Обществоukr.media10 авг.

Як покращити своє самопочуття за допомогою впорядкування свого життя

Певний розпорядок у житті людини допоможе покращити її здоров'я.

nk_hauz/j-G5RwM7R.webp

Особисті відносини, здорове харчування, фізична активність та інші сфери у житті потрібно підтримувати у порядку, щоб гарно почуватися.

Слідкуйте за власними фінансами

Втрачені рахунки, прострочені платежі і придбання нових речей — усе це часто провокує непотрібні витрати. Якщо не стежити за доходами і витратами, то існує велика ймовірність прийти до фінансового стресу. Створіть рахунок для усіх надходжень і визначте один день на тиждень, коли ви будете оплачувати усі обов'язкові платежі. Також можна використовувати спеціальні мобільні додатки і сайти, які допоможуть вам контролювати ваш фінансовий стан, інформує Ukr.Media.

Мінімізуйте особисті конфлікти

Міністерство охорони здоров'я та соціальних служб США проводить у національних засобах масової інформації кампанію з просування гарних відносин у шлюбі, оскільки це сильно впливає на здоров'я людей. Коли відносини між чоловіком та дружиною натягнуті через різні суперечки і проблеми, то стан здоров'я людини може сильно погіршитися. Конфлікти також впливають на сексуальне життя.

Слідкуйте за власним графіком

Згідно з дослідженням, проведеним у 2009 році у Пітсбурзькому університеті, хобі, наприклад, уроки малювання, позитивно впливають на здоров'я і благополуччя людини. Якщо ви не можете знайти трохи часу на додаткові заняття і захоплення, то вам варто переглянути свій графік. Кожна хвилина, яку ви витрачаєте на виконання останніх доручень, означає що у вас залишається менше часу для заняття новим хобі. А заняття, які знижують рівень стресу і додають щастя, дуже сильно сприяють вашому психічному і фізичному здоров'ю.

Не пропускайте прийом ліків

Якщо ви часто забуваєте приймати призначені ліки, добавки або навіть вітаміни, є спосіб, який може вам допомогти. Наприклад, можна поставити будильник на телефоні, або встановити спеціальний додаток, який буде вам нагадувати про прийом ліків. Також, завдяки цим додаткам ви зможете планувати дзвінки, зустрічі і контролювати свою пошту. У аптеках продають спеціальні контейнери, у які можна розкласти таблетки і вітаміни по днях тижня та навіть годинах прийому.

Збільшіть фізичну активність

Ваша бігова доріжка більше схожа на вішалку для одягу, ніж на тренажер? У вас менше шансів потренуватися, коли обладнання є недоступним, а такі предмети, як гантелі, DVD-диски та взуття, важко знайти. Зберіть відповідну спортивну сумку вранці (або напередодні ввечері), щоб не пропустити тренування.

Слідкуйте за харчуванням

Без правильного планування прийому їжі ви з більшою ймовірністю будете їсти імпульсивно, перекушувати порожніми калоріями і готувати страви з продуктів, що лежать у холодильнику (які, можливо, вже не першої свіжості, або зовсім шкідливі для здоров'я). Вечеря у ресторані зазвичай призводить до збільшення порцій і калорій, більшої кількості жирів і натрію, оскільки не ви готуєте їжу. Кожні вихідні присвячуйте кілька хвилин тому, щоб планувати обіди і запасатися корисними продуктами.

💬 Последние комментарии
КРЫМ НАШ !!!
В\На Крыму суд постановил задержать главу Украины 3еленского, за долги по коммуналке в его Крымской недвижимости! Крымский апелляционный суд постановил задержать главу цирка-шапито Украина - Владимира 3еленского, за неуплату налогов на богатство и зарплат работникам обслуживания его Дворца. Сотни тысяч "обуреных" неравнодушных Навальнят с 3е!лёными ЁРШИКАМИ вышли на улицы - "3еленский! д0вай з0пл0ти 0ккупанту" - требуют ониждети
е
а ты дура.. статью не осилила??
е
ДУРА... КОНКРЕТНО В ЧЕМ она с такими идиотами как ты??ГДЕ ответ??
котлета по Тихановски
"Это мой Крым". - сказал Лукашенко
Гость
Кому чего... и такое бывает.
DEAD Панас 2.0 «план БолтYна»
БолтYн спасает Украину от российского Шатуна
Гость
"Количество умерших от коронавируса в США за неполные одиннадцать месяцев 2021 года превысило данный показатель за весь прошлый год. Это произошло несмотря на наличие в стране сразу нескольких «проверенных» прививок, высокий уровень вакцинации населения, отточенные методики социального дистанцирования и тотальную пропаганду иммунизации. Столь неудобная статистика ставит под сомнение эффективность западных вакцин и протоколов лечения, заставляя оправдываться медицинские власти Соединенных Штатов и глобальные СМИ". ... "наглядный сравнительный график с сайта usmortality.com". ... Согласно свежим данным Университета Джонса Хопкинса, количество жителей США, скончавшихся от новой коронавирусной инфекции, к утру 26 ноября 2021 года составило 775.797 человек. По состоянию на 1 января этого года, данный показатель равнялся 353.948 человекам. Таким образом, в 2021 году от ковида умерло уже 421.849 американцев — почти на 68 тыс. человек больше, чем годом ранее. При такой тенденции разрыв увеличится к концу года еще примерно на 35-40 тысяч жизней и явно превысит 100 тыс. человек.
Авторские статьи