Як позбутися від стресу — ефективні способи
Обществоukr.media16 мая 2021

Як позбутися від стресу — ефективні способи

Позбутися від стресу не настільки вже й складно.

Повністю виключити стреси з нашого життя неможливо. Але боротися з ними просто необхідно — поки здоров'я не постраждало. І ось кілька способів, які допоможуть повернути спокій у ваше життя, інформує Ukr.Media.

Сховайте ґаджети

Вимкніть телефон і планшет, вимкніть від мережі комп'ютер і телевізор. Ніякої політики, соціальних мереж, спілкування з друзями та родиною, поганих новин, турбот і хвилювань — хоча б на кілька годин на день. Почніть цифровий детокс прямо зараз, щоб позбутися від зайвої тривожності і стресу.

Почитайте

Наскільки часто ви берете до рук книгу? Впевнені, часу на читання завжди не вистачає. Тим часом, це один з кращих способів релаксації — ще й з користю для мозку. Якщо вас турбують стреси, візьміть за правило читати щодня — хоча б декілька сторінок.

Подрімайте

Дослідження показали, що навіть короткий денний сон позитивно впливає на механізми пам'яті і нормалізує артеріальний тиск. Не відмовляйтеся від відпочинку, якщо у вас є така можливість. Просто оберіть зручне місце, накрийтеся затишним пледом — і дайте організму відновитися найприроднішим чином.

Почніть займатися плаванням

Ніщо не розслабляє тіло настільки сильно, як вода. Плавання здатне зменшити м'язові спазми, відновити провідність нервових імпульсів, зміцнити імунітет і принести ще чимало користі здоров'ю. Якщо поблизу з вашим будинком є басейн, радимо серйозно подумати про те, щоб купити абонемент.

Прогуляйтеся лісом

Про цілющу силу спілкування з природою відомо багато. У Японії "лісові ванни" (forest bathing) вже давно визнані одним з ефективних альтернативних методів лікування тривожності і наслідків стресу. Вчені довели, що прогулянки серед дерев і квітів знижують вироблення гормону стресу — кортизолу, зменшують гнів і дратівливість, знижують артеріальний тиск, допомагають боротися з депресією і гнівом. Відчуйте цей ефект на собі. А якщо лісу поблизу немає, почніть хоча б з парку.

Приготуйте щось смачне

Ця пропозиція може здатися вам трохи дивною. Дійсно, яка користь від роботи на кухні, якщо стреси вже позбавили вас сил? Але ми говоримо не про рутинне готування для усієї родини, а про творчість. Створіть страву, яку ви давно хотіли спробувати, але не знаходили для неї достатньо часу. Кулінарія — це своєрідна медитація, яка допоможе вам розслабитися і забути про тривоги.

Почніть в'язати

Кращого хобі для боротьби зі стресами не вигадаєш! Монотонне вив'язування петель дійсно дуже сильно розслабляє. Таку терапію рекомендують пацієнтам навіть неврологи.

Поспостерігайте за птахами

Якщо вас хоч трохи приваблює орнітологія, то у нас для вас є гарна новина: спостереження за життям птахів — дуже ефективні ліки проти стресу. Запасіться біноклем і терпінням — іноді сидіти у "засідці" доводиться годинами. А для визначення виду пташки за її співом звантажте спеціальний додаток на смартфон.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Предупрежден и вооружен
Вовка с Аваковым у тупых чухов зброю забрали! Вовка ж предупреждал быдло, что не лох!
Весёлый Роджер
Эй Шмуля пердуще, ты свой возраст времён Мыкиты и кукурузы другим не приписывай! Ты какую-то херню написал, тебя уже никто не воспринимает тут - ты ТУПОЕ завистливое БРЕХЛО - которое НИГДЕ не было! Ты лучше про свои татушки на сраке расскажи , как там, ляхи-клиенты, коди тоби, на твоей дешёвой АЗС имеют, не шлепают тоби по ляжкам за бандеровские лозунги? «Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.» Писня пыдара-путаны Шмули, спивается упервые: «Ах АЗС, АЗС, шум в голове, Мы кажется встречались где-то? наверняка! А Он улыбается всем... нет, только тебе, но как-то не взаправду и очень издалека…»
Весёлый Роджер
Ты бы Шмулю_Елен пропахандона побачил, ты бы тоже сказал - шо цэ бабушка, а то дедушка, в ворованных засцанных голубых кальсонах 2-ой свежести, а поверх до колен, красные кружевные майданные труселя – ой .лядь, ой ля-ля. Вот такие вот дела!
Весёлый Роджер
Ну дай хотя бы мои фразы про это? Ну дэ...? Опять ты нагло ВРЁШЬ Шмуля сцука и тильки обсераешь тут всех щирым гивном! Уже не я один тебе об этом пишу! НИ на один вопрос ты по теме не отвечаешь, а только увиливаешь от вопросов и переводишь на Россию! При чём тут Россия - ты мразь никак не напишешь про успехи пиндоколонии писли проплаченного пиндосами майдана! Дэ инвестиции тварь, ты же орал на майдане громче всех про них, про новые дороги и заводы, и наконец - ЭЙ падлюка брехливая - А вот самый простой вопрос - Дэ вакцина от панов? ВСЁ тварь заткнулся! Язык у сраку убежал!
3020
Может кто-то ещё верит, что Кличко с этой же или подобной вартой, возглавлял "мирные" протесты в феврале 2014 в Киеве?
см
я думал это девушка
Авторские статьи