговорення таких деталей. А якщо ні, дізнайтеся у коханого, чи планує він весілля і дітей взагалі? У вас можуть розійтися погляди, що теж є нормальним, але тоді й разом залишатися не має сенсу.

"Давай пройдемо тест для пар?"

Тести на сумісність — начебто дурна річ, але все ж таки дієва. Річ у тім, що питання про улюблений колір і страву розслабляють пильність людини, ми не жартуємо! Після цього її простіше вивести на розмову, адже часто навіть останні питання присвячені цій темі. Але не намагайтеся заздалегідь переглядати ролики і обирати їх, інакше будете виглядати нерозумно зі своїми штучними реакціями подиву.

"Уяви, моя шкільна подруга нещодавно вийшла заміж!"

Розповідь про події життя інших людей допоможе вам зрозуміти, що людина відчуває щодо цієї ситуації — чи може приміряти її на себе або категорично йде у заперечення? Можете спитати про друзів коханого і їх історії, найцікавіші весілля, на яких він був, і про те, як склалися відносини його близьких людей з їх партнерами після одруження. Під час розмови навіть не потрібно промацувати ґрунт — ви побачите ставлення коханої людини до цієї теми на власні очі.

А взагалі, дівчата і молоді люди, ми радимо вам відверто говорити про свої наміри. Немає нічого дурнішого, ніж безцільно прожиті роки з людиною, з якою ваші погляди на життя не сходяться. Зазвичай хлопець, якому ви дійсно цікаві і який вас кохає, самостійно почне говорити про більш серйозний етап відносин через кілька місяців після того, як ви зійдетеся. А той, якому з вами просто зручно, буде роками прикидатися дурником, аби не втратити нагріте місце.

💬 Последние комментарии
гость
Автор запутался, какая во Франции форма правления? Какая в ж... Жану Дарк разница - Макрон, Земмур или Ле Пен? Ну, был во Франции утопический мультикультурный либерализм, - таки будет утопический контрисламский фашизм. Нет у французов лидера, кончились по причине бракованных элиток. И потому, что либерализм и фашизм - две стороны одной медали буржуазного национализма. Все текущие фр.президенты пытаются изображать из себя то Людовика то Наполеона то ДеГоля - забыв, что все эти личности были уместны в своё время в своих войнах и битвах. И вообще - кастинг на "лидера фран.нации" выиграет не француз, тут Выдрин ахинею прогнал (от незнания классических теорий по философско-исторической проблематике "роль личности в истории"). Лидер рождается в социальных битвах и общественных конфликтах, а не в нацюковых разборках, банкирско-фондовых корпоративных договорняках, отжимах кресла у невнятных бюрократов-предшественников, предвыборных балабольнях одной и той же буржуа-политической соц. формации, партийной коалиции или гражданских кодексах - в этих политиках рождается не "лидер нации", а поц и шлемазл. Ни один "гарант Конституции" не может считаться лидером, если кладёт на неё со всей своей президентской тыковки. Лидером Фр. будет не тот, кто изображает из себя "гиньёля" франко-глобалистского олигархата в побитой молью мантии и облезлой короне в Елисейском дворце. Лидером французов станет тот, кто сможет повести за собой народные массы от Марселя до Кале, и от Бреста до Стассбурга. Ни одна выдринская фамилия из его очередной бессодержательной статьи на это не способна - так что у 5ой республики всё ещё впереди.
Берегите протест
Важно понимать следующий момент. Не все жиды поднимают восстания в гетто, но многие охотно работают служащими в юдернате... Когда протест становится массовым, то он теряет всякий свой смысл. Протест всегда осмыслен, а бунт всегда бессмысленный.
Омелян Косопизд, Митець
Джоан Роулинг, хоть и не Агата Кристи, не Шарлотта Бронте и вовсе не Жорж Санд, но тётка вполне талантливая и состоявшаяся , как явление в мире литературы. Понятно, что небедная. Но, как раз, именно благодаря своему таланту. Не насосала, как условная "бузова" , или, скажем, "Оксана робски" , или какая-нибудь украинская юродивая Забужко . Если какие-то пидарасы, некрофилы и прочие овцеYOбы пытаются рулить такой бабой, как Роулинг, - пусть ожидают ответки. Только так. Вот и скажите потом , что инквизиция в Средние века была неправа, когда всякую перверсивную падаль на костры загоняла? Если транспидары не дают проходу нормальным людям - значит, пора запускать газенвагены. И это никакой не фашизм , нетерпимость и т.п. Болезнь надо лечить . По всем понятиям так. Почему от Ковид заставляют ширяться насильно, без исключений, а пидарасам и "мужебабам" с сиськами и хером " в одном флаконе" - вольница!??? На кол их , через одного. Может, тогда остальные "мутанты" попритихнут и будут жить в своих норах.Не отсвечивая .
кипчак
Джоан нужно начать закаливаться на случай. если вынудят бежать от преследований. Есть страна, где богатой и известной женщине, думаю, не откажут в проживании.
Весёлый Роджер
Хлопцы бандерлоги!!! Джавелинив мало, а москальских танкив дюже бохато! Кожний щирый xoxoл должен стать свидомым камикадзе!!! За пидпиндосную неньку, за бохатсво воров-олигархив, за панувание титульных рагулей! Напшут ждуны, напшут эбанутые молчуны! Тому - кожнему пацриоту Американську взрывчатку Си-4 на грудь та Напшуть на москалей!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее удирай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу!
Леня Голубков
Пушилин - лох!
Весёлый Роджер
Тюююю, дивитися читачи, а у кого ыщо тут так поХано працюет клавиатура? Я про клавишу "Пробел", чи Спайс на англ.! НЕ помните? А жаль! Ну так докладаю вам, у старого, пердючего, жадного та завистливого нищебродного пропа_Хандона Шмули, ну который в образе Елен, тут ховается от будущего возмездия, у жиночих кружевных труселях до колен! Ну тот шо червона жаба! Вот так ВСЁ просто Шмуля, раз и ты прокололся на мякине. МУДАК ты примитивный, долбоЭб завистливый. Мразь пархатая!
Авторские статьи