Обществоukr.mediaAug 10

Як покращити своє самопочуття за допомогою впорядкування свого життя

Певний розпорядок у житті людини допоможе покращити її здоров'я.

nk_hauz/j-G5RwM7R.webp

Особисті відносини, здорове харчування, фізична активність та інші сфери у житті потрібно підтримувати у порядку, щоб гарно почуватися.

Слідкуйте за власними фінансами

Втрачені рахунки, прострочені платежі і придбання нових речей — усе це часто провокує непотрібні витрати. Якщо не стежити за доходами і витратами, то існує велика ймовірність прийти до фінансового стресу. Створіть рахунок для усіх надходжень і визначте один день на тиждень, коли ви будете оплачувати усі обов'язкові платежі. Також можна використовувати спеціальні мобільні додатки і сайти, які допоможуть вам контролювати ваш фінансовий стан, інформує Ukr.Media.

Мінімізуйте особисті конфлікти

Міністерство охорони здоров'я та соціальних служб США проводить у національних засобах масової інформації кампанію з просування гарних відносин у шлюбі, оскільки це сильно впливає на здоров'я людей. Коли відносини між чоловіком та дружиною натягнуті через різні суперечки і проблеми, то стан здоров'я людини може сильно погіршитися. Конфлікти також впливають на сексуальне життя.

Слідкуйте за власним графіком

Згідно з дослідженням, проведеним у 2009 році у Пітсбурзькому університеті, хобі, наприклад, уроки малювання, позитивно впливають на здоров'я і благополуччя людини. Якщо ви не можете знайти трохи часу на додаткові заняття і захоплення, то вам варто переглянути свій графік. Кожна хвилина, яку ви витрачаєте на виконання останніх доручень, означає що у вас залишається менше часу для заняття новим хобі. А заняття, які знижують рівень стресу і додають щастя, дуже сильно сприяють вашому психічному і фізичному здоров'ю.

Не пропускайте прийом ліків

Якщо ви часто забуваєте приймати призначені ліки, добавки або навіть вітаміни, є спосіб, який може вам допомогти. Наприклад, можна поставити будильник на телефоні, або встановити спеціальний додаток, який буде вам нагадувати про прийом ліків. Також, завдяки цим додаткам ви зможете планувати дзвінки, зустрічі і контролювати свою пошту. У аптеках продають спеціальні контейнери, у які можна розкласти таблетки і вітаміни по днях тижня та навіть годинах прийому.

Збільшіть фізичну активність

Ваша бігова доріжка більше схожа на вішалку для одягу, ніж на тренажер? У вас менше шансів потренуватися, коли обладнання є недоступним, а такі предмети, як гантелі, DVD-диски та взуття, важко знайти. Зберіть відповідну спортивну сумку вранці (або напередодні ввечері), щоб не пропустити тренування.

Слідкуйте за харчуванням

Без правильного планування прийому їжі ви з більшою ймовірністю будете їсти імпульсивно, перекушувати порожніми калоріями і готувати страви з продуктів, що лежать у холодильнику (які, можливо, вже не першої свіжості, або зовсім шкідливі для здоров'я). Вечеря у ресторані зазвичай призводить до збільшення порцій і калорій, більшої кількості жирів і натрію, оскільки не ви готуєте їжу. Кожні вихідні присвячуйте кілька хвилин тому, щоб планувати обіди і запасатися корисними продуктами.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
Важен лаваш, хлебцы - то есть хлеб, приготовленный исключительно на воде и муке.
Гость
И на виду важность соблюдения принципа экономической целесообразности.
Гость
И "60% доходов украинцы тратят на самое необходимое: куда уходят деньги".
Макс
И"Украина вывозит селькохозяйственную продукцию за рубеж, лишая свое и так небогатое население доступа к относительно недорогой отечественной еде. ... к 2019 г. среднесуточная питательность рациона граждан Украины снизилась до 2700 ккал, что очень близко к предельно допустимому индикатору здорового образа жизни в 2500 ккал." ... "И на виду отсутствия государственных обязательств по доступу населения к пище (проблема заключается в нехватке средств для ее приобретения), тогда как в ведущих европейских странах такие обязательства есть, и они работают".
наблюдатель
И на виду "пагубность прозападного курса на Евросоюз и НАТО, убивающего Украину".
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Авторские статьи