Обществоukr.media4 июл.

Як поїхати на відпочинок з подругою та залишитися з нею у гарних стосунках

Правильно спланована відпустка не зіпсує жіночу дружбу.

nk_hauz/-mdiavjhmxx6ripssjv6.jpg

Здається, що з кращим супутником для чергової подорожі буде дорога подруга, з якою ви можете поділитися чим завгодно. Насправді усе є не настільки райдужним — відпустка з близькою подругою може перетворитися на справжнє пекло на землі. Тоді як саме виїхати відпочивати разом і не повернутися додому ворогами? Про це ми й збираємося поговорити, інформує Ukr.Media.

Ми тут, недалеко

Не їдемо у далекі країни. Навіть якщо ви знайомі дуже давно, але це ваш перший відпочинок, найкраще обрати напрямок, який не зажадає тривалого перельоту, а кількість днів, які ви плануєте провести у відпустці разом, не буде більшою за сім. Ви можете навіть не підозрювати про звички і побутові ритуали своєї найближчої подруги, тому варто перестрахуватися і у разі скандалу, що не є рідкісним явищем у жіночій компанії, переїхати у окремий номер або навіть повернутися додому.

Ви тепер не самі

Не займаємо весь простір. Ще один момент, на який рідко звертають увагу — недотримання особистого простору. Пам'ятайте, що ви живете у номері з іншою людиною, і це навіть не ваш чоловік, який готовий багато терпіти заради вас. Розкидати речі за присутності подруги, займати ванну на кілька годин і запозичувати речі своєї супутниці без дозволу не варто. Така поведінка може неймовірно дратувати, адже у будь-якому випадку вам доводиться жити на одній території, де важливо визначити свої правила і поважати особистий простір іншої людини.

Нас тепер троє

Не запрошуємо чоловіків у спільний номер. Дуже часто відбувається таке, що одна з подруг на відпочинку знайомиться з чоловіком, рано чи пізно виникає питання — куди привести нового знайомого? Багато жінок іноді не замислюються занадто довго і ведуть чоловіка у свій номер... де також живе подруга. Напевно, гіршу ситуацію складно вигадати. По-перше, ви повинні домовитися ще до поїздки, як чинитимете у такій ситуації, приймати рішення поодинці ви просто не можете. У крайньому разі, ви можете вирушити у номер до чоловіка, але у жодному разі не ставте подругу у незручне становище.

За коштами

Не беріть у відпустку подругу, яка заробляє істотно більше або менше за вас. Одна з вас може опинитися у незручній ситуації. Звичайно, дружба не залежить від матеріального рівня, але лише вдома. Під час відпустки люди вважають за краще ні у чому собі не відмовляти і проводять час максимально комфортно для себе. Пам'ятайте, що не усі можуть собі дозволити таку розкіш, як "ні у чому собі не відмовляти". Навряд чи вам обом буде приємно харчуватися у різних закладах або жити у номерах кардинально різного рівня.

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/