Обществоukr.mediaOct 12

Як правильно використовувати тривогу, щоб вона стала корисною

Чому тривога — це цінний ресурс.

nk_hauz/CGn9mXDnR.webp

Тривога не так шкідлива і марна, як вам здається. Це важливий психологічний механізм, який допомагає зберігати мотивацію, вчасно розв'язувати проблеми і зважувати ризики. Залишилося тільки направити своє занепокоєння в продуктивне русло!

Якщо ви турбуєтеся, це говорить про вашу завзятість і небайдужість. Ймовірно, ви з тих, хто завжди домагається свого. Тривожні люди прогнозують, як буде розвиватися ситуація, звертають увагу на деталі і намагаються обійти підводні камені. Занепокоєння допомагає вам сконцентруватися на проблемі і шукати рішення — а цю перевагу ви можете використовувати в будь-якій області життя, інформує Ukr.Media.

Чому тривога корисна

1. Вам небайдужа проблема або людина, про яку ви турбуєтеся. Усвідомте, що тривога — це ознака турботи і небайдужості, і вам буде легше прийняти її присутність у своєму житті.

2. Занепокоєння саме по собі не добре і не погано. Це одна з інстинктивних реакцій, завдання якої — попереджати про небезпеку і захищати вас. Погляньте на тривогу як на ресурс — це перший крок до її продуктивного використання.

3. Занепокоєння шкідливо пригнічувати. Його завдання — викликати дискомфорт, щоб ви звернули увагу на загрозу. Налаштуйтеся на послання, яке тривога хоче вам передати.

4. Занепокоєння важко ігнорувати. Ви можете відволіктися на якийсь час, але воно не зникне. Тривога буде знову і знову намагатися привернути вашу увагу, і чим раніше ви дозволите їй це зробити, тим ефективніше вона впорається зі своїм завданням.

5. Прислухайтеся до інтуїції. Тривога може підказати вам цінні ідеї, звертаючи увагу на речі, які ви раніше не помічали.

6. Подібно будильнику, тривога буде нагадувати про те, що для вас важливо. Якщо вам важко розставити пріоритети, довіртеся їй: вона знає, що у вас на першому місці.

7. Яскраві або страшні сни, нічні кошмари — все це способи передати важливе послання, зашифроване у вигляді образів, символів і метафор. Поки ви спите, тривога вказує на сфери життя, що вимагають вашої уваги.

8. Тривога є не тільки джерелом інформації, вона дає вам енергію, щоб ви почали діяти. Як тільки нервозність перейде в конкретні вчинки і рішення, занепокоєння вважатиме свою місію виконаною.

9. Занепокоєння допомагає зосередитися, коли вас так і тягне відволіктися на щось. Тривога підвищує концентрацію і покращує роботу пам'яті. Воно дає вам додатковий заряд енергії, необхідний, щоб довести справу до кінця.

10. Занепокоєння зміцнює імунітет. Чому люди хворіють відразу після іспитів або іншого важливого заходу? Тривога підсилює вироблення кортизолу, що зміцнює імунну систему. Кортизол забезпечує вашу безпеку, чинячи опір інфекції, яка може послабити ваш організм в критичний момент.

11. Занепокоєння часто стає маскою, за якою ховаються гнів або смуток. Чим раніше ви впізнаєте почуття, які маскуєте під тривогу, тим простіше вам буде керувати ними.

Тривога не ваш ворог. Вона може стати цінним ресурсом, якщо ви знаєте, як правильно її використовувати.

💬 Последние комментарии
е
Елена, моделистка хренова, давай смоделируй ЧТО будет через неделю? а через две? а через два месяца??? ДУРА, из ОТКРЫТЫХ источников минэнерго известно, что расходуется угля БОЛЬШЕ чем поступает на склады... ну, брехло трепливое? покажи мощь СВОЕГО интеллекта...
Восток
Деньги Европа не даёт, вот и приходится влиять. "Стратеги."Случайные люди в руководстве.
е
пиши свой, ссыкло... ВСЕ приедут, ВСЕ привезут... но ты ж ссыкло трусливое и отвечать за СВОИ слова не хочешь..
е
ну расскажи про украинскую динамику))) моделистка хренова....смоделировала? и сколько процентов вышло, а брехло???
е
ну давай про СОВРЕМЕННУЮ социалку, т.к. 30-40 летняя здесь НИКОГО кроме тебя тупой не интересует.. давай сравнивай Российскую социалку и нашу.. давай ссыкло...шо молчишь? сказать нечего или сразу твоя перемога в офигительную заду превращается, а продажная?????
Шэп
Сдаётся мне что этот конфликт, как и масса предшествующих, начнётся как раз с подачи пиндосов.
Шорох
Тссс... тихо..😱