Як позбутися шкідливих звичок та прищепити здорові: 9 порад від науковця
Обществоkorisno.24tv.ua02 июля 2021

Як позбутися шкідливих звичок та прищепити здорові: 9 порад від науковця

Правильні та хороші звички не лише корисні для здоров’я, вони ще й покращують якість життя. Але, на жаль, люди часто здаються раніше, перш ніж доведуть їх до автоматизму.

Натомість все значно простіші з поганими звичками, які приживаються значно легше ніж хороші. Кандидат медичних наук, вчений і дослідник Андрій Беловешкін розповів, як ефективно позбутися шкідливих звичок і прищепити корисні.

Потрібен ресурс на довгострокову перспективу

За словами Беловешкіна, на будь-яку звичку потрібно дивитися в контексті співвідношення витрачених на неї сил і переваг, які можна отримати. Тому перш ніж щось змінювати, варто переконатися, що у вас є достатньо внутрішнього ресурсу для довгострокової гри.

До прикладу, якщо ви втомлені і толком нічого не їли впродовж дня, ваш мозок перебуватиме у кризовому режимі короткострокового планування. Тому перехід на здорове харчування для нього буде нерозумною витратою енергії з неясною перевагою в далекому майбутньому. У такому випадку мозок даватиме людині підказку з’їсти щось на кшталт піци.

Інша річ, якщо ви виспались і добре відпочили. У такому стані у вас є достатньо ресурсу, щоб ваш мозок захотів інвестувати у майбутнє та підтримати ідею перейти на здорове харчування. Адже глобальна мета – гарна фігура та добре самопочуття. Витрачати на це енергію буде приємніше й логічніше, а в довгостроковій проекції буде більше користі.

Позбавтеся від хронічного стресу

У стресі людина здатна приймати неусвідомлені рішення і діяти автоматично, каже кандидат медичних наук. У такому стані вона може навіть не помітити, що її звички шкідливі, а значить, не захоче їх змінити. Для впровадження нової звички потрібен ресурс усвідомленості, щоб протистояти викликам і щодня виконувати певні дії, допоки вони не стануть автоматичними. Якщо його немає, людина приречена на зриви.

Заміна шкідливої звички на корисну

Вчений зазначає, механізм роботи звички виглядає так: тригер – бажання нагороди – дія – нагорода. Щоб замінити погану звичку на хорошу, потрібно скоригувати дію. Наприклад, якщо ви звикли реагувати на критику злістю, то замість неї тепер може стати дихальна вправа. Нагородою у цьому випадку буде задоволеність від того, що ви втримали рівновагу і залишилися стійкими.

Виберіть правильний час доби

Впроваджувати зміни потрібно у той період доби, коли ваш організм є найбільш ресурсним, зазначає Беловешкін. Тоді ви маєте достатньо сили волі та мотивації. Якщо ввечері ви втомлені та зголоднілі, то ви слабо реагуватимете на зміни. Натомість ранок приносить більше сил та свіжості, тому саме цей час варто присвятити формуванню нової звички.

Полюбіть нові звички

Повторення не завжди гарантує успіх, і можна роками дотримуватися певних звичок, але за першої можливості полишити їх. Щоб цього не сталося, потрібно розвинути потяг до своєї нової звички.

Я називаю це звабою мозку. Це щось легке й ненав'язливе, коли намагаєшся надихнути себе чимось новим у звичці, – пояснює Беловешкін.

До прикладу, тим, хто хоче привчити себе до спорту, може допомогти красива форма. Тоді людина шукатиме приводу, щоб вдягнути її. Так само діє красива пляшка для води чи ванна з ароматним засобом після тренування. Це такі собі дофамінові пастки для мозку, якими потрібно оточувати нову звичку, щоб розвинути інтерес до неї.

Не варто боротися з поганими звичками, краще розвивати хороші

Коли ви будете розвивати нові корисні звички, вони з часом витіснять шкідливі старі. Впровадження однієї звички-драйвера призводить до того, що людина автоматично покращує себе і в інших сферах, зазначає дослідник. Наприклад, якщо людина починає тренувати, то згодом вона може переглянути свій підхід до харчування, буде менше сидіти в соцмережах і навіть кине курити.

Якщо ваш мозок вважає, що ви дбаєте про здоров'я, виникає необхідність підтримання цілісного образу для усунення дисонансу, – пояснює Беловешкін.

Знайдіть причину вашої мотивації

Щоб зрозуміти, що вас мотивує і як працює цей механізм, потрібно поспостерігати за собою у повсякденній діяльності та проаналізувати свою поведінку. Припустимо, ви маєте звичку щоранку пити каву. В який момент з'являється бажання і що його викликає? Можливо, це робочий стіл. А якщо не сісти за нього, чи виникне бажання випити каву?

Так само можна розібрати і шкідливі звички, такі як залежність від смартфона. Що вас провокує і що є нагородою? Припустімо, тригером є стрес. А якщо відреагувати на нього по-іншому, чи виникне відчуття нагороди?

Зрозумівши, що саме смикає за ниточки, буде простіше змінити звичку й домовитися з собою, – каже кандидат медичних наук.

Спостерігайте за своїми звичками

Коли ми спостерігаємо за своєю новою звичкою та бачимо прогрес, цей факт фіксації допоможе підтримувати її. Скажімо, ви прийняли рішення ходити 10 000 кроків на день, але сьогодні у вас немає такої можливості. Пройдіть хоча б 100, рекомендує вчений. Звісно, це не матиме такого ж ефекту для здоров'я, однак таким чином ви підтримаєте звичку ходити пішки.

Правильна самоідентифікація

Сильні звички, переконання та погляди наш мозок розглядає як частину психологічної особистості, так само як руку чи ногу. Визначте, як ви себе ідентифікуєте, і змініть це, якщо потрібно.

Якщо ідентифікувати себе як любителя смачно та багато поїсти, спроби перейти на здорове харчування сприйматимуться мозком як тимчасове вдавання, – пояснює Беловешкін.

Зрештою воно ослабне, а глибинна самоідентифікація залишиться. Тому перш ніж прищепити нову звичку, змініть відповідь на питання, якою людиною я є і якою хочу стати. Якщо ви хочете регулярно тренуватися, то вам потрібно розглядати себе як спортсмена.

Від шкідливих звичок складно відмовитися саме тому, що це частина нашої самоідентифікації. Якщо ви розглядатимете її , як паразита, або щось стороннє, з нею буде легше впоратися. Саме тому, каже Беловешкін, правильна стратегія має бути такою: з хорошими звичками ми зливаємося і допускаємо їх у структуру своєї особистості, а погані – відкидаємо.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Это бот...
СЛОМ СИСТЕМЫ
Проблемы Украины — это во многом следствие несовершенства системы государственной власти, организованной так, что на самый верх легко пролезают нечистые на руку, да и просто неадекватные лица, болеющие клептоманией. Дальше они подбирают себе подручных из числа беспринципных карьеристов, готовых обслуживать любой режим. Под разными политическими лозунгами все они занимаются одним и тем же — ограблением народа (через тарифы, цены, налоги, вплоть до рейдерства и прочей уголовщины, крышуемой псевдоправоохранителями, работающими в сговоре с бандюками). Собственно, для этого мафиозники и лезут во власть; это их истинные цели, всё остальное — лишь прикрытие, дымовая завеса.
СЛОМ СИСТЕМЫ
Замена одних «новых лиц» на других ничего не изменит, пока не будет уничтожен сам мафиозно-олигархический «общественный строй». Дело в том, что каждый избираемый президент и Верховная Рада законодательно (!) наделяются правом по своему усмотрению «назначать» глав министерств и ведомств. Сам механизм «назначений» таков, что к будущим руководителям предъявляется минимум законодательно установленных требований (в законах так и написано: «президент назначает»; он и назначает друзей и кумовей — закон же этому не мешает!). В итоге на первое место выходит не опыт и профессионализм, не честность и порядочность, а личная преданность «назначающему» (более того — даже не тому, кто формально выполняет функцию «назначения», а стоящему за ним мафиозно-олигархическому клану в лице его наиболее значительных фигур). Причём эта преданность, принадлежность к «своему» клану имеет намного большее значение, чем другие критерии отбора. Фактически законодательство построено так, чтобы процветал этот политический трайбализм (и это легко объясняется тем, что подавляющее большинство депутатов всех созывов представляли интересы кланов — потому они и голосовали за такие законы). Этот несовершенный механизм закрепляет клановую, кумовскую систему, когда каждый президент тянет за собой во власть целый «паровоз» из друзей и знакомых (так или иначе приближенных лиц). Далее следуют неизбежные привилегии и преференции для «своих» и бешеное противодействие для «чужих» (представителей конкурирующих кланов). Действует принцип «Друзьям всё, врагам — закон».
СЛОМ СИСТЕМЫ
Изменить порочную систему «назначенности» можно, если прямо в законодательстве прописать необходимый минимум требований к кандидатам для «назначения» на высокие должности. Всё как при обычном приёме на работу — уровень образования, опыт работы, отсутствие судимостей и т.д. Очень простые требования достаточно прописать для начала, чтобы включить «защиту от дурака», хотя бы снизить уровень вопиющего кумовства. Не может быть хорошим премьером «мальчик» без достаточного опыта работы. Не может быть хорошим министром человек без высшего образования и хотя бы минимального опыта работы в соответствующей сфере. На высокие должности надо ставить не каких-то случайных людей и не кумов-сватов, а самых лучших, обладающих необходимыми моральными качествами, способностями, образованием, знаниями и опытом. Выбирая лучших, с помощью конкурсного отбора, можно построить новое общество, основанное на меритократии — власти достойных. Правильно построенная система управления государством должна быть направлена на выявление, назначение на руководящие должности и продвижение вверх самых лучших, наиболее достойных во всех отношениях граждан, и с другой стороны — не должна допускать на высокие должности тех, кто этих должностей объективно не достоин. Во многих странах при приёме на работу государственных и муниципальных служащих, а также в процессе их профессионального развития используются разнообразные тесты. Они содержат критерии оценки уровня профессионализма, включая не только профессиональные критерии, но и деловые, морально-психологические (гуманность, этика поведения, стиль общения, справедливость, честность и др.), интегральные (включающие общую культуру, культуру мышления и речи, коммуникативность, авторитетность). В Японии одной из особенностей кадровой политики является система репутаций. Суть этой системы в том, что где бы ни работал сотрудник, он обязан выполнять свои обязанности так, чтобы за ним закрепилась репутация порядочного, честного, трудолюбивого человека.
Гость
Что ты все чужие слока копируешь? А своих нет?
Гость
А зачем? Повторять три раза в день - "а если поживем"?
Гость
Вакарчук еврей. Что вы от него хотите. Чтобы налоги заплатил? Ага. Сейчас.