Обществоukr.media23 апр.

Як працює Бумеранг долі — мудра притча

Він дійсно працює.

nk_hauz/-myvqqdlvpds7uhdhv8e.jpg

Це був початок ХХ століття в Шотландії. Фермер йшов до себе додому, проходивши вздовж місцевого болота, і тут з тиші він, почув крик, який молив про порятунок. Чоловік відразу ж побіг на допомогу, і побачив, що болотна трясовина засмоктує у свою чорну діру хлопчика, який молить про порятунок, інформує Ukr.Media.

Хлопчик сам пробував вилізти з болота, але кожен його рух був зайвим і лише наближав його загибель. Хлопчик перелякано кричав від страху і безвиході, що нічого не може з цим вдіяти.

Фермер не розгубився і зрубав відразу товстий сук, обережно підійшов до болота і подав хлопчикові гілку порятунку. Хлопчик за допомогою гілки вибрався на сушу. Його тіло тремтіло, він не міг перестати плакати, однак головне в цій ситуації те, що він врятований і в безпеці.

Фермер каже йому:

- Тобі варто заспокоїтися, зігрітися, помитися і обсохнути, підемо до мене, я тобі допоможу.

- Ні, спасибі, — хлопчик помахав головою, — мене вдома тато зачекався. — Він, напевно, весь розпереживався, де я.

Хлопчик з величезною вдячністю подивився на фермера, і пішов додому.

Вранці, до фермера додому приїхала красива карета з красивими кіньми. З неї вийшов добре одягнений пан.

- Це ви вчора допомогли моєму синові? — запитав чоловік.

- Так, — сказав фермер.

- Скільки ви хочете за порятунок сина?

- Пане, не варто мене ображати, які гроші, на моєму місці вчинив би так кожен.

- Мій син це найбільший мій скарб, я не можу такий вчинок так просто забути, не віддячивши вам, скажіть будь-яку суму, я вам заплачу, — сказав чоловік.

- Все тема закрита, до побачення. — Фермер вже збирався йти, як раптом у двір вийшов його син.

- Це ваш син? — запитав чоловік.

- Так, це мій син — гордим голосом сказав фермер, гладячи сина по голові.

- Тоді, давайте поступимо наступним чином, я заберу вашого сина в Лондон, а також оплачу його навчання. Якщо ваш син такий же як і ви, то ніхто не пошкодує про таке рішення.

Через пару років, син фермера закінчив школу, потім вступив і закінчив медичний університет. Незабаром його ім'я стало популярне на весь світ. Хлопчика звали Олександр Флемінг, саме він зробив відкриття в медицині, він відкрив — пеніцилін.

Син того найбагатшого чоловіка, напередодні війни, з важкою формою пневмонії, був доставлений до лікарні Лондона.

На вашу думку, що врятувало хлопчика?

Як каже легенда, його врятував той самий пеніцилін.

Багатого чоловіка звали Рандольф Черчилль, сина Радольфа звали Вінстон Черчилль, якого ми знаємо вже як англійського прем'єр-міністра.

Колись Англійський прем'єр-міністр сказав, що все, щоб ти не зробив, повернеться до тебе бумерангом.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Чем строже ограничения, тем больше больных. Ведь ограничения- это гиподинамия и невозможность свободно дышать. А прививки- это от прошлых форм. Но ресурс организма отнимают. Новые штаммы их обходят. Там, где меньше ограничений, и болеют меньше. Пример- Швеция или Беларусь. А вирус- он маленький, и под противогаз пролезет.
ALWAS
И сравните с соседней Беларусью, где к болезни отнеслись спокойнее, а количество умерших во много раз меньше. Убивает не вирус, а страх и паника. А если уточнить, то все они имели тяжёлые хронические болезни. А карантины, маски и локдауны лишили их свободно дышать и двигаться. Ведь движение- это жизнь. Убивает не вирус, а борьба с ним.....
---
..*зайду через недельку*-сказала бабочка-однодневка......
---
для того что бы воровать необходимо что бы было что воровать....*что воровать* становится все меньше и поэтому разговоры о патриотизме и демократии становятся все громче и чаще.И врагов и предателей все больше и больше....
ALWAS
Демократия- худшая из возможных форм правления. Когда к власти приходят те, кто много обещает. А потому американцам нужно ожидать худших времён.
ALWAS
Там давно нищих ждут . Чтобы спихнуть сюда всякий мусор. "На тебе, убоже, что нам не гоже".
факс
Тебя уже из психушки отпустили?