Обществоukr.mediaAug 22

Як потрібно правильно міняти старий гаманець на новий згідно з прикметами

Як правильно позбутися зношеного гаманця.

nk_hauz/LUwMbs77R.webp

Кожна людина періодично купує собі новий гаманець, але далеко не всім відомо як потрібно правильно вчинити зі старим гаманцем, щоб не втратити свою фінансову удачу. Існує чимало прикмет і ритуалів, які допоможуть людині зберегти свій матеріальний стан стабільним, після покупки нового гаманця. Варто скористатися ними, щоб привернути до себе багатство і благополуччя, інформує Ukr.Media.

Як правильно вчинити зі старим "щасливим" гаманцем згідно з народними прикметами

Згідно з народними прикметами, хоч людина і купила собі новий гаманець, не варто позбавлятися від старого якомога швидше. Його можна використовувати в якості скарбнички, і талісмана багатства. Однак, гаманець буде притягувати до людини удачу і фінансове благополуччя лише в тому разі, якщо в період «свого служіння» в ньому водилися великі гроші.

Свій старий гаманець можна "зарядити" на фінансове благополуччя, поклавши в нього купюру найменшого номіналу і сховавши в затишне місце. Щомісяця, банкноту в гаманці слід замінювати на більшу. Через деякий час, людина почне помічати, що її фінансовий стан поліпшується, а її старий гаманець працює як «магніт» для грошей.

Варто також відзначити, що проводити будь-які дії зі старим гаманцем потрібно в доброму настрої, щоб привернути до себе добро, удачу і щастя. До слова, найкраще здійснювати заміну гаманця на новий в День осіннього рівнодення. Це найсприятливіший період для цієї дії. Фінансова удача не покине людину, але стане сильнішою в кілька разів.

Не рекомендується віддавати свій гаманець кому-небудь, навіть якщо він більше не потрібен людині. Разом з ним останній може випадково «віддати» свою грошову удачу і накликати на себе бідність. Винятком може бути ситуація, коли людина навмисно хоче «подарувати» свою грошову удачу якомусь бідному родичу або другу.

Забороняється брати чужий гаманець, особливо від незнайомої людини. Оскільки, разом з ним можна «прийняти» на себе «програму злиднів» цієї людини.

Як потрібно міняти старий гаманець, який частенько пустував

Якщо старий гаманець не приносив своєму господареві удачі, і в ньому частенько були відсутні гроші, позбавлятися від нього слід по-особливому. Перш за все з нього необхідно дістати всі купюри і монети. Останні слід викинути через ліве плече на вулиці, а купюри витратити на приємні покупки для близьких або ж пожертвувати їх на благодійність.

Народні прикмети свідчать, що позбавлятися від «нещасливого» гаманця потрібно за допомогою вогню. Гаманець важливо кинути у вогонь (багаття, камін або піч не важливо), проговорити слова змови:

"Червоним полум'ям гори, мої злидні з собою забери. Гроші, що були в тобі — потрояться, якщо вони були відсутні — з'являться. Нехай буде так. Амінь."

Якщо спалити старий гаманець не представляється можливим, то його потрібно закопати якнайдалі від свого будинку. Після проведення ритуалу, важливо піти додому і у жодному разі не озиратися назад.

💬 Последние комментарии
Елена
Кто помог,кто помог,добрые люди помогли,есть такие,не скажу кто,сие есть тайна великая,а ты мерзавец,это знают все,хе
е
Елена, вот он твой мост, твоя мечта..там для твоей задницы непочатый край работы...
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй эбаная .лядь! Ты это, ты!!! Тому що дупой нюхаешь цветы! Вот спроси ОЗЗИ, он новый, вот пусть скажет - стилистика, ошибки и др в 2018 году твоя или нет?
е
обслуживай, не отвлекайся...
Весёлый Роджер
Так я не понял, а кто помог армянам? Потеряли пол Карабаха - ушли к пиндосам - цэ круто, а могли бы и всю страну потерять! Если б не Великая Россия!!! А що там хитродупые xoxлюки потеряли? Ну те, що у Эуропу с голой сракой поскакали! ЭЙ Шмуля, таки шо пиндосы вам казали - будуть вони за срань щирую воевать? Или тильки старую технику поставлять? Ось то так? Так мудак?
Елена
Н разговариваю с тобой.
Елена
18-й год,18-й ,плять.
Авторские статьи