Обществоukr.mediaSep 20

Як повернути відносини: помилки, які не потрібно робити після розставання

Поради по відновленню відносин.

nk_hauz/pJAF2mHnR.webp

Дуже часто відносини завершуються, але бажання бути з людиною поруч залишається. Якщо ви відчуваєте, що хотіли б спробувати почати заново, не робіть те, про що піде мова далі, інформує Ukr.Media.

Не погоджуйтеся на вільні відносини

Зустрічі раз на місяць або раз на тиждень — це не найкращий варіант. Якщо ви плануєте все повернути в найближчому майбутньому, то розлучитися потрібно зовсім. Необхідно на якийсь час повністю обірвати контакти — не спілкуватися в соціальних мережах, не телефонувати і вже тим більше не зустрічатися. Лише так можна буде перевірити любов на міцність і скучити один по одному по-справжньому. Більш того, "недовідношення" заганяють вас в любовну залежність.

Не провокуйте ревнощі

Не потрібно показувати другій половинці, що вам добре без неї. Якщо є шанс, а найголовніше, бажання повернути того, з ким ви жили або зустрічалися, потрібно перестати діяти подібним чином. Це може спрацювати, якщо вам по 15 років, але доросла людина зрозуміє, що ваші спроби викликати у неї ревнощі — це ознака того, що ви все ще у неї на гачку.

Не намагайтеся "випадково" натикатися на людину

Це властиво робити юним і недосвідченим натурам. У дорослому житті людина може зрозуміти, що ви переслідуєте її. Хорошого в цьому немає нічого. Це може породити в колишньому партнері страх і роздратування. Повернути після цього людину стане неможливо.

Не використовуйте маніпуляції

Багато жінок і чоловіків після хворобливого розставання починають погрожувати зробити з собою щось жахливе, щоб викликати почуття жалості. Маніпуляції виною, жалістю і іншими почуттями — це той шлях, який не приведе вас ні до чого хорошого.

Не впадайте в депресію

Звичайно, простіше сказати, ніж зробити, але дорослій людині необхідно завжди пам'ятати про те, що невдача — це не кінець, а початок. Початок чогось нового в житті, початок нової глави. Після темної ночі завжди слідує світанок. Так і після хворобливого розставання слідує сприятливий життєвий відрізок. Займіть себе чимось цікавим. Присвятіть себе роботі або захопленням. Забудьте про проблеми, змінивши обстановку.

Психологи радять також пам'ятати про те, що всі перераховані вище поради допоможуть вам повернути відносини лише в тому разі, якщо вони не зазнали повний крах.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.