Обществоukr.media3 авг.

Як правильно конфліктувати, щоб не погіршувати свою енергетику

Конфлікти можуть бути корисними для людини.

nk_hauz/3UwmrVMnR.webp

Багато людей вважають, що конфлікти приносять лише шкоду. Однак часом сварки і суперечки можуть виявитися корисними для енергетики людини. Експерти розповіли, як правильно поводитися під час конфлікту, і у яких ситуаціях не можна терпіти негатив з боку, інформує Ukr.Media.

Як чинити з накопиченням негативу

Починати конфлікт з оточуючими з кожної дрібної причини не варто. Така поведінка негативно позначається на енергетиці людини. У результаті це й стає причиною виникнення нових проблем і негараздів у житті.

З іншого боку, накопичувати негативні емоції всередині теж не варто. Якщо людина не відповідає на образи і не дає відсіч, то негативні емоції, випущені у її бік, починають осідати всередині неї. Біополе починає отруюватися, а чакри й зовсім закриваються, не даючи можливостей притягнути у життя щось світле. Такий стан може також негативно позначитися і на фізичному стані — людина почне страждати через поганий сон і самопочуття в цілому.

Якщо людина відчуває, що незабаром вибухне від обурення або гніву, то не варто тримати у собі весь негатив. Однак експерти вказують — потрібно знати кілька правил, які розкажуть, як правильно поводитися під час конфліктів.

Як правильно вести конфлікти з оточуючими

Не можна зриватися на усіх

Експерти кажуть, що не варто зриватися на тих, хто зовсім не винен у чиїхось проблемах. Часом трапляється таке, що людина повертається додому з роботи у поганому настрої і починає зриватися на близьких. Така поведінка здатна лише заразити негативною енергетикою тих, хто бажає людині лише добра.

Не можна затягувати конфлікти

Не варто боятися йти на примирення. Не слід довго на когось ображатися — це може лише нашкодити.

Не можна мститися

Помста — це швидкоплинний імпульс, якому легко піддатися. Не можна виношувати у собі план помсти і тим більше втілювати його у життя. Дана поведінка лише суперечить законам Всесвіту.

Не можна піддаватися на провокації енергетичних вампірів

Люди, які провокують, лише висмоктують з людини енергію або зовсім наповнюють її лише негативною силою. З такими особистостями потрібно бути завжди готовими до конфліку. Найкраща порада — припинити спілкування з енергетичними вампірами взагалі.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.