Обществоukr.mediaApr 23

Як працює Бумеранг долі — мудра притча

Він дійсно працює.

nk_hauz/-myvqqdlvpds7uhdhv8e.jpg

Це був початок ХХ століття в Шотландії. Фермер йшов до себе додому, проходивши вздовж місцевого болота, і тут з тиші він, почув крик, який молив про порятунок. Чоловік відразу ж побіг на допомогу, і побачив, що болотна трясовина засмоктує у свою чорну діру хлопчика, який молить про порятунок, інформує Ukr.Media.

Хлопчик сам пробував вилізти з болота, але кожен його рух був зайвим і лише наближав його загибель. Хлопчик перелякано кричав від страху і безвиході, що нічого не може з цим вдіяти.

Фермер не розгубився і зрубав відразу товстий сук, обережно підійшов до болота і подав хлопчикові гілку порятунку. Хлопчик за допомогою гілки вибрався на сушу. Його тіло тремтіло, він не міг перестати плакати, однак головне в цій ситуації те, що він врятований і в безпеці.

Фермер каже йому:

- Тобі варто заспокоїтися, зігрітися, помитися і обсохнути, підемо до мене, я тобі допоможу.

- Ні, спасибі, — хлопчик помахав головою, — мене вдома тато зачекався. — Він, напевно, весь розпереживався, де я.

Хлопчик з величезною вдячністю подивився на фермера, і пішов додому.

Вранці, до фермера додому приїхала красива карета з красивими кіньми. З неї вийшов добре одягнений пан.

- Це ви вчора допомогли моєму синові? — запитав чоловік.

- Так, — сказав фермер.

- Скільки ви хочете за порятунок сина?

- Пане, не варто мене ображати, які гроші, на моєму місці вчинив би так кожен.

- Мій син це найбільший мій скарб, я не можу такий вчинок так просто забути, не віддячивши вам, скажіть будь-яку суму, я вам заплачу, — сказав чоловік.

- Все тема закрита, до побачення. — Фермер вже збирався йти, як раптом у двір вийшов його син.

- Це ваш син? — запитав чоловік.

- Так, це мій син — гордим голосом сказав фермер, гладячи сина по голові.

- Тоді, давайте поступимо наступним чином, я заберу вашого сина в Лондон, а також оплачу його навчання. Якщо ваш син такий же як і ви, то ніхто не пошкодує про таке рішення.

Через пару років, син фермера закінчив школу, потім вступив і закінчив медичний університет. Незабаром його ім'я стало популярне на весь світ. Хлопчика звали Олександр Флемінг, саме він зробив відкриття в медицині, він відкрив — пеніцилін.

Син того найбагатшого чоловіка, напередодні війни, з важкою формою пневмонії, був доставлений до лікарні Лондона.

На вашу думку, що врятувало хлопчика?

Як каже легенда, його врятував той самий пеніцилін.

Багатого чоловіка звали Рандольф Черчилль, сина Радольфа звали Вінстон Черчилль, якого ми знаємо вже як англійського прем'єр-міністра.

Колись Англійський прем'єр-міністр сказав, що все, щоб ти не зробив, повернеться до тебе бумерангом.

💬 Последние комментарии
е
терпила, где же твои сказки про украинскую динамику???Брехло ты где??
е
Брехло, ты где? где же сравнение социалки в России и у нас? че заткнулась? тема не удобная???
Игбун Хохлов
Украинцы - это порода скота. Какие отношения могут быть между венграми (румынами, словаками, чехами, поляками) и скотом?
Существо вопроса
Йо! Гуцул - это и есть настоящий славянин.
Весёлый Роджер
Я все понял, наш Шмуля Сруля – ПАРХАТЫЙ ГУЦУЛ!!! То-то у него «сильная» така сображаловка – ЙоЕЙ!!! «….регион, где живут гуцулы, румыны, венгры и евреи,…»
Существо вопроса
Кто вообще придумал этих венгров? В Венгрии нет никаких финно-угров! Только язык! Бедлам!
Весёлый Роджер
«Елена -08 декабря 2018- Мировой конфликт связанный с агрессией орды решит госдеп. Причем очень быстро и конкретно.Не позволит США Орде с 2 процентами мирового ввп устанавливать свои правила игры на планете Земля.Головокружение от блицкрига на Украине закончиться для орды очередным мировым позором по сценарию более печальному и кровавому чем разал СССР 91 года...Пружина критически сжата и развязка для русского мира будет трагической и очень быстрой...» «Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперед. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберег свою жизнь… Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут…. Виктор Янукович, осталось 24 часа! Принимай это решение. Я решение принял…» (Украинский политик Арсений Яценюк приобрел в городе Майами штата Флорида 24 виллы стоимостью от 1 до 5 миллионов долларов. Сала МУДАКАМ майдана!!!) Сало уронили – хероям убийцам мало! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» P.S. Голодная, сожравшая всех ежей та бобров Россия, вышла на ПЯТОЕ место у Свите по ЭКСПОРТУ свинины!!! А каком месте вильнодупая эуропеидная колония, оккупированная запизденцами та пиндосами?