Обществоukr.mediaAug 3

Як правильно конфліктувати, щоб не погіршувати свою енергетику

Конфлікти можуть бути корисними для людини.

nk_hauz/3UwmrVMnR.webp

Багато людей вважають, що конфлікти приносять лише шкоду. Однак часом сварки і суперечки можуть виявитися корисними для енергетики людини. Експерти розповіли, як правильно поводитися під час конфлікту, і у яких ситуаціях не можна терпіти негатив з боку, інформує Ukr.Media.

Як чинити з накопиченням негативу

Починати конфлікт з оточуючими з кожної дрібної причини не варто. Така поведінка негативно позначається на енергетиці людини. У результаті це й стає причиною виникнення нових проблем і негараздів у житті.

З іншого боку, накопичувати негативні емоції всередині теж не варто. Якщо людина не відповідає на образи і не дає відсіч, то негативні емоції, випущені у її бік, починають осідати всередині неї. Біополе починає отруюватися, а чакри й зовсім закриваються, не даючи можливостей притягнути у життя щось світле. Такий стан може також негативно позначитися і на фізичному стані — людина почне страждати через поганий сон і самопочуття в цілому.

Якщо людина відчуває, що незабаром вибухне від обурення або гніву, то не варто тримати у собі весь негатив. Однак експерти вказують — потрібно знати кілька правил, які розкажуть, як правильно поводитися під час конфліктів.

Як правильно вести конфлікти з оточуючими

Не можна зриватися на усіх

Експерти кажуть, що не варто зриватися на тих, хто зовсім не винен у чиїхось проблемах. Часом трапляється таке, що людина повертається додому з роботи у поганому настрої і починає зриватися на близьких. Така поведінка здатна лише заразити негативною енергетикою тих, хто бажає людині лише добра.

Не можна затягувати конфлікти

Не варто боятися йти на примирення. Не слід довго на когось ображатися — це може лише нашкодити.

Не можна мститися

Помста — це швидкоплинний імпульс, якому легко піддатися. Не можна виношувати у собі план помсти і тим більше втілювати його у життя. Дана поведінка лише суперечить законам Всесвіту.

Не можна піддаватися на провокації енергетичних вампірів

Люди, які провокують, лише висмоктують з людини енергію або зовсім наповнюють її лише негативною силою. З такими особистостями потрібно бути завжди готовими до конфліку. Найкраща порада — припинити спілкування з енергетичними вампірами взагалі.

💬 Последние комментарии
е
Это ты себя точно охарактеризовала...только ты сама лично участвуешь ее развале...
Луна-2
Хорошо. Но ведь ты тоже продукт этой системы - ты тоже прижилась на украинском направлении .Ты однако хвалишь нацистов, чего он не делает Ты же тогда тоже присосалась как паук к системе под названием СССР -потому что тогда было удобно носить из склада военное обмундирование - у тебя вон до сих пор кальсонамИ набиты шкафы -.Ты потмоу и жалеешь . о Советском Союзе - что материально тебе было в нем неплохо .
Елена
Он дебил,ну бог с ним,тут это от него не зависит,а предатель точно,ибо желать развала страны, может только мерзавец и предатель,он присосался к системе, живёт как гнида в ней,а на других,по его словам нищебродов и получателей халявы,как он говорит,ему плевать с высокой колокольни.
Луна-2
Вова сломался несите другого . Много у нас таких Вов. Люди уже материться готовы Им не хватает слов. Разницы нет ...Все равно нам диктуют Выбрать из сортов чужого го-на ИЗ-ЗА БУГРА В Вашингтоне ликуют. Марионетками сумка полна. Юлю хотите?-она же -воровка. Будет тырить у нас газ. Может быть Петю?-Он с Ар-Мо-Ви- ром. Свой сучий сын он для нас. Американцы тасуют колоду. С крапленой карты легче идти. КАК ПРИЧУДЛИВО ЛОЖАТСЯ УЗОРЫ. Нашего с ними пути. Здесь и предательство интересов. Здесь и война без конца. Здесь и нацисты, что рвутся к власти. ШЛЮТ своего гонца. Бедная, нищая УКРАИНА... выбором снова беременна ты. После свободной любви на Майдане. Правят страною Одни Подлецы.
Цветные шахматы В XVIII веке в России
Россияне придумали "Четверные шахматы" для черных, белых, розовых и голубых... каждый мог выбрать шахматы своего цвета и даже иг
Гей, хлопци! Гей!
Американские ЛГБТ-военослужашие провели Гей-парад в Киеве...
Луна-2
И еще добавлю -А ты разве не думаешь о поездке в Твою страну -мечты- Боагословленную Америку , которой ты кричишь -Слава!
Авторские статьи