Обществоukr.media2 сент.

Як працювати у жіночому колективі, щоб стати успішною та залишитись собою

Існують певні секрети щодо роботи у жіночому колективі.

nk_hauz/4HYjLY4nR.webp

Милі усміхнені колеги, які готові завжди прийти на допомогу, підказати, де купити "ту саму" пару туфель з останньої колекції або підгодувати шматочком шоколадного брауні під час обідньої перерви, або "зміїне гніздо", яке є мило усміхненим у обличчя, а за спиною плете інтриги і обговорює кожен ваш крок? Вирішувати, ким стануть колеги, належить лише вам. Ми пропонуємо кілька лайфхаків, які наблизять до втілення у життя перший варіант сценарію, інформує Ukr.Media.

Дотримуйтесь правил стосовно одягу

З часів фігового листочка нічого не змінилося — за одягом зустрічають. Вам потрібно виглядати не просто чисто й охайно, але — по-діловому. Водночас, офісний лук не повинен містити виклик — ані за формою одягу, ані за її ціновою категорією. Будете хизуватися туфлями, вартість яких становить місячну зарплату половини колективу, не дивуйтеся виниклим проблемам у комунікаціях. Надмірний макіяж і прикраси також можуть легко зіграти проти вас: все ж таки на роботу до офісу приходять працювати, а не демонструвати чудеса перевтілення, як на подіумі.

Задайте свої правила

Щоб усе складалося найкращим чином, варто бути максимально відкритою для спілкування і не реагувати на провокації, які неминуче будуть вести до конкурентної боротьби або інших неконструктивних методів взаємодії. Усе це жіночий колектив, що вже спрацювався, може легко обернути проти новачка — у адаптаційний період це навряд чи принесе позитивні емоції і збільшить працездатність. Але варто пам'ятати, що ваше подальше життя у колективі буде підкорятися тим правилам, які складуться у перші місяці (а можливо, і тижні) роботи на новому місці, тому не можна дозволяти іншим порушувати ваші межі шляхом фамільярного ставлення і перекладання на вас нецікавих завдань, виконання яких не належить до ваших обов'язків.

Якщо вам просто важко працювати і ладнати з жінками, краще одразу спробувати пошукати роботу у змішаному або переважно чоловічому колективі. Навіщо за власною ініціативою обирати свідомо некомфортні умови?

Keep Calm and Carry On

Лихослів'я — одна з поширених особливостей жіночих колективів. Якщо про вас говорять, то ви чогось варті у цьому житті. Гірше, коли ви не викликаєте у оточуючих ніякої цікавості. Краще взагалі не витрачати на переживання з цього приводу свою енергію, а спрямувати її у більш продуктивне робоче русло. З якимось дозоленим рівнем порожньої балаканини потрібно просто змиритися або ставитися до цього іронічно, якщо з плітками все ж таки доведеться зіштовхнутися "віч-на-віч". Пам'ятайте, що привід для пліток зазвичай даємо ми самі, і не створюйте таких ситуацій. До інтриг варто ставитися так само, як до маніпуляцій: називайте речі своїми іменами і не станете пішаком у чужій грі.

Якщо зустрічаються перешкоди…

У першу чергу, варто розібратися у причинах того, що відбувається — чому колектив вас не приймає — після цього стане зрозуміло, як діяти далі. Люди з насторогою ставляться до усього нового, й до появи нових співробітників також. Якщо вони оцінюють вашу появу у колективі як небезпеку, то налагодити відносини буде нелегко. Причин може бути безліч, починаючи з того, що ви з перших днів занадто завзято починаєте розхитувати усталену систему взаємин або робочих процесів, простіше кажучи, приходьте зі своїм статутом у чужий монастир, чого, як відомо, робити не варто, і закінчуючи особистою історією життя у цьому колективі вашої попередниці (можливо, вона була загальною улюбленицею і її звільнення було сприйняте як глибока втрата). Якщо ви не відчуваєте у собі сил розібратися з цим завданням самостійно, зверніться до професійного психолога, який зможе допомогти вам подивитися на дану ситуацію неупереджено, і побачити те, що ви раніше не помічали. Коли ви розберетеся зі своїми почуттями, швидко знайдете правильний вихід.

💬 Последние комментарии
е
Елена, что ж ты не рассказываешь как в америке ВСЕ процветают, какие там равные возможности?)))
е
Ну так съезди, покажи пример)) расскажи ему что он последнего ёжика доедает и что его страна это отсталая бензоколонки как ты тут всем доказываешь.. Шо зассала? То-то же...это тебе не морячков под мостами, как ты привыкла, обслуживать...
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД!!!
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД! ОН ПИАНИСТ И пРЕЗИДЕНТ!!!
ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ !!!
Корабли НАТО в Чёрное море заходили не просто так! ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ! Не нашли и вернулись!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы дай сразу негру в жопу и утешься
Каменяр
Cocy недорого по четвергам и субботам на краковском рынке, свидомым отдельная скидка
Луна -2
Почему не читает - ему вырезки показывают ...А идея хорошая - съездить в Москву и посрать у ворот на Красной Площади - весело будет как вспомню прилет Руста ....