Як позбутися від рутини у шлюбі та знову відчути щастя
Обществоukr.media2 дня назад

Як позбутися від рутини у шлюбі та знову відчути щастя

Гарні відносини у шлюбі можна відновити.

Відносини між чоловіком і жінкою просто не можуть бути ідеальними. Конфлікти і суперечки є у будь-якій родині — і це нормально. Навіть найщасливіші пари переживають кризи у спілкуванні, коли побутові проблеми повністю витісняють з відносин колишню легкість і веселощі, інформує Ukr.Media.

"Час можна повернути назад", — стверджує інструктор з дейтингу і засновник Smart Dating Academy Белла Ганді та пропонує сім простих порад, які знадобляться як чоловікам, так і жінкам.

Будьте вдячними

Простий спосіб повернути теплі і щирі почуття до другої половини — скласти список того, що чоловік або дружина зробили для вас. Це можуть бути приємні дрібниці або серйозні вчинки, і терміни їх давності не мають значення.

Уся річ у тім, що щастя часто народжується з почуття подяки. На думку психологів, ця чудова вправа допомагає подружжю згадати, наскільки багато вони одне для одного є дорогими.

Позбавтеся від образ

Застарілі образи і негативні думки — бомба уповільненої дії. Крок за кроком вони руйнують кохання й ніжність, які формувалися протягом багатьох років.

Подумайте про ті очікування, яким не відповідає ваша друга половина. Можливо, ви хотіли, щоб ваш партнер був сексуальним, веселим або розумним, але він виявився іншою людиною, і ви відчуваєте розчарування.

Якщо ці відносини є дорогими для вас, то єдиний вихід з цієї ситуації — спробувати забути образи і спробувати прийняти чоловіка таким, яким він є. Такий поворот на 360 градусів дозволить повністю змінити динаміку ваших відносин, поліпшити вашу взаємодію та комунікацію і, можливо, повернути забуті почуття.

Фізичний контакт

Коли ми закохуємося, ми незмінно шукаємо можливість контактувати з людиною на фізичному рівні — через сплетіння рук, обійми, поцілунки і секс. У багаторічному шлюбі ця потреба у близькості часто майже зникає. Спробуйте відновити фізичну взаємодію, яка нагадає вам про ті дні, коли ви й хвилини одне без одного не могли прожити.

Почніть з малого — м'якого погладжування по руці або поплескування по плечу. Будь-який контакт вітається. Кожен дотик народжує глибокий емоційний зв'язок, навіть якщо людина цього ще не усвідомлює.

Уникайте засудження

Чим довше ви перебуваєте у шлюбі, тим більше уваги починаєте звертати на негативні риси характеру партнера. З цим нічого не поробиш — це частина людської природи. Але ми в змозі боротися з нею, уникаючи зайвої критики і налаштовуючись на пошук лише гарного у своїй другій половині. Це не завжди легко, але така тактика дійсно працює.

Зменште оберти

Сварки у родині є неминучими, але сваритися теж треба з розумом. Белла Ганді радить спробувати наступну вправу:

"У ті моменти, коли наша бесіда загрожує перерости у конфлікт, один з членів родини вигукує слово "Стоп!" Ми називаємо це "деескалацією". Ми немов ставимо нашу сварку на паузу і розходимося у різні кімнати, щоб заспокоїтися. Наші діти порівнюють нас з боксерами, що йдуть у свої кути рингу". Зазвичай пауза триває близько 20-30 хвилин, і, за словами Белли, вона дивним чином допомагає вирішити усі питання спокійно.

Проявляйте доброту

Це не настільки легко, особливо, якщо ваш партнер постійно вас провокує. Спробуйте скласти список того, що вас дратує. При цьому поставтеся одне до одного по-доброму, не намагаючись зачепити або вколоти. Подібна вправа часто допомагає чоловікові й дружині знову відчути себе потрібними та коханими.

Почніть усе спочатку

Нові враження й спільні заняття зроблять життя подружжя більш різноманітним і дозволять позбутися від рутини. Подумайте про уроки сальси, бальних танців або про піший тур. І навіть похід у новий ресторан допоможе отримати нові враження. Розкажіть вашому партнерові про те, що б вам хотілося спробувати — можливо, він також цього захоче.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Правительство Испании пообещало сделать из страны «европейский Голливуд».» А Правительство пидпиндосной колонии, с пока ещё названием Украина, пообещало сделать из страны «95-й квартал». Короче, щеникакнивмырлые, обхохочитесь до усрачки! Житти станет лучше, житти станет веселее! Читайте тильки пропа_Хандона хунты Шмулю_Елен и у вас будуть тоже труселя кружевные до самых колен! «И стоит теплоход, продырявлен там борт, На мели он давно – но всем он врёт, В долг он денег берёт, о Европе поёт, И давно, никуда не плывёт! приспев: А на рояле Зеля наш играет, Тупых ждунов полно на берегу, Он членом бьёт - аж сердце замирает, Куда плывёт - побачить не могу!...»(С)
Весёлый Роджер
«Елена - 03 января 2020 -Ну так сменили масковские жопы, на польские и деньги бОльшие и условия лучшие, ПЛЮС ШАНС ОСТАТЬСЯ в Евросоюзе, а ты летающий объект не путай свидомость и гонор с ничего неделаньем, сидит на печи ничего не делая ваш Иван дурак, щуки вошебной ждёт, ждун,…» Сала Уронили! Хероям убийцам мало! «Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
О суолько открытий нам чудных
Все ж умным человеком был дедушка Ленин. А у дедушки Ленина был дедушка, который тоже был евреем с Украины. И это вы еще не знаете о том, что Маркс думал о России и русских. Плохо Маркс думал. И тоже еврей.
Весёлый Роджер
Эй брехло Шмуля, не надо тут историю читать, ты не на колхозном стане! Ты на вопрос ответь? Каким образову щиром умишке умещается справжний украинец В.Мономах и его сын, но вже клятый москалюга Ю.Долгорукий? Ну як? Это же шиза чи украинство як шиза?
Весёлый Роджер
Шановни читачі та читачки, остановите свои тачки, никогда не читайте длинные высеры, тн АНАЛитика и борзописца «запорожца, запора, оно же заднемотора», на статьи Р.Ищенко и А.Роджерса!!! Никогда!!! Он им завидует, тк он когда-то работал вместе с ними. НО, они выбрали путь к свету, к москалям, а хитродупый запор – швыдкий шлях до панувания- до Сороса. Итог: эти получают в РФ добри гроши, не слезают там с экрана, а гэтот недоносок, недоАНАЛитик - лишь жалкие подачки, ну щоб не сдох падлюка. И увага! Там у запора, как впереди нима мотора, так и нима никакого смысла, тильки щирое русофобное гивно, это не информация – это набор звуков, як и у него коллеги по цензору, Шмули, ну того пропахандона, шо тут пишет в образе «младой» девственницы, не первой свежести, 57-летней дивчины Елен. Ну цэ тот старый 70-летний солдафон, шо ходит по дому у ворованых солдатских кальсонах, а поверх надевает кружевные жиночи труселя, с надписью – «Майдан з нами». Ну того, шо приписывает хамские слова про белорусов - суки и поддонка Кравчука, Солженицину и тот що брехал тут про сожранных москалями ёжиков! И гэтот падлюка ыщо думовает, шо тут уси ТУПЫЕ селюки, мол проглотят, як на майдане поверили обещалкам Сени про 1000эвро чи кулю у лоб. Запомните!!! Их задача пропахандонов одна – ОБСЕРАТЬ! Не трате своё время понапрасну!
Просто прохожий
Видать много бывших и нынешних кормится с этой трубы, а иначе с чего бы им так на мыло переводиться?
Зри по сторонам
Ну да. А после образования Израиля, в 1948 году, СССР стал им больше не нужен. И после переворота Хрущева власть взяли интеллектуалы из местных.