Обществоukr.mediaAug 1

Як працювати більш продуктивно: корисні лайфхаки

Підвищити свою продуктивність на роботі досить легко.

nk_hauz/-mfyluwa4rfjerfa-kbl.jpg

У добі — 24 години, але іноді здається, що часу на те, щоб переробити усі робочі справи, втричі менше, ніж має бути. Звичайно, ми постійно на щось відволікаємося, через що страждає якість, встигнути за сучасним ритмом життя важко. І все ж таки є способи, які можуть допомогти стати більш зібраними і з подивом для себе відзначити, що більша частина намічених справ успішно виконана. Про ці лайфхаки ми й поговоримо, інформує Ukr.Media.

Музика для роботи

Як відомо, музика неймовірно впливає на настрій, а правильний настрій у роботі може забезпечити до 60 % успіху. Шум за вікном або галасливі колеги рідко когось налаштовують на продуктивну роботу. Спробуйте скласти плейлист, який точно забезпечить вам гарний настрій. Знайдіть оптимальний баланс гучності, щоб різкі звуки не відволікали від роботи. Найкраще скористатися гарнітурою, якщо ви працюєте у офісі. Увімкніть улюблений трек і ви побачите, як монотонна робота стає вже не такою дратівливою.

Місце лише для вас

Якщо ви працюєте віддалено або ж є фрілансером, вам просто необхідно створити простір, де вас ніхто не буде відволікати і дратувати. Вдома це зробити набагато легше, ніж у кав'ярні. Визначте для себе куточок у максимально тихому місці. До речі, скористайтеся балконом, якщо він у вас не використовується для інших цілей і там є достатньо місця, щоб вільно розташуватися. Міні-офіс допоможе краще сконцентруватися, ви не будете почуватися настільки ж розслабленими, як на дивані. Ви будете менше відволікатися, та й домашні одразу зрозуміють, що ви на роботі і відволікати вас не варто.

Особистий графік

Якщо у вас є можливість працювати у зручні для вас години, вам дуже пощастило, адже ви можете підлаштувати графік під свій режим. Припустимо, ви більш продуктивні після дев'ятої вечора, коли більшість людей лише повертається з роботи, тоді чому б не пропрацювати власний графік? Однак не у кожного є така можливість, проте навіть у жорсткому часовому графіку можна знайти власні години, коли ви найбільш продуктивні. Відкладайте усі важливі справи саме на цей проміжок, а інші розподіляйте рівномірно на той час, що залишився.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Еще и дура!
---
судя по твоим работодателям Задорнов был прав на все 100%
Елена
Михаил Задорнов был юморист, скоморох, развлекал шутками публику,это понимать надо
Гость
Петро хватит мусорить. Весь НК загадил
гость
Это верно. Но есть ещё вопрос: почему в России 150 организаций – иностранных агентов, получающих финансирование из-за рубежа, занимаются бузой и оболваниванием граждан России, преимущественно молодёжи? Кто должен их выгнать? Барин всё рассудит?
кипчак
В нормальном государстве можно было бы посчитать это кощунством - сожрать свою страну в прямом и переносном смысле, но в Украине почти все рекорды как-то связаны с едой (в США на скорость поглощают пончики и т.п. и тоже гордятся такими дступными для народа достижениями). В том, что в Украине культ жратвы наблюдаем на улицах и прочих общественных местах, где все больше перекормленных граждан еле ногами передвигают под тяжестью собственного веса или таща мешки с запасами на зиму.
Кот Матроскин
Человечество стремительно глупеет, как и предсказывал Михаил Задорнов.